LAWETA SŁUPCA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁUPCA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł niniejszego działu, chociaż patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na wszelkie zadania. Na szczęście nie traktujemy was jak klientów jedynie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy jedynie dlatego, iż jeżdżą mniejszym autem. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być tak zaopatrzone by sprostać każdemu zleceniu w wystarczający sposób.


Problemy z samochodem na drodze to zwyczajna rzecz. Ewentualnie może to się przytrafić właśnie w okolicy naszego Słupca, a w takiej sytuacji będziesz mógł bezproblemowo prosić o usługę MegaHol, to odpowiednie rozstrzygnięcie. Jest zawsze pytanie – Czy na pewno w ogóle należy pojazd holować? Niejako na początku warto wykorzystać mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane załogi powinny sobie dać radę z naprawą. Miejsce wydarzenia na pewien czas stanie się specjalistycznym zakładem mechaniki samochodowej, no i w taki sposób wygospodarujemy czas i zmniejszymy wydatek na usunięcie awarii.


Dowolną awarię zawsze jesteśmy gotowi w stu procentach naprawić Do tej pory każde zlecenie rozwiązywaliśmy pozytywnie i na szczęście nie ma żadnego czynnika by to się odmieniło. Drobne naprawy, które warto zrealizować w terenie to dla nas zazwyczaj przeciętne usterki, natomiast klientom hamują dalszą drogę. Nasze wykwalifikowane ekipy zainteresują się każdą błahostką zatem wręcz nigdy nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony bo pod stałą kontrolą będziesz ubezpieczony na drodze.


Staraj się to mieć w pamięci. Jeżeli przebywasz z daleka, nie trap się faktem, że nie umiesz nam objaśnić w którym miejscu miałeś awarię, gdyż my jesteśmy z okolicy. Znamy w okolicy miasta każdy kąt więc nie jest znaczące, gdzie stanąłeś ze swoją kolizją my szybko cię wyszukamy. Wzywaj nas o dowolnej porze dnia czy nocy. Pojawimy się na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Taki jest stały system na istnienie.Możemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Usługi w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie wlanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Obejrzyj ofertę jeżeli dalej czujesz rozterki! Lecz na sto procent jesteś w stanie w Słupcu polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Esencją wszystkich naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, ale bez wątpienia nasza baza lawet lub autolawet jest gotowa do transportu dowolnego pojazdu. Mamy świadomość, iż standardową metodą pomocy jest holowanie, zwłaszcza gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu linki holowniczej umie się takiej interwencji podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak proponujemy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Znajdą się preteksty by tą wskazówkę rozpatrywać dosłownie. Rzecz jasna najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Nadzwyczaj ważny wydaje się być sprzęt z którego wówczas korzystamy gdyż normalna lina holownicza nierzadko bywa niesolidna. Teraz gdy wszystkie podróże w dużej liczbie realizują się po trasach szybkiego ruchu oraz autostradach znaczącą informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na tych trasach jest wzbronione. Więc tu właśnie bezwzględnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


W naszym taborze znajdują się lawety, i autolawety dostosowane do wszelkiego rodzaju pojazdów. Przepisowy transport zapewnimy natychmiast w rejon wydarzenia i bezpiecznie dowieziemy na określone położenie i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam dopala inspirujące ciśnienie. Naszym priorytetem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Różnorodna oferta i pewność wysokiej jakości profesjonalnych usług jest sensownym ruchem w stronę uzyskania podobnego planu. Awaria TIR-a na szosie może stać się znacznym kłopotem. Usterka na trasie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu jeden pas i stać się przesłanką długich zatorów. Jest też pewne, iż rezultat jest w stanie być też szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej szosie. Z tego powodu wartościowi muszą być eksperci od błyskawicznych remontów w miejscu zdarzenia, no i niezawodnego przerzutu aut.


Gdy jest konieczności usuwać TIR-a z parowu , a następnie postawić go na kołach powinieneś rozporządzać ciężkim, branżowym sprzętem, jaki zawsze jest w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Mamy, więc konieczne narzędzia, aby przeprowadzić sesję bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym oczyszczeniu trasy z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego samochodu. Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, pełny wachlarz masywnych samochodów przywieziemy szybko i bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Gwarancją marki naszych usług jest także profesjonalna kadra osiągalna dla was przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Usunięcie problemu potrafi również być zdecydowanie niezależne i holownik , a także niskopodwoziówka na szczęście nie będą uzasadnione. W lokalizację niesprawności o wiele skuteczniej dojedzie mobilny serwis no i choćby i na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy bezbłędnie dokonają potrzebnej naprawy.


Od wulkanizacji opon po niewielkie remonty napędu na to jest przygotowany mobilny serwis. Udaje się to w związku z tym, iż przy zarejestrowaniu zgłoszenia realizujemy na tyle dokładny wywiad aby mechanik mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać gruntownie zorganizowany do akcji. Istotnie w momencie reperacji może się wyklarować, że usterka jest uciążliwsza niż przewidywania i w takiej sytuacji natychmiast jest sprowadzana, oczekująca na przywołanie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jesteśmy pewni, że każdy przykład jest wyjątkowy więc podchodzimy do wezwań wyjątkowo indywidualnie. Nasi klienci maja prawo do niepoprawnej diagnozy, to my mamy obowiązek być fachowcami i potrafimy odpuścić przyjaciołom traktując każde wezwanie jednostkowo. Takie stanowisko tylko pomaga nam w luksusie realizacji zadań ponieważ bazę przynosi nam znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników stąd wydało nam się normalnym zwiększenie stałej oferty o fracht sporych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. To absolutnie rozsądna decyzja, ponieważ użytkuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i pojazdów, a tym samy ogranicza koszty działalności w ten sposób wpływając na obniżenie wycen wyjściowych usług.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie przerzucając na wybrane miejsce przeznaczenia maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych jakkolwiek małych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Obiektem takiej usługi mogą się stać dodatkowo ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jakiekolwiek pojazdy i frachty przewożone w ramach naszych zleceń zawsze są u nas zabezpieczone, a przecież dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Przyjmujemy na siebie wszystkie procedury powiązane z transportem w tym potencjalne, obowiązkowe zaświadczenia okazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją niezbędną do udzielania tej usługi.Dlaczego my?

Albowiem akurat nie znajdziesz sobie takiego argumentu, ażeby akurat nie. W związku z tym ma prawo być MegaHol. Nie zamierzamy by pozostali czuli się gorsi, ale ogromnie pragniemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe pracują bardzo korzystnie.


Odważ się wszakże zagłębić w ten wątek. Indywidualny zakład nigdy nie będzie zarządzał tak rozległym taborem i sprzętem jak firma należąca do pajęczyny składającej się z całego szeregu kooperantów. Nie zmiennie tak samo ma się sytuacja z załogą o właściwych kwalifikacjach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu. Działamy jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w strefie wydarzenia kooperują ze sobą, aby na stanowisko wyekspediować maksymalnie rzetelnie zorganizowaną załogę.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podwalinę oferowania naszych usług potwierdza się przede wszystkim dlatego. Do zlecenia dotrą odpowiedni profesjonaliści, pewnie z niewielkiego rodzinnego zakładu, ale będą mieli na wysuniecie ręki wsparcie w postaci pomocy wielkiej firmowej pajęczyny.


Każde zlecenie ma indywidualną wycenę dzięki temu nierzadko u nas ceny za usługę są mniejsze niż się spodziewacie. W momencie usług realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba uiszczać zapłaty, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


To jest MegaHol – nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Jak nikt Twój przewidujący przyjaciel ze Słupca.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: