LAWETA ZŁOTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZŁOTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział winien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie zawsze jesteśmy gotowi i zdecydowani na każde zadanie. Swoich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to kluczowy krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi wozami. W związku z tym, każdy z naszych oddziałów, rozłożonych po całej Polsce, musi być zdolny w bliźniaczym stopniu na holowanie samochodów ciężarowych jak i każdego innego auta.


Nie ma stref gwarantujących spokój i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć awarię auta. Jest w stanie to się zdarzyć akurat w bliskości naszego Złotowa, a wówczas będziesz mógł bezproblemowo zapytać o przysługę MegaHol, to dobre rozstrzygnięcie. Ponadto nie musi się zaraz holować samochodu. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, że jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną kadrą. I w efekcie usterka będzie usunięta na miejscu zdarzenia.


Musimy być spokojni o to, że rozwiążemy jakikolwiek defekt. Do tej pory obojętnie jakie wezwanie zamykaliśmy skutecznie i nie szukamy powodu aby to się odmieniło. Mnóstwo awarii jakie wstrzymują klientom dalszą podróż dla przeszkolonych załóg okazuje się być banalnymi do usunięcia. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki bądź może nieodpalający silnik, pęknięta opona czy ubytek paliwa, jako pomoc drogowa błyskawicznie to załatwimy.


Pilnuj by mieć to stale z tyłu głowy. Ty, być może przybyłeś tutaj z odległego końca Europy, ale jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Fakt, że ze swoim defektem stanąłeś w położeniu kłopotliwym dla ciebie do rozpoznania nie będzie posiadał dla nas znaczenia gdyż znamy w tym miejscu dowolny kąt. Ściągaj pomoc drogową o każdej porze dnia czy nocy. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol ma cały szereg przyjaciół i absolutnie żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Istotnie tak właśnie mamy.Możemy otoczyć Cię troską przez całą dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię względnie postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo zatankowanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki i w zakresie usług Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tu zaprezentowana w drobiazgach toteż jesteś w stanie rozwiać wątpliwości. Lecz na sto procent możesz w Złotowie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Kwintesencją wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu jakiegokolwiek samochodu. Mamy świadomość, że tanią metodą interwencji jest holowanie, szczególnie gdy mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej umie się takiej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie zalecalibyśmy skorzystanie z usługi specjalistów.


Taką poradę powinno się wziąć na poważnie. Na pewno najważniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Awaryjność powszechnych lin holowniczych adresuje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Na autostradach lub drogach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zakazane. Z tego powodu doskonale zaopatrzone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe oddziały pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym doborem.


Więc nie trzeba podkreślać, iż w naszej infrastrukturze znajdują się stosowne do tego lawety i autolawety. O dowolnej porze umiemy, niezmiernie skutecznie dostarczyć na miejsce wypadku optymalny tabor oraz solidnie dowieźć i pojazd i podróżnych do wskazanego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co lubimy. Naszym zamysłem jest być najlepszym w transporcie aut ciężarowych a także ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta oraz pewność doskonałej klasy naszych prac jest sensownym etapem w stronę wypracowania tego ideału. Większość użytkowników dróg na pewno miała już styczność z uszkodzonym na szosie TIR-em. Wyłączenie jednego pasa ruchu jest w stanie spowodować długie korki choćby i na szosie dwupasmowej. A efekt może być bardziej czasochłonny gdy do niesprawności dojdzie na podrzędnej, jednak uczęszczanej trasie. To jest powód dla jakiego bardzo istotny powinien być szybki i specjalistyczny transport tego auta, ewentualnie bardzo szybka jego naprawa w rejonie lokalizacji zdarzenia.


Wszystkim co celowe do kasacji podobnych strat dysponuje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do akcji pomocniczych. Utrzymujemy, zatem konieczne akcesoria, by dokonać bezkolizyjnej reperacji po pierwotnym ogarnięciu drogi z awaryjnie unieruchomionego, trudnego samochodu. Szybko oraz bezawaryjnie przewieziemy busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, zatem krótko mówiąc cały wachlarz dużych samochodów.


Umożliwia to jednocześnie profesjonalna załoga, która trzymając dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że zdecydowanie tym razem nie będą potrzebne holownik oraz niskopodwoziówka. Awarię potrafią skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w okolice zajścia dojedzie znacznie prędzej.


Od lekkich remontów silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne typy usterki. Na każdym odcinku walczymy by przygotować wszystko co prawdopodobne, w związku z tym odjeżdżamy po przeprowadzeniu dokładnego rekonesansu w czasie podejmowania zlecenia. Wiadomo, że w czasie realizacji usługi zawsze może się ujawnić, iż awaria jest uciążliwsza niż sugerowały prognozy , ale w takiej sytuacji pilnie jest ściągana, oczekująca na przywołanie autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Rozumiemy, iż każdy przykład jest wyjątkowy zatem przystępujemy do wezwań szczególnie jednostkowo. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich prośby i podpowiedzi. Przyjęte postępowanie wyłącznie pomaga nam w komforcie funkcjonowania bo pewność przynosi nam znakomicie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w sprawności ewidentnie szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas wyjście z ofertą transportu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy może budowlanych. Idealne wykorzystanie potencjału załogi redukuje ogólne wydatki na działalność, oraz tym samym redukuje cenę usługi dla indywidualnego kontrahenta, było by paradoksalne gdybyśmy tegoż potencjału nie zobaczyli.


Bezawaryjnie przewieziemy na określone miejsce pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, w granicach całego kraju i zagranicą. Plus ładunki w postaci towarów ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych mogą być obiektem podobnej usługi.


Od początku ubezpieczamy ładunki choć zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach muszą być bezpieczne. Wcale nie obciążamy firmowych kontrahentów załatwianiem formalności i uzyskiwaniem certyfikatów potrzebnych do wykonania zadanego przewozu.Dlaczego my?

Bowiem tym razem nie ma takiego czynnika, ażeby teraz nie. Dlaczego nie MegaHol? Staramy się sobie tu zapisywać, że jesteśmy najlepsi, ale nikt kto w ten sposób pisze absolutnie nie deprecjonuje umiejętności innych. Prawdopodobnie potwierdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż funkcjonuje ich na rynku szczególnie wiele.


Powinno się wszakże przemyśleć ten problem szerzej. Ponieważ mamy, aż tylu sieciowych wspólników to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania odpowiedniego sprzętu musi być zdecydowanie poważniejsze niż w indywidualnym zakładzie. W materii kadr firmowa sieć też ma wyższość nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas kiedy funkcjonują tam prawdziwi specjaliści. Jesteśmy jak naczynie połączone, gdzie wszelkie odziały oczekujące w strefie wypadku kooperują ze sobą, żeby na stanowisko wyekspediować całkowicie rzetelnie przygotowaną pomoc.


Właśnie z tego powodu sprawdza nam się znakomicie, jako podwalina świadczenia firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Nasza firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej grupy profesjonalistów, którzy będą ekipą z lokalnego warsztatu, zapewne powiązaną rodzinnie względnie przyjaźniami, ale będą pewni czując takie wzmocnienie.


Niezależna ocena prac skutkuje tym, iż wielokrotnie ponosicie niższe koszty niż oczekujecie. W sytuacji usług wykonywanych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności regulować opłat, bowiem rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


A to oczywiście nasz MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel ze Złotowa, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: