LAWETA ŚWIĘTOKRZYSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIĘTOKRZYSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący dział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, tylko że w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zadanie. Absolutnie nie traktujemy was jako zwykłych kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Holowanie aut ciężarowych to nasza główna usługa, ale warsztaty rozlokowane po całej Polsce muszą być przygotowane na to by radzić sobie z każdym zamówieniem.


Na ogół może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Niesprawność jest w stanie wam się zdarzyć w rejonie województwa świętokrzyskiego, jednak zachowaj spokój gdyż i tutaj utrzymujemy własny oddział, toteż przezornie dzwoń do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji bardzo prędko. Nawiasem mówiąc może zdarzyć się, że nie zajdzie potrzeba holowania. W sposób naturalny potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu podparta wykwalifikowaną załogą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia doprowadzą do ekspresowego rozwiązania usterki.


Musimy być przekonani, że rozwiążemy każdy problem. Osobiste podejście do przeprowadzenia dowolnej usługi przynosi pozytywne skutki, w związku z tym pilnujemy się tych metod dla waszej satysfakcji. Zdecydowana większość awarii które wstrzymują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych drużyn okazuje się być banalnymi do usunięcia. Niech ci się nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bo na trasie także mała niesprawność może okazać się trudna do indywidualnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki czy opony, deficyt paliwa czy może nieodpalający napęd także czasami oczekują naszej usługi.


Miej to na względzie. Ty, być może dotarłeś w nasz rejon z dalekiego krańca Polski, natomiast my zawsze jesteśmy u siebie. Znamy tu każdy zakątek więc nie jest istotne, gdzie utkwiłeś ze swoją usterką my niedługo cię znajdziemy. Wybierz numer kiedy jesteś w opresji bez zwracania uwagi na porę dnia. Świetnie jest mieć przyjaciół na których zwykle można liczyć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Istotnie tak właściwie mamy.Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz  rozważać naszą pomoc:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Usunięcie błędnie wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Pomoc w granicach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Żeby rozwiać jakiekolwiek rozterki na naszym portalu możesz zapoznać się z naszą pełną ofertą. Lecz na pewno możesz z województwa świętokrzyskiego liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Treścią wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, jednak nasza infrastruktura lawet czy autolawet jest skomponowana do przerzutu jakiegokolwiek auta. I mimo, że rozpowszechnioną formą przewozu zepsutego auta osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to przecież sugerowalibyśmy skorzystać z kompetentnej usługi.


Bynajmniej nie wyśmiewajcie takiej porady. Decydujące są praktyka oraz profesjonalizm znaczące przy wykonaniu tej usługi. Szalenie istotny bezwzględnie jest sprzęt z jakiego wtedy korzystamy bowiem pospolita lina holownicza powszechnie jest tandetna. Holując pojazd należy omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje i przedłuży transport. Prawdopodobnie nie trzeba już o tym mówić, jednakże właśnie MegaHol ma całość tego co jest pożądane, aby właściwie odholować jakikolwiek samochód.


Więc nie potrzebujemy informować, że w stałej infrastrukturze znajdują się konieczne do tego lawety i autolawety. O dowolnej godzinie umiemy, bardzo szybko dostarczyć w rejon kolizji przepisowy transport i solidnie dowieźć i pojazd i podróżnych do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Naszym planem jest móc być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym gestem do osiągnięcia podobnego celu jest duża oferta i klasa naszych usług. Z zepsutym TIR-em tarasującym szosę zetknął się przypuszczalnie każdy użytkownik dróg. Awaria na drodze dwupasmowej może wyizolować z ruchu pojedynczy pas i stać się przesłanką tasiemcowych korków. Nie wierzmy, iż będzie spokojniej na bocznych trasach gdyż bywają one szczególnie ruchliwe, a niesprawność TIR-a może je totalnie unieruchomić. Trzeba w tej sytuacji zauważyć specjalistów od remontów bezpośrednio w terenie oraz profesjonalnego transportu samochodów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do podnoszenia trudnych samochodów z dołu i oczywiście pozwalający na umieszczenie ich na kołach. Na co dzień mamy w tej sytuacji perspektywę natychmiastowego odblokowania ulicy , a także przetransportowania TIR-a w najlepsze miejsce pozwalające rozpoczęcie bezkolizyjnej formy remontu. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, cały kalejdoskop kłopotliwych aut przewieziemy skutecznie oraz solidnie przez całą dobę.


Ale bez wątpienia klasa naszych usług zabezpieczona jest głównie przez fachową załogę czuwającą zawsze w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwiązanie kłopotu może też okazać się zgoła przeciwne i holownik oraz niskopodwoziówka na szczęście nie będą nieodzowne. W lokalizację niesprawności o wiele skuteczniej dojedzie mobilny serwis i choćby na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy skutecznie dokonają niezbędnej naprawy..


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak i na niewielkie naprawy silnika. Jest tak z tego powodu, że przy zgłoszeniu prowadzimy na tyle precyzyjny rekonesans żeby personel mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć dokładnie zorganizowany do wykonania usługi. Rzecz zrozumiała, że każdorazowo może wyskoczyć coś przypadkowego i tak sprawna naprawa akurat nie będzie możliwa, ale wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na żądanie.


Preferowane przez nas jednostkowe nastawienie do zamówień wywodzi się z faktu, że niesprawności chociaż pokrewne zazwyczaj bywają nadzwyczaj różne. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich prośby i sugestie. Nasi mechanicy, wykorzystując podparcie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, wyjmują z podobnych dyskusji wyłącznie właściwe porady.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w profesjonalnym taborze posiadamy dużo, w związku z tym daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie naszej profesjonalnej oferty o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. To jak najbardziej poważna decyzja, ponieważ wykorzystuje potencjał własnych profesjonalnych kierowców i taboru, a tym samy zmniejsza koszty funkcjonowania tak oddziałując na zmniejszenie stawek kluczowych prac.


Bezawaryjnie przywieziemy na ustalone położenie pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, w granicach całego kraju i zagranicą. Również ładunki ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak zawsze ubezpieczamy fracht. Każdorazowo operujemy kompletną specyfikacją nieodzowną, aby oferować profesjonalne usługi i w związku z tym chronimy się biorąc na siebie wszelkie procedury połączone z przewozem.Dlaczego my?

Istnieje jakikolwiek sens, żeby akurat nie? W tej sytuacji ma prawo być MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy ujmować umiejętności innym, jednak także nikt tego nie robi pisząc, że jest najlepszy. Działa pełno pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak prawdopodobnie każda wypełnia swoje zadania.


Powinno się jeszcze nie wprost na to zagadnienie spojrzeć. Nasza firmowa siła bierze się z platformy licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz zespołu pojazdów co może być trudne dla jednostkowego zakładu. W materii kadr firmowa pajęczyna też buduje przewagę nad jednostkowym zakładem, również w sytuacji jeśli działają tam prawdziwi mechanicy.  Pojedynczy warsztat nigdy nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się konkretnie do sprawy i kierujemy na miejsce optymalny sprzęt plus odpowiednich specjalistów, a umożliwia nam to firmowa sieć zespołów pracująca niczym naczynia połączone.


Właśnie dlatego legitymizuje nam się znakomicie, jako opoka świadczenia naszych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Właściwie do zadania zajeżdża właściwie dobrana grupa pracowników z małego zakładu powiązana emocjami albo zgoła familijnie, jednak to grupa która może, w dowolnej minucie zlecenia, liczyć na pomoc całej sieci identycznych warsztatów.


Nie korzystamy z cennika ponieważ jakiekolwiek wezwanie oceniamy indywidualnie, a takie podejście ma bezpośrednie odzwierciedlenie w regularnie mniejszych wycenach niż zwykle się spodziewacie. W sytuacji prac realizowanych z OC względnie Assistance nie trzeba uiszczać należności, gdyż rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Taka jest istotnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój spostrzegawczy przyjaciel z województwa świętokrzyskiego.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: