LAWETA TOSZEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TOSZEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie postrzegaj nas jako instytucję jakąś przypadkową spośród całego szeregu. Nasza pomoc drogowa jest jednak niby zaufany przyjaciel, który wyruszy pilnie aby udzielić Ci porady. Zatem podobnie jak przyjacielowi można nam zaufać ponieważ jesteśmy przygotowani na każdą sytuację.


Gdyby przytrafiła Ci się kraksa czy usterka w pobliżu Toszek dzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do Pomoc Drogowa „PATYK”. Pojawimy się bezzwłocznie. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyszkolonych fachowców.


Nie istnieją jakiekolwiek trudności aby sfinalizować na ulicy jakiekolwiek drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest tajemnicą, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony rupieć na drodze oraz uszkodzić oponę, przegapić konserwację wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na szosie lub nie wymienić w porę akumulatora i oczywiście w zamian dostać znaczący problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie niewielkie niesprawności skasujemy dla Ciebie ku wspólnej przyjemności. Natomiast jeśli stanie się tak, że będzie nieunikniona autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Ubezpieczamy miejsce zajścia niezwłocznie po przyjeździe. Nie myśl o lokalizacji, w której Cię zatrzymało. Dróżka gminna albo autostrada nam to nie sprawia różnicy My zwyczajnie wiemy gdzie się znajdujesz, a także jak można Ci dopomóc. Gdyż regionalne trasy znamy jak swoją kieszeń.


Numer do przyjaciela starannie zapamiętaj. Czasem może być niezbędny w granicach Całego kraju. Telefon jest czynny 24 godziny na dobę. Pojawimy się – na pewno! Bowiem Pomoc Drogowa „PATYK”, sprawna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Tacy winni być przyjaciele.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas liczyć:

  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance

Jeżeli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Toszek bezwzględnie jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe samochody najszybciej i bezproblemowo da się przewieźć kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Wielokrotnie zauważamy na drogach nieformalnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. Specjaliści i znakomicie wyposażona flota profesjonalnych pojazdów to moc jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Toszek. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie ma wątpliwości, że pojazd i w przebiegu załadunku i transportu będzie na pewno bezwarunkowo zabezpieczony. Całodobowo zarówno defektowy samochód jak i jego podróżnych przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan samochodu to dopuszcza i naturalnie przepisy kodeksu drogowego w którejkolwiek chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Holowanie wydaje się być wyraźnie wolniejsze. Ten zespół samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to kłopot gdy na drodze awarii nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Nie dużo pojazdów tak efektywnie zdoła pogmatwać ruch na drodze jak popsuty TIR. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem okazuje się odblokowanie drogi dlatego zdarza się, że prędko należy planować holowanie. Stanowczo jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Branżowy sprzęt umożliwia nam holowanie dowolnego typu samochodu. Potrafimy solidnie i oczywiście efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy czy dostawczy, a umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy oraz sztywny hol. Nie ma dla nas ciężko osiągalnych miejsc, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po wypadku wydobędziemy z jaru i postawimy na kołach.


Uszkodzony pojazd może prawdopodobnie transportować ładunki, które nie podległy uszkodzeniu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na powołanie tej usługi. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w określone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju przez całą dobę strzeże kompetentna, wykwalifikowana załoga. W jakiejkolwiek porze dnia i nocy, nie patrząc na pogodę, szerokie zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć dowolne zamówienie.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii wydaje się być łatwych do usunięcia. To takie niesprawności uniemożliwiające dalszą podróż, lecz nietrudne do usunięcia na miejscu. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przebita opona albo niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku innego paliwa. W takiej sytuacji 24 godziny na dobę powinno się wezwać naszą pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie potrzebna będzie autolawety. Szybki dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Załoga, jaka obsługuje mobilny serwis wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Na drodze mogą zrealizować rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jeżeli telefon okaże się zajęty natychmiast oddzwonimy. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam potrzebny do określenia niuansów awarii, marki pojazdu i lokalizacji zajścia, a następnie w kilkanaście chwil będziemy na miejscu zdarzenia. Żeby w największym stopniu wspomóc kierowcę do dowolnego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką proponujemy wszystkim klientom obejmuje też transport maszyn budowlanych. Przewieziemy każdą wielką maszynę drogową bezawaryjnie, a także szybko czy to będzie spychacz czy też koparka gąsienicowa. W grę wchodzi również transport wielkich maszyn rolniczych. Znacznie skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, ale ciężkie mamy jednakże dobrze przeszkolonych kierowców. Zespół pojazdów jakim gospodarujemy pozwala nam na transport dłużycowy czy transport towarów ponadnormatywnych. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i zdecydowanie więcej.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz oczekiwać z naszej perspektywy na energiczne i odpowiedzialne wykonanie takiej usługi. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi rozporządzamy kompletną, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Ponieważ możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo wielu specjalistów z poświadczonymi kwalifikacjami, pracujących w naszym kraju, podzieliło się z nami swoim doświadczeniem i mądrością byśmy mogli zrealizować procedury zapewniające pożądany rezultat. Pomaga nam to szybko i precyzyjnie usunąć praktycznie każdą awarię czy przewieźć każdy pojazd z gwarancją pierwszorzędnej jakości i niewygórowanej ceny.


Indywidualnej wycenie podlega każda usługa. Wycena uzależniona jest od następujących składników: lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, charakter robót dokonanych na miejscu zdarzenia, a także czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik.


Nasza usługa, którą realizujemy ze względu na szkody do której doszło w wyniku kraksy nie z Państwa przyczyny, może być pokryta z OC winnego. Może być również nieodpłatna w sytuacji jeśli rozporządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Ciągle jesteśmy pod ręką!

Na zgryzoty Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Toszek zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: