LAWETA BRZEG DOLNY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BRZEG DOLNY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest wyłącznie nowa firma. Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa od początku zdeterminowana natychmiast ruszyć z poradą. Przyjaciel wart zaufania wręcz przygotowany na jakiekolwiek okoliczności.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej usterki względnie kolizji? Gdy jesteś w pobliżu Brzegu Dolnego niczym nie musisz się denerwować spokojnie wystukaj numer do przyjaciela – wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy bezzwłocznie. Dowieziemy mobilny serwis a przede wszystkim wykwalifikowanych fachmanów.


Drobne naprawy na trasie nie będą dla nas kłopotem. Wymiana ewentualnie naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika te i wiele kolejnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie na miejscu z przyjemnością. W każdej chwili zadania potrafimy zdecydować, że wskazana musi być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po dotarciu efektywnie wspomożemy ochronić strefę zajścia. Na dowolnej szosie, w którymkolwiek miejscu, w którymkolwiek zakątku – nie jest istotne gdzie ugrzązł Twój pojazd. Znajdziemy którekolwiek miejsce i oczywiście udzielimy pomocy. Ponieważ jesteśmy u siebie zatem znamy tu obojętnie którą ulicę.


Nigdy nie wypieraj z kontaktów telefonu do przyjaciela. W całej Polsce może być tak samo przydatny. Wybierz numer. Godzina jest bez znaczenia gdy znalazłeś się w opresji. Przybędziemy z pomocą – niechybnie! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.


Umiemy otoczyć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku

Jeżeli masz czas zaglądnij w detale! Przyjaciel z Brzegu Dolnego jest chętny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody szybko i najprościej można przetransportować kiedy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Na autostradzie jedynie z takiej techniki przewozu jesteśmy w stanie skorzystać ponieważ holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. W obszarze Brzegu Dolnego administrujemy kompletnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z biegłą załogą. W garnitur floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy do poręczenia całościowego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu samochodu. Defektowy pojazd i wszystkich pasażerów przez całą dobę dowieziemy prędko i pewnie na wyznaczone miejsce.


Zdecydowanie jeśli pozwolą na to przepisy oraz stan techniczny pojazdu w każdym przypadku możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze ten skład, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria pojazdu ciężarowego na jezdni, co przecież nie jest tajemnicą, to wielki kłopot. Nie wiele pojazdów tak efektywnie może pogmatwać ruch na drodze jak niesprawny TIR. W tej sytuacji podstawowym zadaniem staje się odkorkowanie drogi więc zdarza się, że natychmiast należy decydować się na holowanie. Pomoc drogowa z Brzegu Dolnego poradzi sobie doskonale z takim kłopotem.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy gwarantują nam pewnie i oczywiście efektywnie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy może być to oczekiwane. Choćby TIR-a wydostaniemy z jaru i ulokujemy na kołach bez względu na stan techniczny pojazdu bądź skomplikowany dojazd.


Jeżeli będzie pożądany transport ładunków transportowanych przez awaryjny samochód również się tym problemem zainteresujemy i przygotujemy ich transport. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


Waszego zabezpieczenia i spokoju 24 godziny na dobę chroni profesjonalna, wyspecjalizowana załoga. Dowolne zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na realia pogodowe, w dowolnej porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę bywa momentami wyjątkowo łatwo. Mogą to być usterki uniemożliwiające dalszą drogę, jednak nietrudne do wyeliminowania na miejscu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich wypadkach umie się całodobowo wykazać biegłością. Nie zasadna staje się autolawety. Różnorodna paleta usług serwisu zawiera jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem jak najszybciej.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to wyszkolona obsługa. Świadomość detali wielu różnorodnych pojazdów niezależnie od marki pomaga im przedsięwziąć drobne naprawy bezpośrednio na ulicy w każdej sytuacji.


Dzwonisz tylko raz. Rozmowę podejmujemy błyskawicznie. Nie wiele czasu nam potrzeba na odpowiedzi. Kilkanaście chwil na przyjazd na miejsce a także kilka minut na telefoniczne rozpoznanie szczegółów niesprawności, marki samochodu i rzecz jasna rejonu zdarzenia. By w całości wspomóc kierowcę do dowolnego przypadku przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga specjalnego taboru, którym administrujemy i oczywiście z tego powodu proponujemy taką usługę. koparka gąsienicowa lub spychacz to tylko przykład jednych z wielu dużych maszyn drogowych, które jesteśmy w stanie bezpiecznie transportować. Transport maszyn rolniczych, także takich wielkich i oczywiście skomplikowanych, też jest w naszej ofercie. Wózki widłowe transportuje się drobniejszymi pojazdami, lecz wymagają specjalnej dbałości bowiem są to pojazdy istotnie małe, jakkolwiek ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy wykonują tę usługę. Zespół pojazdów jakim zarządzamy umożliwia nam transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Jeśli Masz kłopot z niecodziennym ładunkiem, przypuśćmy duży gruz czy też wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę przewozu kieruj się do nas.


Usługi te przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Nasza firma dysponuje całkowitą dokumentacją upoważniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszelkie przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ponieważ doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. To dlatego właściwie dowolną usterkę usuwamy ewidentnie skutecznie. Każdy pojazd transportujemy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej można określić jako właściwą.


Każdą usługę wyceniamy rozdzielnie. W kalkulacji brane są pod rozwagę: miejsce zajścia, model pojazdu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności dokonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik.


Warto zabezpieczyć się przez kupno adekwatnego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi mogą być darmowe tak jak w przypadku gdy są sfinansowane z OC winnego stłuczki.Zawsze o nas pamiętaj!

Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Brzegu Dolnego który absolutnie nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: