LAWETA OKONEK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OKONEK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział winien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne zlecenie. Zawsze klienta uważamy za przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy której poszkodowany przyjaciel potrzebuje rzecz jasna nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Nasze odziały rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych samochodów oczywiście z ekstra nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Niestety nie wolno liczyć na szczęście, iż w trasie ominą nas usterki samochodu. Zawsze w takiej sytuacji nie trwoń czasu na wyszukiwanie przysługi wyłącznie natychmiast dzwoń do MegaHol, w bliskości Okonka to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Choć właściwie holowanie samochodu bywa zbyteczne. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wyspecjalizowaną kadrą. Zatem, prawdopodobne jest, że zlikwidujemy kłopot na miejscu zajścia.


Każdą niesprawność zawsze jesteśmy w stanie wyeliminować W zasadzie do tej chwili w każdym przypadku rozwiązywaliśmy pomyślnie problemy, nabraliśmy zatem przekonania do wykorzystanych rozstrzygnięć. Zdecydowana większość niesprawności które uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się być tuzinkowymi do naprawy. Niech ci się tylko nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, bo na trasie nawet minimalna niesprawność często okazuje się nierealna do indywidualnej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki i opony, deficyt paliwa lub nieodpalający napęd też czasami wymagają naszej porady.


Zapamiętaj! Jeżeli totalnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się trapić, gdyż my oczekujemy tuż za miedzą. Znamy tu każdy kąt zatem nie jest istotne, w którym miejscu utkwiłeś z własną awarią bez problemów szybko cię wyszukamy. Oczekujesz interwencji więc dzwonisz, oczywiście nie ważne o której godzinie, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Przyjaciele bywają rozmaici, lepsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Istotnie tak zawsze mamy.24 godziny na dobę zawsze możesz Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


Cała paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w detalach toteż jesteś w stanie rozwiać obiekcje. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a zwłaszcza w naszym Okonku.LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, natomiast jak właściwie nadmieniliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przewozu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy ciągną auto, szczególnie auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, ale naszą poradą jest zalecenie by o pomoc prosić w takim przypadku ekspertów.


Jest to wskazane z wielu względów. Decydujące są praktyka oraz kompetencję znaczące przy wykonaniu tej usługi. Nadzwyczaj ważny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy bowiem zwyczajna linka holownicza wielokrotnie bywa awaryjna. Zaś w przypadku gdy dalekie trasy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, trzeba wiedzieć, że na podobnych trasach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zapewne nie potrzebujemy już o tym informować, jakkolwiek dokładnie MegaHol ma całość tego co może być pożądane, aby rzetelnie odholować jakikolwiek samochód.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dostosowane do przewozu dowolnego typu samochodów, i pasażerów. Transport pojazdów to nasza specjalność, zatem o dowolnej godzinie wolno nas wezwać byśmy solidnie przeprowadzili przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi inspirujące ciśnienie. Każdy pragnie być najlepszym w swojej przestrzeni, tymczasem jeśli chodzi o nas to w transporcie samochodów ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy niedaleko tego stanu. Tak samo w palecie usług jak też w klasie ich realizacji. Usterka Tir-a na trasie, takiego zdarzenia nigdy nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak rozumiemy, to się zdarza. Usterka na szosie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu jeden pas i stać się przyczyną kilometrowych zatorów. Tymczasem efekt potrafi być groźniejszy jeśli na przykład do niesprawności dojdzie na podrzędnej, ale uczęszczanej szosie. I właśnie z tego powodu szanować trzeba szybkie, fachowe reperacje w rejonie lokalizacji kolizji, i kompetentny przewóz tych samochodów.


Kiedy potrzeba wyciągać TIR-a z parowu , a następnie postawić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, który zawsze jest bezpośrednio na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że dopełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a potrafimy zatem solidnie przewieźć w miejsce w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie zreperować. Kompletny arsenał kłopotliwych samochodów: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, skutecznie i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod wyznaczony adres.


Gwarancją jakości naszych usług jest także fachowa załoga osiągalna zawsze dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Być może holownik oraz niskopodwoziówka nie będą potrzebne. W rejon kolizji o wiele skuteczniej nadjedzie mobilny serwis i także na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają pożądanej naprawy.


Od niewielkich reperacji silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu muszą być gotowi na rożne typy niesprawności. Zwykle udaje nam się przed wyruszeniem ustalić podstawę niesprawności i z tego powodu prowadzimy szczegółowy rekonesans podczas przyjmowania zamówienia, w ten sposób nasi mechanicy wyruszają już zorganizowani. Rzecz jasna w każdym przypadku potrafi wyskoczyć coś przypadkowego i szybka naprawa nie będzie wykonalna, ale wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na wezwanie.


Jesteśmy pewni, że każdy incydent pewnie jest wyjątkowy w związku z tym przystępujemy do zleceń szczególnie indywidualnie. Traktujemy naszych klientów jak przyjaciół i z tego powodu wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Komfort pracy umożliwia nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta może nam jedynie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Operujemy szeroką bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w tej sytuacji zdało się być zrozumiałym zwiększenie stałej palety usług o fracht sporych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. Mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej domenie transportu to przecież pośród ekipy muszą być fachowcy, kierowcy z bogatym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, my tylko polecamy ich wiedzę.


Transporty organizujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na określone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do ciężkich jakkolwiek małych wózków widłowych oraz busy i pikapy. Oraz artykuły w postaci towarów ponadnormatywnych czy też przewozów dłużycowych mogą być przedmiotem tej usługi.


W każdym przypadku ubezpieczamy ładunki mimo że jesteśmy spokojni, iż w naszych opiekuńczych rękach są bezpieczne. Absolutnie nie zarzucamy naszych kontrahentów przygotowaniem procedur i uzyskiwaniem atestów koniecznych do wykonania zadanego frachtu.Dlaczego my?

Toć czemuż tym razem nie? Dlaczego nie MegaHol? Każdy może napisać, iż jest najlepszy, jednak my nie chcemy odbierać pozostałym predyspozycji. Istnieje dużo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz niewątpliwie każda wypełnia oczekiwane zlecenia.


Winno się na pewno przeanalizować tą sytuację szerzej. Skoro mamy, aż tylu partnerów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zdobycia wystarczającego sprzętu musi być o wiele poważniejsze niż w pojedynczym warsztacie. W kwestii kadr firmowa platforma również ma przewagę nad indywidualnym zakładem, również w sytuacji jeśli pracują tam prawdziwi profesjonaliści. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, w którym potencjalne odziały stacjonujące w rejonie kolizji współpracują ze sobą, by na miejsce wyekspediować całkowicie właściwie przygotowaną pomoc.


Hasło „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się dokładnie w związku z tym i jesteśmy dumni, że wyznacza zasadę oferowania naszych usług. Do zlecenia przyjadą prawdziwi fachowcy, prawdopodobnie z lokalnego familijnego zakładu, ale będą posiadali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do współpracy rozległej firmowej pajęczyny.


Nie mamy cennika gdyż każde wezwanie wyceniamy odrębnie, a to tworzy swoje odbicie w często mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC oraz Assistance przeprowadzamy w zakresie ubezpieczenia.


MegaHol, rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być naprawdę taka. Przyjaciel z Okonka, który liczy na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: