LAWETA RADLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RADLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie inna jednostka. My zamierzamy być jak twój najlepszy przyjaciel, wspaniała pomoc drogowa wiecznie dostępna by służyć poradą. I jedynie przyjaciel może być zdecydowany Ci poradzić w jakiejkolwiek sytuacji, zatem możesz mu zaufać.


Przebywając niedaleko Radlin brałeś udział w stłuczce względnie dotknęła Cię się niesprawność samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. On czuwa w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Specjalnie wykształcona załoga dowiezie, a przede wszystkim obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy to nie będzie przeciwność, która na drodze umiała by stać się dla nas kłopotem nie do rozstrzygnięcia. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się psują, i bywa też, że brakuje paliwa. I każda z tych okoliczności może Cię spotkać na przykład gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przybywamy by usunąć wadę ku Twojej oraz naszej radości. Stopień uszkodzenia pojazdu może sprawić, że konieczna okaże się autolawety względnie autoautolawety, zaś w sytuacji samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale gotowi. Po przybyciu skutecznie wesprzemy zabezpieczyć rejon zajścia. Nie rozmyślaj o lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy My to stanowisko odnajdziemy żeby Ci dopomóc. Tylko dlatego, że znamy każdą trasę na własnym obszarze.


Bez kontaktu do przyjaciela przenigdy nie wyruszaj w trasę. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce czekamy na telefon od Ciebie. Dzwoń o którejkolwiek porze każdego dnia. Trafimy na miejsce – niechybnie! I to dokładnie jest pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Tacy są przyjaciele.


Zawsze jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Postawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Usługi w zakresie Assistance czy nieodpłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

Jeżeli możesz skieruj uwagę na fakty! Przyjaciel z Radlin czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zniszczonych samochodów jest sprawny oraz funkcjonalny gdy do tej akcji zastosowana zostanie autolawety bądź autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej procedury transportu można skorzystać gdyż holowanie jest tutaj prawnie zakazane. Branżowe pojazdy oraz rzetelna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Radlin nabyła podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Pojazd będzie na pewno w naszych rękach absolutnie zabezpieczony w przebiegu załadunku, a także w transporcie. Na wskazane miejsce 24 godziny na dobę przywieziemy pojazd oraz wszystkich podróżnych.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić decyzję i podjąć decyzję o holowaniu, jednak musi na to pozwalać stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Warto jednakże żeby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zespół zdecydowanie powinien przemieszczać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający awarii na jezdni to duży kłopot, a my rozumiemy tą sytuację. TIR gdy ulegnie usterce zwykle jest impulsem kłopotów na drodze. Wtedy holowanie jest nierzadko nieuniknione. Niewątpliwie zawsze jesteśmy gotowi na takie rozwiązanie.


Operujemy fachowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie każdego pojazdu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się profesjonalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz skutecznie transportujemy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Bez względu na stan samochodu bądź skomplikowany dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z wykopu i ustawimy go na kołach.


Załatwimy też przewóz produktów z unieruchomionego samochodu. Załatwimy niezwłocznie transport zastępczy oraz brygadę, która sprawnie przeładuje produkty.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem z tego powodu 24 godziny na dobę pracuje nad nim nasza doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki atmosferyczne w każdym momencie doby jesteśmy w stanie zrealizować obojętnie jakie zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


W grupie niesprawności znajdują się i takie łatwe w naprawie. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna sporo innych paraliżujących dalszą jazdę, lecz tych które dało by się naprawić od ręki. W takim przypadku całodobowo wystarczy zadzwonić po lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie będzie powodu dla zastosowania lawety. W całodobowej ofercie pomocy istnieje także mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis przyjedzie bezzwłocznie.


Mechanicy z kwalifikacjami to majątek jakim zarządza mobilny serwis. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na trasie, niezależnie od tego jak jest marka i model pojazdu, jest właściwie olbrzymi.


Oddzwonimy niezwłocznie gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Dane, które są nam potrzebne to szczegóły awarii, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Celem naszych działań jest w pełni odciążyć kierowcę z tego powodu do potencjalnych przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką świadczymy swoim odbiorcom obejmuje również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą miały u nas zapewniony bezpieczny przewóz. Przewóz maszyn rolniczych, również takich ciężkich i rzecz jasna skomplikowanych, podobnie istnieje w naszym wachlarzu usług. Do przewozu wózków widłowych wykorzystujemy trochę mniejsze pojazdy, lecz nasi kierowcy są adekwatnie wyszkoleni do przewozu drobnych, jednakże ciężkich pojazdów. Podczas frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego profesjonalnego zespołu pojazdów. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i rzecz jasna… wiele innych nietypowych ładunków.


Usługi te przeprowadzamy na obszarze naszego kraju i zagranicą. Wszystkie nasze usługi podparte są konieczną dokumentacją w tym jednostkowym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Gdyż kompetentna pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h jest dostępna nie zaledwie w pobliskim rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Albowiem doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Tworząc ten projekt spodziewaliśmy się skutku w postaci pierwszorzędnej efektywności i jakości usług przy dobrym stosunku wyceny.


Dowolną usługę wyceniamy jednostkowo. Szacując wycenę zatrzymujemy uwagę na: wykorzystanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia i rodzaj samochodu, który serwisujemy.


Gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, względnie do uszkodzenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być wolne od opłat, bowiem szkody pokryte zostaną z OC sprawcy stłuczki bądź ubezpieczeniowej pomocy.Możemy być w sąsiedztwie!

Niezmiennie Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem czeka przyjaciel z Radlin gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: