LAWETA MOŃKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MOŃKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na stronie MegaHol


Jeśli dopadnie Cię niesprawność auta lub jakieś odmienne wydarzenie losowe na drodze. Kiedy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie drugiego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Jeżeli poszukujesz takiej usługi to w rejonie Mońki absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Tak absolutna jest czystość klasy i zaufania usług wykonanych lawetą z MegaHol i to przez 24h na dobę.


Wystukaj nasz numer! Nie marnuj w tej chwili czasu na przeglądanie tej witryny gdy stoisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego kiedy ta wizyta jest spowodowana tropieniem zaufania. Zabezpieczenia sobie w przyszłości efektywnej pomocy. W takim razie to jest właściwy moment na podjęcie konsultacji. Możesz nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska platforma zespołów świadczących usługi ciężarowej pomocy drogowej o nadzwyczaj bogatej propozycji usług daleko pełniejszej aniżeli usługi holowania. Na początek do konwersacji wirtualnej, w której odpowiemy na kilka najczęściej zadawanych pytań.


Na początek naturalne pytanie:MegaHol – co to za pomysł?


MegaHol, mimo że może wskazywać na to nazwa, zdecydowanie nie preferuje w usługach tylko TIR-ów. Nasza sieć buduje ogólnopolską sieć z mniejszych zespołów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy zdecydowanie nie jedynie samochodom ciężarowym i dostawczym. Przerzut lawetą ewentualnie autolawetą i oczywiście holowanie pojazdów osobowych, lawetowanie motocykli oraz mniejszych pojazdów takich jak na przykład kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji możemy przyjąć zlecenie przewozu kłopotliwych maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu odpowiednich lawet oraz naczep niskopodwoziowych. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, ale dumni jesteśmy z poszerzenia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasz oddział w Mońki to wynik ekspansji firmowych, jakościowych usług do wielu lokalizacji w Polsce.


Mamy szanse, że w zasadzie wkrótce w całej Polsce.Co też z podobnej sieci mogą mieć konsumenci?


Wysoki standard i bezpieczeństwo usługi zabezpieczane 24h na dobę. Jeżeli rozmawiamy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Szczególną cechą usługi warunkującą nasze decyzje jest powszechnie cena, ale wyraźnie częściej incydentalnie przy doborze pomocy drogowej. Polityka funkcjonowania sieci MegaHol redukuje czas przybycia na miejsce zdarzenia. Również dzięki platformie posiadamy zdolność wyboru idealnie przygotowanej do konkretnego zlecenia ekipy spośród wielu dostępnych do pracy w określonym regionie. Przytrafiają się awarie wymagające uniwersalnych specjalistów względnie, co właśnie w MegaHol jest możliwe, kilku ekspertów z odrębnych specjalności. Bezpośrednio w krytycznych sytuacjach najczęściej muszą sobie radzić ci którzy właśnie przyjechali i trzeba wzywać kolejną firmę gdy, co zrozumiałe nie można przeskoczyć kłopotu. U nas równocześnie zjawią się wszyscy którzy obecnie są przydatni nawet gdyby konieczne było zbierać siły całego szeregu oddziałów z sieci. W zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było małej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak doskonałej jakości są jej usługi.Wartość usługi musi być ważna.


Zawsze ma prawo się zdarzyć, że potrzeba będzie prowadzić prace, których nie potrafiliśmy przewidzieć dlatego stworzenie stałego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu skomplikowane. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz dyżurny orientacyjnie określa koszt z zamawiającym. Zasadnicze ustalenia potrafimy poczynić w czasie składania zamówienia usługi. Bowiem z klientem możemy omówić: model samochodu, drogę w okolice zajścia i ewentualnego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a w konsekwencji model środka transportu jaki będzie trzeba wyekspediować. Takie dane pozwolą dyspozytorowi wyjściowo ustalić cenę usługi. Jednakże powinno się pamiętać, że na miejscu potrafi zaistnieć wiele kolejnych kłopotów, które zmuszą nas do poprawki wyceny. Nie mniej skuteczność platformy polega też na tym, że stawki za pojedyncze usługi maleją, dlatego zapewne będą przyjazne względem taryfikatorów skromniejszych operatorów. Możemy podać jeszcze i kolejny pretekst skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy wiążące nas z pełnym wachlarzem firm ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie poza holowaniem?


 • Repertuar usług MegaHol jest autentycznie znaczny dzięki funkcjonowaniu w sieci.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie wszelkich samochodów.
 • Awaryjny przerzut podróżnych autolawetą na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym samochodem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , specjalistycznych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a dodatkowo pełny serwis samochodów osobowych.
 • Dostępna w systemie non-stop ciężarowa mobilna wulkanizacja z opcją wszystkich wymiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa frachtu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługowy fracht, jednostkowy i w granicach umów ciągłych, ciężkiego sprzętu budowlanego, rolniczego czy drogowego.
 • Usługa transportu wszystkich pojazdów nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • W umowach nie tylko stałych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Dynamiczne i bezawaryjne dla auta wyciąganie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego trudno dostępnego terenu.
 • Dostarczanie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Dzięki konstrukcji sieciowej możemy podtrzymać absolutną gotowość do niesienia pomocy w zakresie ciężarowej pomocy drogowej, przy równoczesnym harmonijnym oferowaniu usług transportowych. W MegaHol wykorzystujemy sumę i różnorodność lawet, autolawet, a także naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, którymi dysponujemy dzięki platformie. Ilość zleceń, jakie potrafimy prowadzić jednocześnie, bez szkody na jakości, wciąż przyrasta w tempie rozszerzania sieci na inne regiony. Nasze dodatkowe usługi oferujemy w całym kraju , a także w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.W jaki sposób zapewnić sobie taką interwencję?


Zasadniczo polecamy zadzwonić do nas w razie zaistnienia problemu, przedtem notując sobie nasz telefon. MegaHol oferuje swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może podpisać długoterminową umowę obsługi. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i innych samochodów ciężarowych i dostawczych można z MegaHol podpisać na konkurencyjnych warunkach bodaj w Mońki. Długoterminowa opieka zaręcza, że do awarii samochodów z floty pojedziemy sprawniej niż zazwyczaj. Dodatkową wartością długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też faktyczna znajomość taboru funkcjonującego w dyspozycji zleceniodawcy co ma wpływ na lepsze wyszkolenie naszych drużyn i sprzętu do wykonania zlecenia. Szkody zawinione awarią będą mniej dokuczliwe jeśli poślemy do was z wyprzedzeniem gotowy serwis mobilny. Grupa, która z MegaHol zawiera umowę nie potrzebuje być miejscowa, bo jeśli jej flota regularnie przemieszcza się w regionie Mońki po co mają ryzykować kłopoty z ewentualną niezbędną pomocą? Powiadają, że nie ma niczego nieomylnego. To może lepiej zapewnić sobie choćby pomoc drogową pod ręką w przypadku nieoczekiwanego wypadku.


Holowanie z MegaHol to podróż do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: