LAWETA WISŁA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WISŁA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNie uważaj nas za instytucję jakąś przypadkową spośród całego szeregu. W nas odnajdziesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię zdecydowanym ramieniem. I tak jak przyjacielowi możecie nam zaufać gdyż jesteśmy przyszykowani na wszelkie okoliczności.


Jeśli przejeżdżając w obszarze Wisły dotknie Cię na drodze niefortunne zdarzenie natychmiast wybierz numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Dzwoń do przyjaciela, który będzie umiał postępować w sytuacji stłuczki czy usterki. Nadjedziemy błyskawicznie. W razie potrzeby przywieziemy mobilny serwis oraz kadrę specjalistów.


Drobne naprawy na ulicy to nie jest problem. Nasze ekipy nigdy nie kapitulują. Wymiana czy wulkanizacja koła, naprawa wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie i znacznie więcej innych szczegółów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. A jeśli stanie się tak, że będzie potrzebna autolawety, autoautolawety czy holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Masz gwarancję, iż miejsca zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – każdorazowo masz komfort rozumiejąc, że dla nas nie znaczy to komplikacji. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię wyszukać, a następnie dostarczyć szybkiej pomocy. Mianowicie stąd, że zlokalizujemy każdą ulicę na swoim gruncie.


Obowiązkowo zanotuj względnie zapamiętaj nasz kontakt do przyjaciela. Może być niezastąpiony na terenie całej Polski. Każda chwila na pewno jest idealna. Wybierz numer skoro jesteś w potrzebie. Zameldujemy się – to pewne! I taka faktycznie jest pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjaciele stanowczo tacy są.


24 godziny na dobę będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Postawienie samochodu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Jeżeli to nie kłopot zbadaj fakty! Przyjaciel z Wisły czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych jak również najspokojniejszy model przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety bądź autolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc w sumie to jedyny system z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Specjaliści, a także kompletnie wyposażona flotylla profesjonalnych pojazdów to energia jaką kieruje pomoc drogowa w okolicy Wisły. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie może być polemiki co do tego, że samochód i w momencie załadunku, a także przewozu będzie całkowicie zabezpieczony. Pojazdy i prawdopodobni pasażerowie będą całodobowo dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan techniczny pojazdu na to pozwoli i naturalnie paragrafy w każdej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Ten zespół pojazdów nie ma prawa przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka pojazdu ciężarowego na trasie, o czym doskonale wiemy, to poważny problem. Ogromny TIR potrafi utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Wtedy holowanie jest często nieodzowne. Z takim problemem do tej pory wiele razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację natychmiast i skutecznie.


Specjalny sprzęt przyzwala nam na holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu. Doskonałej próby profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy pomagają nam pewnie oraz sprawnie przetransportować pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w momencie kiedy może być to oczekiwane. Bez względu na stan pojazdu bądź uciążliwy dostęp choćby i TIR-a wydostaniemy z parowu i postawimy go na kołach.


Uszkodzony samochód może czasem przewozić ładunki, które nie przepadły ulegając uszkodzeniu, jednakże potrzebują dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na powołanie tej usługi. Przeładujemy je i przewieziemy na wskazane miejsce.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana załoga. Szerokie zaplecze pozwala nam przeprowadzić obojętnie jakie zlecenie w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy nie bacząc na warunki pogodowe.Mobilny serwis 24h


Mnóstwo usterek wydaje się być prostych w naprawie. Nie jest kłopotem niewielka usterka nawet gdy paraliżuje dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa 24 godziny na dobę oferuje szybkie reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Zajęcia dla lawety nie można tu się spodziewać. Szeroka oferta serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem jak najszybciej.


Mobilny serwis wynajmuje wykwalifikowanych fachowców. Na ulicy są w stanie zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Starczy jeden telefon. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na dojazd, jednakże przez telefon potrzebujemy ustalić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. Do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo na tyle by w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest istotnym punktem w różnorodnej propozycji naszych usług. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie umożliwić dowolnej dużej maszynie drogowej. Podobnie przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Małe, lecz ciężkie pojazdy powodują mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu wystarczy, na przykład skromniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże istotne jest aby za kierownicą siedział kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i dokładnie takich przygotowanych kierowców mamy w naszym zespole. Wachlarz naszych usług mieści też transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Może to być wielkogabarytowe zbrojenie, kłopotliwy gruz i mnóstwo innych.


Te usługi transportowe realizujemy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Nasza firma dysponuje całkowitą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług. Potencjalne przewożone towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Gdyż zawsze jesteśmy dostępni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie wyłącznie w pobliskim terenie, a w całym kraju. Ze względu na to, że nasza wiedza to całość doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych zawodowców z licznej ilości ośrodków. Realizując ten projekt spodziewaliśmy się efektu w formie doskonałej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku wyceny.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy osobno, a potem dowolną rozdzielnie wyceniamy. Szacując cenę zwracamy uwagę na: model samochodu który obsługujemy, użycie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik i oczywiście lokalizacja zajścia.


Nasza pomoc, którą wykonujemy ze względu na straty do której doszło w wyniku stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC sprawcy. Może być też nieodpłatna w sytuacji jeśli zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Niesprawność? Kraksa? Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – na telefon, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Wisły.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: