LAWETA RYDUŁTOWY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYDUŁTOWY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autFirmy z identycznej branży funkcjonują tak samo, ale… My jesteśmy jak twój najprawdziwszy przyjaciel, wyjątkowa pomoc drogowa w sposób naturalny dostępna by udzielić porady. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą sytuację dlatego powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Gdyby zdarzyła Ci się kolizja czy awaria w strefie naszego Rydułtowy zadzwoń do przyjaciela, który na pewno jest blisko – dzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjedziemy bezzwłocznie. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim ekipę fachowców.


Nie istnieją jakiekolwiek przeszkody by przeprowadzić na trasie wszelkie drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. A każda ta sytuację może Cię dosięgnąć powiedzmy na środku ulicy. Wtedy przybywamy żeby skasować usterkę ku Twojej i naszej satysfakcji. Stan pojazdu może spowodować, że pożądana okaże się autolawety względnie autoautolawety, natomiast w przypadku pojazdów ciężarowych holowanie na przykład na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie przygotowani. Masz pewność, iż przestrzeni zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonej. Nie istotne czy ugrzązłeś na autostradzie, obwodnicy ekspresowej bądź na peryferyjnej ulicy dojazdowej. My po prostu wiemy gdzie jesteś, a w konsekwencji jak należy Ci dopomóc. Tylko stąd, że zlokalizujemy dowolną trasę na własnym gruncie.


Telefon do przyjaciela stale miej przy sobie. Będziesz mógł się zorientować w całym kraju jak może być wygodny. Wybierz numer o dowolnej godzinie każdego dnia. Zameldujemy się – masz na to gwarancje! Ponieważ tak funkcjonuje pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Usługi w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie ubytku paliwa w baku

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Rydułtowy jest zdeklarowany do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta czy autoautolawety to w sumie najszybszy jak również najlżejszy model przewiezienia niesprawnego pojazdu. Na autostradzie wyłącznie z tej procedury transportu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Rydułtowy dysponuje wieloma specjalnymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wyjątkowo wykwalifikowaną brygadą. W momencie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Uszkodzony pojazd, a także wszystkich pasażerów 24 godziny na dobę przywieziemy prędko i pewnie na wskazane miejsce.


Oczywiście gdy zezwalają na taki ruch paragrafy oraz stan techniczny samochodu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką decyzję przygotowani, pozostaje jednakże mieć na uwadze, że taki zestaw musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na ulicy, o czym doskonale wiemy, to ogromny kłopot. Duży TIR umie pogmatwać ruch na mnóstwo godzin. Jeśli taka kolizja utrzymuje się za długo nierzadko pozostaje planować holowanie. W tych okolicznościach należałoby wezwać naszą pomoc drogową.


Holowanie dowolnego typu samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Potrafimy solidnie i oczywiście sprawnie przewieźć choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, a gwarantuje nam to znakomitej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i rzecz jasna sztywny hol. Bez względu na stan techniczny samochodu bądź wymagający dostęp i TIR-a wyciągniemy z parowu i postawimy go na kołach.


Możemy także zapewnić stosowny samochód do transportu towarów transportowanych w zepsutym aucie. Przepakujemy je i dowieziemy na wskazane miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju przez całą dobę pilnuje fachowa, wykwalifikowana załoga. W każdym momencie doby, nie zważając na realia atmosferyczne, szerokie zaplecze pomaga nam przeprowadzić dowolne wezwanie.Mobilny serwis 24h


Są czasami łatwe do usunięcia awarie. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź też nalanie do zbiornika innego paliwa, uszkodzone wycieraczki i sporo innych uniemożliwiających dalszą drogę, ale takich które można zamknąć na poczekaniu. Na szczęście nasza pomoc drogowa całodobowo poleca natychmiastowe reperacje wykonane przez mobilny serwis. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno w tym wypadku dla niej pracy. W rejon zdarzenia serwis dojedzie bezzwłocznie, a w bogatym repertuarze usług jest także mobilny punkt wulkanizacji działający przez całą dobę.


Załoga, która obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się dużym profesjonalizmem. Szeroki zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem odpowiedniego wyszkolenia.


Jeden telefon to jedyne co jest potrzebne. Po określeniu detali usterki, marki samochodu i lokalizacji ściągamy niezbędny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Do każdego epizodu podchodzimy wszechstronnie tak by w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy to z tego powodu polecamy taką usługę. Maszyny drogowe, zgarniarki czy spychacze będą miały u nas zapewniony bezpieczny przewóz. Także przewóz wielkich maszyn rolniczych nie jest problemem. Zdecydowanie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, ale ciężkie mamy wszak właściwie przeszkolonych kierowców. W czasie przewozu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy ze sprawdzonego specjalistycznego taboru. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem niekonwencjonalnych towarów i jesteśmy zdeterminowani do transportu chociażby trudnego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł kalkulować z naszej strony na szybkie i rzetelne przeprowadzenie tej usługi. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi posiadamy kompletną, konieczną dokumentację.Dlaczego my?


Ze względu na to że pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w 100% rzetelnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku do tego w całym kraju, a nie jedynie w naszym obszarze. Z tego powodu że niemało ośrodków umożliwiło swoim specjalistom zgromadzić tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikację. Tworząc ten program spodziewaliśmy się efektu w formie znakomitej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku ceny.


Każda usługa jest oryginalna, zatem każdą wyceniamy osobno. Na pozór bliźniacze usługi choć trochę się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać osobnej kalkulacji. Na gotową wycenę odciskają wpływ: czy została użyta autoautolawety lub holownik, lokalizacja zajścia, typ samochodu, który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych oraz zakres czynności przeprowadzonych na miejscu zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez zakup odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być wolne od opłat tak jak w przypadku kiedy są spłacone z OC winnego kraksy.Dostajesz gwarancję!

Jedynie Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – na kontakt, gotowy do pomocy, czeka przyjaciel z Rydułtowy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: