LAWETA KNYSZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KNYSZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna działa tylko dla Was. Witamy!


Skoro to awaria względnie inne drogowe doświadczenie losowe skierowało Cię w to miejsce, to w strefie Knyszyna doszedłeś najlepiej jak się da. Efektywnie pomożemy, a jeżeli będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, czy podobne pojazdy ciężarowe oraz dostawcze w tej sprawie raczej nie mają dla nas tajemnic. Raczej nie można zaoferować więcej niż sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol zabezpieczają taki stopień jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Skoro to tak absolutnie poważna sprawa to już nie trwoń więcej czasu i wybierz ten numer:


ZADZWOŃ+48 515 235 428


Jednak w okolicznościach kiedy akurat nie jesteś na „musiku”, a dopiero poszukujesz spokoju. Umożliwienia sobie w dalszej perspektywie niezawodnej pomocy. To my zachęcamy do rozmowy. Byś mógł zapoznać się z naszą profesjonalną ofertą usług, która absolutnie nie przypisana jest wyłącznie do holowania. Gdyż MegaHol – ogólnopolska sieć warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo uniwersalny usługodawca. Teraz wirtualnej konwersacji, lecz nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Napiszmy może coś o sobie:Może garść zdań opisujących MegaHol.


MegaHol, chociaż próbuje sugerować to nazwa, akurat nie obsługuje jedynie TIR-ów. Ta sieć buduje ogólnopolską platformę z małych zakładów ciężarowej pomocy drogowej udzielając pomocy nie jedynie samochodom ciężarowym i dostawczym. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, oferujemy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz naturalnie podejmujemy się przewozów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


To zrozumiałe, że jeśli profesją takiej grupy jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoległe przejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Dysponujemy bowiem adekwatnymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które pozwolą nam na fracht uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Jakiś czas temu startowaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy na całym Górnym Śląsku i w województwach ościennych. Dziś funkcjonujemy w Knyszynie, ale ponadto w wielu innych miejscach Kraju , a wszędzie tam można czerpać z naszej profesjonalnej pomocy.


W całym kraju znajdziemy się szybko.Co otrzymasz korzystając z platformy MegaHol?


Przez 24h na dobę całkowitą pewność jakości i zaufania usługi. Czy aby można liczyć na więcej w palecie usług holowania? Także bogaci klienci dokładają znaczną siłę do wielkości kosztów usługi, ale tylko okazjonalnie dzieje się tak w przykładzie zaleceń dla pomocy drogowej. Dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol tak szybko dojeżdża na miejsce kolizji. Załogi MegaHol są zawsze perfekcyjnie przygotowane do zrealizowania konkretnego zadania pomocy drogowej, ponieważ dzięki platformie możemy przygotować załogę idealnie dopasowaną ze wszystkich zdolnych do działania na tym terenie. O wiele prościej jest powiązać fachmanów z różnych załóg gdy w konkretnym zamówieniu trzeba działać w kilku specjalizacjach. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR lub autobus tkwi w rowie i zdecydowanie inny sprzęt wraz z obsługą są w tym momencie ekstra potrzebni. W zasadzie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki trudno by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie bez względu na to jak wysokiej klasy są jej usługi.Czy z powodu działania w sieci wycena usługi się obniża?


Zawsze ma prawo się przytrafić, że trzeba będzie prowadzić czynności, których tym razem nie mogliśmy zaplanować w związku z tym przygotowanie stabilnego taryfikatora usług w przykładzie pomocy drogowej jest po prostu niemożliwe. Każdorazowo dokonujemy roboczej symulacji kosztów usługi w momencie przyjmowania zlecenia. Początkowe ustalenia powinno się przygotować w czasie składania zamówienia usługi. Gdyż z klientem możemy ustalić: typ samochodu, trasę w rejon zajścia i spodziewanego miejsca przewozu, rodzaj uszkodzeń, a co za tym idzie wariant środka przewozu jaki będziemy musieli zadysponować. To wystarczy, żeby wstępnie policzyć cenę zamawianej usługi. Jednakże powinno się mieć na uwadze, że na miejscu kolizji ma prawo zaistnieć mnóstwo nieprzewidzianych kłopotów, które zmuszą MegaHol do korekty wyceny. Zdecydowanie jednak skuteczność platformy polega też na tym, że stawki za poszczególne usługi tanieją, więc zapewne będą przyjazne względem cenników skromniejszych operatorów. MegaHol ma także podpisane umowy z liczną grupą ubezpieczycieli co ułatwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.


Obok holowania pojazdu o jaką pomoc wolno się do MegaHol udać?


 • Praca w platformie dała MegaHol wielkie możliwości w rozwinięciu wachlarza usług.
 • Rzecz oczywista normą jest pomoc drogowa przez usługę holowania i lawetowania.
 • Świadczymy przerzut poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla pasażerów.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. Obejmujący TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja dostępna non-stop wykonująca tę usługę również dla aut osobowych.
 • Fracht wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak i aut osobowych.
 • Fracht kłopotliwego sprzętu budowlanego, maszyn drogowych i rolniczych.
 • Usługa transportu wszystkich aut nietypowych, autokarów, przyczep, tramwajów itp.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też uniwersalnie dla przemysłu, oferujemy usługi frachtu dłużycowego.
 • Pewne dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
 • Pełna obsługa na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Jest logiczne, że kompletny sprzęt którym dysponujemy jest poświęcony służbie pomocy drogowej, jednak dzięki funkcjonowaniu w sieci mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym wykorzystaniem taboru w usługach przewozowych. Na skutek działania w sieci zdołaliśmy zbudować znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także innego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w granicach całej struktury. Możemy nawet realizować więcej usług równocześnie zdecydowanie nie tracąc na jakości i czasie. Wszelkie pozostałe usługi świadczymy na terenie całego kraju , jak również Unii Europejskiej przez 7 dni w tygodniu i 24h na dobę.W jaki sposób zapewnić dla siebie taką interwencję?


Najlepiej zapisać sobie nasz numer i zatelefonować w razie potrzeby. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest najlepszą marką oferującą pomoc drogową nie tylko klientom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów oraz innych aut ciężarowych i dostawczych można z nami ratyfikować na korzystnych warunkach chociażby w Knyszynie. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz prędki przyjazd na stanowisko zajścia. Wartością stałej umowy może być także skuteczniejsze przygotowanie do realizacji usługi, gdyż będziemy z pewnością znać rodzaj taboru stałego klienta. Straty wywołane kolizją zimniejszą się gdy poślemy do was z wyprzedzeniem przygotowany serwis mobilny. Umowa z MegaHol na pewno redukuje niebezpieczeństwo strat, w związku z tym jeżeli działa instytucja, nie bezwarunkowo miejscowa, której flota wielokrotnie przemieszcza się w terenie naszego Knyszyna to reklamujemy jej takie profesjonalne usługi. Na wypadek kolizji należałoby mieć atut w rękawie. No to niech nim okaże się nasza pomoc drogowa.


MegaHol – Holujemy w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: