LAWETA CIESZYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CIESZYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autAbsolutnie nie uważaj nas za jednostkę jakąś przypadkową z wielu. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie porady wyruszy bezzwłocznie jakby to był Twój zaufany przyjaciel. Zatem tak jak przyjacielowi możecie nam zawierzyć bowiem jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


W okolicy Cieszyna przytrafiło się zajście w wyniku którego brałeś udział w kraksie względnie miałeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy jedynie wystukaj numer do przyjaciela, do MegaHol. Pojawimy się najszybciej. Za nami nadjedzie mobilny serwis , a także kompetentna brygada.


Drobne naprawy na drodze to nie jakiś problem. Nasze ekipy nigdy nie rezygnują. Nie sądź, że nie dotrzemy do formalności jaką zdaje się być wymiana koła. Pomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa. Zawsze również jesteśmy przygotowani na sytuacje, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Gdy to będzie niezbędne od początku zabezpieczamy teren usterki albo kolizji. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka komunalna – to jest bez znaczenia. Znajdziemy jakiekolwiek miejsce i udzielimy pomocy. Ponieważ na własnym obszarze rozpoznamy dowolną dróżkę czy krajową czy komunalną.


Obowiązkowo zanotuj ewentualnie zapamiętaj ten numer do przyjaciela. Zadziała zawsze kiedy okaże się pomocny choćby w całej Polsce. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Zajedziemy – niechybnie! Bo pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h rzeczywiście tak pracuje. Przyjaciół poznaje się w potrzebie.


Zawsze możesz kalkulować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie wlanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC sprawcy i w granicach Assistance

Jeżeli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Cieszyna bezwzględnie jest dyspozycyjny do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody szybko oraz bezproblemowo można przetransportować gdy w grę wchodzi autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada należy pamiętać, że to jedyna poprawna technika gdyż holowanie jest tu prawnie zabronione. W rejonie Cieszyna dysponujemy doskonale zaopatrzonymi branżowymi pojazdami z biegłą kadrą. W skład floty wchodzi również autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy do gwarantowania całkowitego bezpieczeństwa załadunku , a także transportu samochodu. Zepsuty samochód , a także wszystkich pasażerów całodobowo przywieziemy prędko oraz pewnie na wyznaczone miejsce.


Zdecydowanie gdy pozwolą na to paragrafy , a także stan pojazdu w każdym przypadku możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. W każdej chwili będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to prędkość przemieszczania sie po trasie. Ten zespół zdecydowanie powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to kłopot gdy na jezdni podlega usterce pojazd ciężarowy. Nie dużo pojazdów na tyle efektywnie może powikłać ruch na drodze jak zepsuty TIR. Gdy taka usterka ciągnie się zbyt długo niejednokrotnie trzeba podejmować holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszym posiadaniu przyzwala na holowanie jakiegokolwiek samochodu. Dostarczymy nawet skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Wykonamy to umiejętnie i pewnie zawdzięczając to pierwszorzędnej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu dodatkowego. Nie ma dla nas mało osiągalnych miejsc, ani pojazdów w takim stopniu uszkodzenia, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po karambolu wydostaniemy z rowu , a nastepnie ustawimy na kołach.


Zepsuty samochód może zapewne transportować materiały, które nie uległy zepsuciu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej pomocy. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z poleceniem gestora ładunku.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem z tego powodu całodobowo pracuje nad nim nasza profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Okazałe zaplecze pomaga nam bez względu na sytuację pogodową dowolne wezwanie przeprowadzić w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia awarie pojawiają się wcale nierzadko. Takie proste niesprawności, jednakże przerywające dalszą podróż to popularne zajścia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika złego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zniszczone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich przypadków, które potrafią nas dosięgnąć w podróży. Ściągaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje przeprowadza w terenie 24 godziny na dobę. Korzystanie z lawety okaże się nie potrzebne. Serwis przybędzie na miejsce zdarzenia bezzwłocznie, a w palecie usług jest też funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z kwalifikacjami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Na trasie mogą wykonać rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki


Pojedynczy telefon to jedyne co jest potrzebne. Doprecyzujemy szczegóły usterki , a także markę samochodu, a już za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia. Celem naszych przedsięwzięć jest w pełni odciążyć kierowcę dlatego do potencjalnych incydentów podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Naszym klientom mamy do zaproponowania pełną paletę usług w tym na przykład przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy bezpiecznie koparkę gąsienicową jak również wielki spychacz i oczywiście jakąkolwiek nawet nietypową z licznych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, zwłaszcza takie zmuszające do nie typowej troski, również są na naszej liście pojazdów, o których przewozie decydujemy. Właściwie przeszkoleni do transportu drobnych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu powiedzmy wózków widłowych. Podczas przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego zespołu pojazdów. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, ciężki gruz i mnóstwo innych.


Tego typu usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Gwarantujemy całkowitą dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bo Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h to kompetentna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie wyłącznie w pobliskim regionie, ale w całym kraju. Bo zasady postępowania w określonych sprawach kreujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych profesjonalistów z wielu ośrodków. W doskonałej efektywności i jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać dokładnie jak ogromny wpływ miał na to ten sposób działania.


Dowolną usługę wyceniamy rozdzielnie. Szacując cenę kierujemy uwagę na: czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy, użycie części zamiennych i oczywiście rozmiar prac przeprowadzonych na miejscu.


Kompletne nasze usługi mogą być bezpłatne gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie na pewno można sfinansować z OC sprawcy kraksy.Przyjaciel nie nawali!

Zdarzył się kłopot wywołuj Pomoc drogową Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem czeka przyjaciel z Cieszyna który przenigdy nie zawodzi.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: