LAWETA PARCZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PARCZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Mamy niezawodną licencję na pomoc


Najwidoczniej szukasz pomocy w rejonie Parczewa. Trafiłeś idealnie. w realiach awaryjnych, w momentach wszystkich doświadczeń losowych na autostradzie, a przed wszystkim w usługach holowania wszelkich aut poczynając od TIR-a poprzez pozostałe samochody ciężarowedostawcze, należymy do awangardy w tej branży. 24h na dobę, bezsporną pewność jakości i zaufania gwarantuje autolawety wynajęta z MegaHol.


Jeśli to tak bardzo poważna sprawa to właściwie nie marnuj ani chwili i wystukaj nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli pojawiłeś się tu w celu zlokalizowania bezpiecznej przystani na czas awarii. Gwarancji na przyszłość. To znaczy, że chcesz zaznajomić się z paletą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów zajmujących się ciężarową pomocą drogową posiada takich usług ogromny wachlarz daleko wychodzący poza usługę holowania. Zachęcamy w tej sytuacji do konwersacji. Wirtualnej konwersacji, w której z satysfakcją odpowiemy Ci na konkretne pytania.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:


A więc z kim prowadzicie rozmowę?

MegaHol wiąże sporą liczbę niewielkich zakładów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej rzecz jasna nie wyłącznie dla samochodów ciężarowych, TIRdostawczych, lecz w o wiele pełniejszym zakresie. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również samochody osobowe, świadczymy usługi lawetowania popularnych skuterów i lżejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście dokonujemy przewozów lawetąautolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nawet nie zdziwimy informacją, że wśród proponowanych przez nas usług pojawia się również przewóz ciężkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To naturalna decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu marki są odpowiednie lawetynaczepy niskopodwoziowe. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej nie były proste, natomiast dzisiaj szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia naszej aktywności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Ciągły postęp doprowadził MegaHol do otwarcia naszej platformy w Parczewie oraz w wielu kolejnych miejscach w Polsce, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


Zmierzamy do tego, aby zbudować swoje miejsca w całym kraju.Co też kierowca może zyskać na istnieniu sieci?


Pewność jakości oraz zaufania usługi przez 24h na dobę. Jeżeli dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza deklaracja. Cena, która w większości przypadków może mieć spory wpływ na wybór usługodawcy wcale nie musi być tak istotna przy decyzji wezwania realnej pomocy drogowej. Tak działa sieć skutkuje tym, że MegaHol dojeżdża do usługobiorcy szybciej niż pozostali. Doskonale wyszkolone do działania brygady MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci łatwo jest na poszczególne zgłoszenie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zapotrzebowania. Ba możemy w razie zaistnienia takiej potrzeby łączyć obsady specjalizujące się w różnych dziecinach, a niezbędne jednocześnie. Wysłanie specjalistycznej lawety potrafi być niewystarczające gdyż TIR czy bus tkwi w wykopie i dokładnie inny sprzęt wraz z obsadą są tutaj ekstra konieczni. Właściwie to sieć zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie bez względu na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Czy funkcjonuje oficjalny cennik usług?


Na ogół może się przytrafić, że trzeba będzie podejmować prace, których tym razem nie mogliśmy zaplanować więc stworzenie stabilnego taryfikatora usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu skomplikowane. Każdorazowo zaczynamy od zdefiniowania orientacyjnej wartości już na szczeblu przyjmowania zlecenia. Takie informacje jak model samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w opinii klienta, trasa w rejon kolizji i miejsca możliwego transportu to ważne informacje, które jesteśmy wstanie pozyskać na etapie pierwszej konsultacji. Te szczegóły dopuszczą szybką symulację orientacyjnych kosztów usługi. Natomiast w wypadku doświadczeń losowych jest naturalnie prawdopodobna poprawka kalkulacji wprost w rejonie zajścia. Na szczęście moc sieci polega też na tym, że wyceny za poszczególne usługi tanieją, w związku z tym raczej będą przyjazne wobec taryfikatorów drobniejszych operatorów. Do tego MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe dzięki umowie z wieloma ubezpieczycielami.Co oferujecie wyjąwszy holowanie?


 • MegaHol dzięki platformie ma szeroki repertuar usług.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej platformie jest holowanielawetowanie.
 • Proponujemy przerzut poszkodowanych autolawetą mającą kolejne 6 miejsc dla podróżnych.
 • Serwis mobilny dla wszystkich samochodów ciężarowych z wyjątkowym dostrojeniem na TIR-y. Naturalnie pełna obsługa aut dostawczych, ale także i osobowych.
 • Dostępna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Przewóz usługowy wszystkich pojazdów od samochodów osobowych po ciężarówki.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych.
 • Wśród pozostałych usług transportowych również przewóz pojazdów nietypowych takich choćby jak tramwaje, przyczepy mieszkalne i autokary itp.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy też przemysłu.
 • Wydobywanie pojazdów z słabo dostępnych miejsc.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu w terenie.

Gwarantując pomocy drogowej pełną gotowość do pracy możemy, dzięki istnieniu w platformie, łącznie i bezproblemowo pozwolić sobie na dostarczanie usług transportowych. Sieć umożliwiła nam zdywersyfikować aktywa poszczególnych zakładów w ten sposób, że dziś dysponujemy ogromną rozpiętością sprzętu co pozwala nam na rozległy wachlarz ponad standardowych usług. Liczba zleceń, które możemy wykonywać równocześnie, bez utraty jakości, nadal wzrasta w tempie rozbudowywania sieci na inne okręgi. Wszystkie dodatkowe usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy istniej możliwość zapewnienia dla siebie tej profesjonalnej usługi?


Rutyną naszych działań jest natychmiastowy dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Po prostu wcześniej zanotujcie nasz kontakt. Gwarancją naszego współuczestnictwa w zrealizowaniu usługi jest także stała umowa. Sprawdza się ona przede wszystkim w okolicznościach obsługi klientów flotowych. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi ewentualni kontrahenci flotowi z którymi zawieramy stabilne umowy na opiekę. Oczywiście i tu w Parczewie. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do szybkiego przyjazdu w rejon zamówienia co zapewnia nam sieciowa struktura. Dodatkową przewagą długoterminowej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również nasza wiedza na temat taboru funkcjonującego w bazie zleceniodawcy co ma wpływ na lepsze przygotowanie firmowych ekip i sprzętu do zrealizowania zadania. Wyślemy przypuśćmy z góry skomponowany do zadania serwis mobilny i wasza firma poniesie mniejsze szkody. Jeśli wasza firma pracuje w obszarze Parczewa to umowa z MegaHol powinna być oczywista, ale grupy spoza naszego sektora, których pojazdy przemieszczają się w tej dzielnicy kraju dostatecznie regularnie, również parafują z MegaHol umowy zmniejszając ryzyko szkód. Gadają, iż nie ma nic pewnego. To może pożądane jest zapewnić sobie przynajmniej pomoc drogową od ręki w momencie nieoczekiwanego doświadczenia.


HolowanieMegaHol – łatwa jazda w okolice sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: