LAWETA KNURÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KNURÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy w tej samej domenie działają podobnie, jednak… Nasza pomoc drogowa będzie na pewno niby najdroższy przyjaciel, który podąży niezwłocznie żeby udzielić Ci pomocy. Zatem możesz mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotów Ciebie wesprzeć w jakiejkolwiek sytuacji.


Kiedy przebywając w regionie Knurowa dotknie Cię na drodze przykre zajście niezwłocznie wybierz numer do Pomoc Drogowa „PATYK”. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał odpowiednio reagować w wypadku kraksy lub awarii. Nadjedziemy zaskakująco szybko. Dodatkowo przeszkolona załoga dowiezie, a następnie obsłuży mobilny serwis.


Nie ma takiej przeciwności byśmy na szosie musieli darować sobie drobne naprawy. Zmiana ewentualnie naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i znacznie więcej innych szczegółów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. W którejkolwiek chwili zadania możemy przesądzić, że obowiązkowa musi być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Chronimy przestrzeń zdarzenia zaraz po przybyciu. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Dróżka gminna bądź autostrada nam to nie sprawia różnicy Zapewnimy pomocy w każdej lokalizacji. Gdyż mapa regionalnych dróżek nie ma dla nas niewiadomych.


Obowiązkowo zapisz względnie zapamiętaj ten telefon do przyjaciela. W całym kraju potrafi być naprawdę potrzebny. Jest jasne, że nie istnieje za późna pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na telefon. Pojawimy się – to nie ulega kwestii! Bowiem pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” rzeczywiście tak pracuje. Przyjaciele właściwie tacy są.


Będziesz mógł oczekiwać na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance lub darmowe usługi z OC sprawcy

Jeśli to nie kłopot zerknij w niuanse! Przyjaciel z Knurowa jest gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to jedna z szybszych jak również najlżejsza metoda przewiezienia zniszczonego pojazdu. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna technika bowiem holowanie jest absolutnie legislacyjnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w regionie Knurowa rozporządza wieloma specjalistycznymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną ekipą. Zapewnia nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego bezpieczeństwa załadunku, a także przewozu samochodu. Na wskazane miejsce całodobowo przywieziemy samochód oraz wszystkich pasażerów.


Można zawsze zmienić decyzję i podjąć decyzję o holowaniu, jednak musi na to zezwalać stan pojazdu i paragrafy. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani. Warto jednakże by mocodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to dylemat gdy na jezdni awarii ulegnie samochód ciężarowy. Duży TIR potrafi utrudnić ruch na wiele godzin. W takim wypadku wielokrotnie holowanie wydaje się być jedynym ratunkiem udrożnienia drogi. W takim przypadku powinno się wezwać naszą pomoc drogową.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu. Pierwszorzędnej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam pewnie i oczywiście odpowiedzialnie przetransportować pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy czy autobus w okolicznościach gdy jest to wskazane. Nawet TIR-a wydostaniemy z wykopu, a potem umieścimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu czy wymagający dostęp.


Niesprawny samochód może prawdopodobnie przewozić produkty, które nie podległy zniszczeniu, jednakże wymagają przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie takiej pomocy. Dowieziemy zgodnie z decyzją, uprzednio organizując niewykluczone sprzątanie i przeładowanie ładunków.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i zabezpieczenia czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, doświadczona kadra. Nie przykuwają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu jesteśmy w stanie skutecznie podjąć obojętnie jakie zadanie i to w każdej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest niesprawności nietrudnych do usunięcia. Przebita opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i mnóstwo innych wstrzymujących dalszą drogę, jednak tych które powinno się dać naprawić na miejscu zdarzenia. W takiej sytuacji przez całą dobę wystarczy wezwać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta staje się nie zasadna. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Ekipa, która obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Na trasie mogą zrealizować rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Wiadomości jakie powinny być nam niezbędne to szczegóły awarii, marka samochodu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Pokrewna usterka ma prawa mieć odmienne scenariusze stąd, by w pełni odciążyć kierowcę do potencjalnych zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w pełnej ofercie naszych usług. zgarniarka czy drogowy to wyłącznie przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, jakie potrafimy bezpiecznie transportować. Transport maszyn rolniczych, także tych dużych i złożonych, podobnie istnieje w naszym wachlarzu usług. Wyraźnie skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy drobne, lecz ciężkie mamy jednak dobrze przeszkolonych kierowców. Mając na stanie wystarczający tabor realizujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z transportem niekonwencjonalnych towarów i teraz czuwamy zdolni do transportu chociażby ciężkiego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Tego typu usługę można u nas zadysponować na terenie całego kraju. Przewozu podejmujemy się też zagranicą. Podstawą oferowania takiego typu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kompetencje. Ponadto grupa nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Bo fachowa pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” jest czynna nie tylko w naszym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to że cały szereg fachowców z potwierdzonymi kwalifikacjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i mądrością byśmy umieli ułożyć procedury przynoszące pożądany rezultat. To z tego powodu właściwie dowolną usterkę kasujemy ewidentnie efektywnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej trzeba zdefiniować jako właściwą.


Na dowolną usługę spoglądamy indywidualnie, a zatem jakąkolwiek oddzielnie szacujemy. W symulacji brane są pod uwagę: lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, charakter robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety lub holownik.


Jeśli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być darmowe, bowiem straty zapłacone zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej pomocy.Liczysz się Ty!

Jedynie Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – na kontakt, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Knurowa.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: