LAWETA WODZISŁAW ŚLĄSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WODZISŁAW ŚLĄSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest jedynie inna firma. Nasza pomoc drogowa aby udzielić Ci pomocy wyruszy natychmiast niemal jak Twój najdroższy przyjaciel. Przyjaciel wart kredytu zaufania wręcz gotów na wszystkie okoliczności.


W okolicy Wodzisławia Śląskiego doszło do zdarzenia w efekcie którego brałeś udział w kraksie względnie zaliczyłeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Pojawimy się ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis, a także wyszkolonych profesjonalistów.


Absolutnie nie będą dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na drodze. Wulkanizacja ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także inne w sumie niewielkie awarie z radością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu. Wciąż również jesteśmy zdecydowani na komunikat, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Ubezpieczamy przestrzeń zajścia zaraz po przyjeździe. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie oznacza to bariery. My takie stanowisko odnajdziemy by Tobie pomóc. Ponieważ jesteśmy u siebie zatem zlokalizujemy tutaj obojętnie którą dróżkę.


Bez numeru do przyjaciela absolutnie nie wyjeżdżaj w trasę. Umie być niezbędny na terenie całej Polski. Dowolna chwila bezwzględnie jest idealna. Wystukaj numer kiedy jesteś w potrzebie. Stawimy się – to pewne! Albowiem pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h rzeczywiście tak działa. Tacy muszą być przyjaciele.


Będziesz mógł zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Stawianie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa bądź dowóz paliwa

Jeśli masz czas zajrzyj w detale! Przyjaciel z Wodzisławia Śląskiego czuwa gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych pojazdów będzie na pewno sprawny i praktyczny gdy do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z tej formy przewozu możemy skorzystać ponieważ holowanie jest w tym wypadku prawomocnie zabronione. Stabilność zapewniają nam doskonale zaopatrzone, profesjonalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu pasażerów) oraz kompetentna ekipa. Nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w momencie załadunku, a także transportu będzie na pewno absolutnie bezpieczny. Przez całą dobę zarówno niesprawny samochód jak i jego podróżnych odwieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


stan pojazdu musi być odpowiedni i oczywiście przepisy kodeksu drogowego mają zezwalać na holowanie jeżeli byśmy chcieli zmienić na taką formę przewozu. Ten skład zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na trasie kolizji to w sumie wielki problem, ale my mamy tego świadomość. Zawsze niesprawność TIR-a powoduje zatory na drogach. Nierzadko jedynym środkiem odblokowania drogi może być holowanie. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie daje sobie radę z takimi sprawami.


Zarządzamy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Wśród posiadanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna gama wyspecjalizowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, solidnie oraz odpowiedzialnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Każdy pojazd możemy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu nawet TIR-a, nawet gdyby był w technicznie złym stanie oraz w niełatwo przystępnym miejscu.


Jeżeli okaże się użyteczny przewóz materiałów transportowanych przez uszkodzony samochód też się takim problemem zainteresujemy i zorganizujemy pomoc. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich transportu w ustalone miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju całodobowo pilnuje fachowa, wykwalifikowana załoga. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na pogodę obojętnie jakie zamówienie wypełnić w każdej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


W palecie różnych usterek znajdują się też takie łatwe do rozwiązania. Są to niesprawności uniemożliwiające dalszą drogę, ale łatwe do wyeliminowania na miejscu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przedziurawiona opona albo niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika innego paliwa. Tu otwiera się pole na którym wykazać się powinna pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Korzystanie z lawety stanie się nie konieczne. W rejon zdarzenia serwis dotrze najszybciej, a w bogatym wachlarzu usług jest także mobilny warsztat wulkanizacji działający przez całą dobę.


Mechanicy z umiejętnościami to skarb jakim gospodaruje mobilny serwis. Rozległy limit drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem dobrego wykształcenia.


Jednorazowy telefon wystarczy. Wskazówki, które powinny być nam niezbędne to niuanse usterki, marka pojazdu i dokładna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do potencjalnych incydentów jest kwintesencją naszego postępowania bowiem naszym priorytetem jest w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw oczekiwań klientów dlatego też w propozycji usług znajdziecie Państwo między innymi transport maszyn budowlanych. Lokalna flota jest przygotowana na przewóz potężnych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezawaryjny. Maszyny rolnicze, szczególnie te potrzebujące dodatkowej uwagi, również są na tej liście pojazdów, których przewozu się podejmujemy. Nasza załoga jest gruntownie wyszkolona również do przewozu drobnych, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Paleta naszych usług mieści jednocześnie fracht ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i trudny gruz.


Takie usługi przewozowe przeprowadzamy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na dostarczane usługi posiadamy kompletną, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Bo nie jest łatwo istotnie dać gwarancję na zapewnienie Ci specjalistycznej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, jednak Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h ją zapewnia. Ze względu na to, że nasza kompetencja to ilość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. Wysoka efektywność w pewnym naprawianiu niesprawności czy doskonałe rezultaty frachtu samochodów są dokładnie tego rezultatem.


Zlecenia podlegają osobnej ocenie. Cena zależna jest od następujących składników: zastosowanie części zamiennych, przekrój robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia i oczywiście rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Należałoby zabezpieczyć się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być wolne od opłat tak jak w przypadku gdy powinny być opłacone z OC sprawcy kraksy.Przenigdy nie strać!

Usterka? Kolizja? Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Wodzisławia Śląskiego gotów do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: