LAWETA WOŁÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOŁÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza firma funkcjonuje jako zupełnie niepodobna do innych. My jesteśmy jak twój zaufany przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa od początku zdecydowana żeby udzielić ochrony. Zatem podobnie jak przyjacielowi można nam zaufać gdyż jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Uczestniczyłeś w stłuczce względnie zaskoczyła Cię usterka w bliskiej odległości od Wołowa? Prędko wystukaj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który jest obok oraz dobrze wie jakie procedury powinno się podjąć aby uporać się z problemami. Przybędziemy zaskakująco szybko. Wysoko wyszkolona załoga dowiezie i będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie przeciwność, która na szosie umiała by zaistnieć dla nas problemem nie do rozwikłania. Będzie dla nas satysfakcją dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w wymianie względnie wulkanizacji koła. Stopień uszkodzenia samochodu może spowodować, że wskazana okaże się autolawety lub autoautolawety, zaś w przypadku samochodów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy na to stale gotowi. W rejonie kraksy lub usterki zawsze ułatwiamy sprawnie ją ubezpieczyć. Masz awarię na autostradzie, trasie ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – zawsze jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie stanowi to bariery. Potrzebujemy kilku chwili żeby Cię umiejscowić, a przede wszystkim użyczyć niezbednej pomocy. Gdyż jesteśmy u siebie zatem zlokalizujemy tutaj każdą drogę.


Bezwarunkowo zapisz bądź zapamiętaj niniejszy kontakt do przyjaciela. W całej Polsce umie być ewidentnie potrzebny. Wystukaj numer. Godzina jest nie istotna skoro jesteś w opresji. Trafimy na miejsce – na sto procent! Gdyż pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik istotnie tak pracuje. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.


Możesz kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach

Ustal niuanse! Przyjaciel z Wołowa bezwzględnie jest dyspozycyjny do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Uszkodzone pojazdy szybko oraz najprościej da się przewieźć gdy w grę wchodzi autolawety lub autoautolawety. Wielokrotnie obserwujemy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, tymczasem warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zabroniony. Specjaliści oraz doskonale wyposażona flotylla specjalnych pojazdów to energia jaką dysponuje pomoc drogowa w rejonie Wołowa. Dla pasażerów mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to prawo solidnego kredytu zaufania w sprawie całkowitego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu samochodu. Przewieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo tak samo samochód jak i jego pasażerów.


stan samochodu musi być optymalny i oczywiście przepisy kodeksu drogowego muszą dopuszczać holowanie jeżeli byśmy planowali postulować tą procedurę transportu. Zdecydowanie zawsze jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Ważne jest jednak aby zleceniodawca miał świadomość, że taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to problem kiedy na ulicy ulega kolizji samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zazwyczaj może być impulsem problemów na drodze. Wówczas holowanie pozostaje często niezbędne. Pomoc drogowa z Wołowa daje sobie radę profesjonalnie z takim problemem.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Przywieziemy nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to profesjonalnie i pewnie zawdzięczając to doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Każdy samochód potrafimy umieścić na kołach przedtem wydobywszy go z parowu również TIR-a, nawet gdyby znajdował się w fatalnym stanie czy w niełatwo przystępnym stanowisku.


Niesprawny samochód może zapewne transportować ładunki, które nie podległy skasowaniu, jednakże potrzebują przewiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na powołanie tej pomocy. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, wcześniej zlecając potencjalne oczyszczanie terenu i przeładowanie materiałów.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa czuwa całodobowo wykwalifikowana, profesjonalna kadra. Którekolwiek zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na realia atmosferyczne, w każdej godzinie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Usunąć niesprawność bywa momentami bardzo szybko. Absolutnie nie jest dylematem drobna awaria nawet gdy paraliżuje dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona bądź brak paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje szybkie naprawy 24 godziny na dobę. Nie zasadna okaże się autolawety. Całodobowo, obok szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podwaliną usług jakie oferuje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i rodzaj samochodu są w stanie skutecznie podjąć na poboczu przeróżne drobne naprawy.


Starczy pojedynczy telefon. Uzgodnimy szczegóły usterki i markę pojazdu, a właściwie za kilkanaście minut mechanik będzie w rejonie lokalizacji zdarzenia. Celem naszych przedsięwzięć jest w całości odciążyć kierowcę z tego powodu do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Swoim kontrahentom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług, a wśród nich na przykład transport maszyn budowlanych. Bezawaryjny transport jesteśmy w stanie zapewnić którejkolwiek ciężkiej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę również transport wielkich maszyn rolniczych. Małe, jednak ciężkie pojazdy sprawiają mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To rzeczywiście wygoda jednakże istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do tego standardu usługi i dokładnie tych przygotowanych kierowców mamy w naszym oddziale. Mając na stanie optymalny tabor przeprowadzamy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i wiele innych.


Te usługi przewozowe realizujemy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Ładunki zawsze indywidualnie ubezpieczamy, a także legitymujemy się dokumentacją, która koncesjonuje nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik absolutnie w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego kłopotu przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku dodatkowo w całym kraju, a nie wyłącznie w naszym rejonie. Bowiem nasza kompetencja to całość doświadczeń i praktyki wykwalifikowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. Dobra efektywność w umiejętnym kasowaniu niesprawności czy znakomite efekty przewozu samochodów są właśnie tego skutkiem.


Każda usługa jest szczególna, dlatego każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór pokrewne usługi zawsze się różnią, zatem każda wymaga samodzielnej wycenie. Pod uwagę przy wycenie bierze się: typ samochodu który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik i lokalizacja zajścia.


Konkretne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą działalność będzie na pewno można opłacić z OC winnego kolizji.Absolutnie nie zgub!

Na smutki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Wołowa gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: