LAWETA GLIWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GLIWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe organizacje możesz wpaść wszędzie. Tutaj jest jednak twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa od początku zdeterminowana natychmiast ruszyć z poradą. I możesz mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w dowolnych okolicznościach.


Przytrafiła się Tobie usterka ewentualnie kraksa w pobliżu Gliwic, nie przeciągaj tylko szybko zadzwoń do przyjaciela – zadzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Nadjedziemy błyskawicznie. Dojedziemy z fachową ekipą, która obsłuży mobilny serwis.


Absolutnie nie będą dla nas komplikacją drobne naprawy na drodze. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali polskie autostrady, lecz rozumiemy, że bywają przekłute opony, silniki które nie potrafią odpalić, zaskakujące deficyty paliwa w zbiorniku lub uszkodzony mechanizm wycieraczek w dżdżysty dzień. Wtedy z radością dotrzemy ażeby skasować awarię na miejscu zdarzenia. W dowolnej minucie zadania możemy uzgodnić, że wskazana musi być autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Masz gwarancję, iż miejsca zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Masz awarię na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – stale jesteś w komfortowej sytuacji rozumiejąc, że dla nas nie czyni to niedogodności. Udzielimy pomocy w dowolnej lokalizacji. Gdyż na naszym obszarze znamy każdą ulicę czy krajową czy wiejską.


Telefon do przyjaciela starannie zapamiętaj. Gdziekolwiek się znajdziesz my w całej Polsce wyczekujemy na kontakt od Ciebie. Możesz telefonować o każdej porze. Zajedziemy – masz na to gwarancje! Albowiem pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” rzeczywiście tak działa. Bo w kłopocie licz na przyjaciela.


Ta pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance

Ustal detale! Przyjaciel z Gliwic na sto procent jest dyspozycyjny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych, a także najłatwiejszy sposób przetransportowania zepsutego pojazdu to autoautolawety albo autolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to w sumie jedyny klucz, który jesteśmy w stanie tutaj zastosować. Zawodowcy, a także znakomicie wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w rejonie Gliwic. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Pojazd będzie w naszych rękach zupełnie bezpieczny w czasie załadunku i w transporcie. Niesprawny samochód, a także wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko oraz pewnie na wskazane miejsce.


Gdy stan techniczny pojazdu to umożliwia i oczywiście paragrafy w którejkolwiek chwili wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu. Jesteśmy na taką decyzję gotowi, wypada jednakże mieć na uwadze, że ten zespół musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy ulegający awarii na jezdni to spory dylemat i my zdajemy sobie z tego sprawę. TIR jeżeli ulegnie usterce na ogół może być początkiem problemów na drodze. Gdy taka usterka przebiega za długo wielokrotnie należy planować holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Dysponujemy branżowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. W chwili kiedy jest to oczekiwane wysokiej jakości wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam pewnie i odpowiedzialnie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani wymagający dostęp, ani stopień uszkodzenia samochodu nie uniemożliwi nam wyciągnięcia TIR-a z rowu czy postawienia go na kołach.


Gdy występuje ostateczność transportu produktów z unieruchomionego samochodu posiadamy perspektywę podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak też ekipę, która materiały przepakuje.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia pracuje całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Okazałe zaplecze dozwala nam wypełnić każde zamówienie przez całą dobę nie patrząc na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest niesprawności prostych do wyeliminowania. Takie nieskomplikowane niesprawności, jednak utrudniające dalszą drogę to częste wydarzenia. Brak oleju, paliwa czy też nalanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna wiele innych drobnych incydentów, które będą mogły nas dopaść na trasie. Tu kształtuje się furtka w której pokazać się umie lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie wskazana. W 24 godzinnej ofercie pomocy jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis przybędzie niezwłocznie.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsada. Zakres drobnych napraw których mogą się podjąć na drodze, bez względu na markę i typ pojazdu, jest właściwie szeroki.


Jeżeli telefon będzie zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Informacje, które są nam niezbędne to szczegóły usterki, marka samochodu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Nie ma takich samych niesprawności dlatego do każdego incydentu przystępujemy wszechstronnie by w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów tworzą pełną paletę naszych usług wśród nich przewóz maszyn budowanych. Każdą ciężką maszynę drogową, walce bądź przypuśćmy koparki gąsienicowe potrafimy przewozić szybko i oczywiście bezpiecznie. Także transport dużych maszyn rolniczych nie jest problemem. Drobne, lecz ciężkie pojazdy sprawiają mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład mniejszy samochód. To bezwzględnie wygoda jednakże istotne jest żeby prowadził go kierowca wyszkolony do tego typu usługi i oczywiście tych przygotowanych kierowców mamy w naszym oddziale. Organizujemy dodatkowo usługi z obszaru transportu dłużycowego oraz ładunków ponadnormatywnych. Zdobyliśmy doświadczenia z przewozem niekonwencjonalnych ładunków i czuwamy gotowi do frachtu bodaj trudnego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł liczyć z naszej strony na szybkie i odpowiedzialne wykonanie tej usługi. Nasza grupa rozporządza kompletną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego typu usług. Potencjalne transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Dlatego, że zasady funkcjonowania w określonych sprawach konstruujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. Z tego powodu w dobrej cenie otrzymujecie usługi na doskonałym, kompetentnym poziomie.


Każdą usługę szacujemy odrębnie. W symulacji brane są pod uwagę: zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zajścia i oczywiście rodzaj samochodu, który obsługujemy.


Nasza pomoc, jaką realizujemy ze względu na straty do której doszło w wyniku kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być także bezpłatna w przypadku gdy rozporządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.Nigdy nie zgub!

Wyłącznie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Gliwic oczekuje pod telefonem gotowy by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: