LAWETA DĄBROWA GÓRNICZA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DĄBROWA GÓRNICZA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła mamy po prostu placówki my chcemy być inni. W nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie wspomoże cię mocnym ramieniem. Taki przyjaciel, który jest gotów na każdą sytuację zatem można mu w pełni zawierzyć.


W rejonie Dąbrowy Górniczej doszło do zdarzenia w rezultacie którego brałeś udział w kolizji lub doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na poszukiwanie odpowiedniej usługi bo wystarczy, że wykonasz telefon do przyjaciela, do MegaHol. Dojedziemy najszybciej. Za nami przyjdzie mobilny serwis oraz wytrawna brygada.


Defekty to nasza specjalizacja dlatego podejmujemy na drodze wszystkie drobne naprawy. Wymiana ewentualnie regeneracja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te oraz znacznie więcej innych drobiazgów naprawimy dla Ciebie na miejscu z satysfakcją. Status pojazdu może wpłynąć na decyzję, że potrzebna okaże się autolawety albo autoautolawety, a w sytuacji pojazdów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy na to nieustannie gotowi. Ubezpieczamy miejsce zdarzenia zaraz po przybyciu. Na jakiejkolwiek trasie, w jakimkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zaułku – to jest nie ważne gdzie utkwił Twój pojazd. My to miejsce zlokalizujemy żeby Ci dopomóc. Bowiem mapa naszych dróg nie jest dla nas niewiadomą.


Więc Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. W całej Polsce potrafi być rzeczywiście przydatny. Nie ma złej godziny ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Nadjedziemy szybko – możesz być pewien! Albowiem pomoc drogowa MegaHol absolutnie tak działa. Przyjaciele właściwie tacy są.


24 godziny na dobę możesz zaplanować naszą pomoc:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

Ustal detale! Przyjaciel z Dąbrowy Górniczej czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne pojazdy najprędzej i łatwo da się przewieźć kiedy w grę wkracza autolawety albo autoautolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna metoda gdyż holowanie jest tutaj prawomocnie zakazane. Pewność zapewniają nam znakomicie wyposażone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz kompetentna załoga. Samochód będzie w naszych rękach absolutnie zabezpieczony w momencie załadunku i w transporcie. Potencjalni podróżni i jednocześnie samochód 24 godziny na dobę będą przewiezieni na określone miejsce.


stan techniczny pojazdu zdecydowanie powinien być wystarczający i przepisy muszą zezwalać na holowanie gdybyśmy planowali zmienić na tą formę przewozu. W w każdym momencie będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to prędkość przemieszczania sie po trasie. Ten zespół zdecydowanie powinien jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki mamy kłopot gdy na drodze usterki nie zdoła uniknąć pojazd ciężarowy. Prawdziwy TIR może utrudnić ruch na wiele godzin. W takim wypadku częstokroć holowanie wydaje się być wyłącznym sposobem odblokowania drogi. Pomoc drogowa z Dąbrowy Górniczej poradzi sobie wyśmienicie z takim problemem.


Holowanie jakiegokolwiek modelu samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas problemem. Możemy pewnie i odpowiedzialnie przetransportować nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, a gwarantuje nam to wysokiej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Każdy pojazd potrafimy ustawić na kołach przedtem wydobywszy go z parowu także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w kiepskim stanie oraz w trudno przystępnym położeniu.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przechowywać ładunki transportowane przez unieruchomiony pojazd, bowiem jesteśmy w stanie taki transport zorganizować. Przygotujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz załogę, która umiejętnie przeładuje materiały.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas priorytetem stąd całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Duże zaplecze dozwala nam urzeczywistnić dowolne zamówienie przez całą dobę nie zerkając na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Niemało niesprawności może być prostych do wyeliminowania. Takie proste usterki, jednakże uniemożliwiające dalszą podróż to pospolite zdarzenia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona, zniszczone wycieraczki i wiele innych drobnych przypadków, które będą mogły nas dosięgnąć na drodze. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście oferuje bezpośrednie naprawy 24 godziny na dobę. Stosowanie lawety będzie nie potrzebne. Sprawny dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który przez całą dobę funkcjonuje w ofercie.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych specjalistów. Wysoki próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem właściwego przygotowania.


Dzwonisz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Doprecyzujemy szczegóły awarii i oczywiście markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia zajścia. Priorytetem naszych działań jest w całości pomóc kierowcy z tego powodu do potencjalnych incydentów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymaga profesjonalnego taboru, którym rozporządzamy i rzecz jasna stąd polecamy taką usługę. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, walce lub powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować skutecznie i oczywiście bezpiecznie. Prowadzimy transport wszelkich maszyn rolniczych. Należycie przeszkoleni do przewozu niewielkich, lecz wagowo kłopotliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani na transport przypuśćmy wózków widłowych. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie są ważną pozycją w naszej ofercie. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet duży gruz.


Usługi takie wykonujemy na terenie całego kraju , a także zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi rozporządzamy całkowitą, niezbędną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to, że fachowa pomoc drogowa MegaHol jest otwarta nie wyłącznie w lokalnym obszarze, a w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Dlatego, że to całe wieloletnie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków jak również zawodowcy z praktyką i rzecz jasna udowodnionymi kwalifikacjami. Tworząc ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w formie pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku ceny.


Usługi podlegają indywidualnej ocenie. Wartość zależna jest od różnych czynników: lokalizacja zajścia, typ pojazdu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być też wolna od opłat w sytuacji kiedy rozporządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.Ufaj przyjaciołom!

Przytrafił się problem przywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Dąbrowy Górniczej który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: