LAWETA PSZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PSZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa formalne organizacje będziesz mógł trafić wszędzie. Ta inspirująca pomoc drogowa by udzielić Tobie pomocy wyjedzie bezzwłocznie jakby to był Twój najdroższy przyjaciel. Zatem jesteś w stanie mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotowy Ciebie wesprzeć w jakichkolwiek okolicznościach.


Zdarzyła się Tobie awaria bądź stłuczka w sąsiedztwie Pszów, nie czekaj, lecz wykonaj telefon do przyjaciela – wybierz numer do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przybędziemy natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis i oczywiście przeszkolonych profesjonalistów.


Drobne naprawy na drodze nie będą dla nas problemem. Reperacja bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie małe awarie z radością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu. Wciąż też jesteśmy zdecydowani na sytuacje, że konieczna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł także oczekiwać na pomoc w sprawie zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Nie myśl o rejonie w którym utknąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Dostarczymy pomoc w którejkolwiek lokalizacji. Gdyż regionalne trasy odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Utrwal w pamięci numer do przyjaciela. Możesz się przekonać w całym kraju jak jest praktyczny. Absolutnie nie ma złej godziny ani nie ma złego dnia na telefon. Zameldujemy się – na sto procent! Gdyż Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h, skuteczna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Bowiem w biedzie stawiaj na przyjaciół.


Gwarantujemy pomoc o każdej porze dnia i nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę względnie postawienie go na kołach

Jeśli masz czas zajrzyj w detale! Przyjaciel z Pszów na sto procent jest gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest parę metod na transport wadliwych pojazdów, jednak najprostszy oraz najszybszy to autoautolawety lub autolawety. Często śledzimy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, jednakże warto wiedzieć, że taki sposób wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zabroniony. Fachowcy oraz świetnie zaopatrzona flota branżowych pojazdów to siła jaką kieruje pomoc drogowa w regionie Pszów. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Absolutnie nie powinno być polemiki co do tego, że pojazd i w czasie załadunku i transportu będzie całkowicie zabezpieczony. Dowieziemy na określone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo zarówno pojazd jak również jego pasażerów.


Można w każdym przypadku zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, lecz musi na to pozwolić stan techniczny samochodu i przepisy. Z szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze taki zespół, holowanie więc bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający kolizji na drodze to duży dylemat, ale my rozumiemy tą kwestię. Wielki TIR może skomplikować ruch na wiele godzin. W tych okolicznościach kluczowe staje się odblokowanie trasy dlatego zdarza się, że natychmiast trzeba decydować się na holowanie. Z tym problemem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę natychmiast i skutecznie.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie jest dla nas kłopotem. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe oraz cała paleta sprofilowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, bezpiecznie i efektywnie transportujemy samochody dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe czy autobusy. Ani skomplikowany dojazd, ani stan techniczny pojazdu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z wykopu i ustawienia go na kołach.


Jeżeli istnieje potrzeba przewozu towarów z unieruchomionego pojazdu posiadamy możliwość podstawienia adekwatnego pojazdu do ich przerzutu. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich transportu w wyznaczone miejsce.


Nad zagwarantowaniem Wam stabilizacji i bezpieczeństwa czuwa całodobowo wykwalifikowana, fachowa kadra. Bez względu na pogodę w jakiejkolwiek porze dnia i nocy zawsze jesteśmy w stanie wypełnić obojętnie jakie zlecenie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Naprawić usterkę bywa momentami wyjątkowo łatwo. Absolutnie nie może być kłopotem drobna niesprawność nawet gdy uniemożliwia dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przekuta opona albo niedobór paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi powinno się móc rozprawić w rejonie zdarzenia. Na szczęście lokalna pomoc drogowa przez całą dobę poleca natychmiastowe reperacje wykonane przez mobilny serwis. Zadań dla lawety trudno tu oczekiwać. Serwis przybędzie na miejsce awarii najszybciej, a w palecie usług jest też działający 24 godziny na dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis hołubią wyśmienicie wyszkoleni mechanicy. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw możliwych do zrealizowania na drodze jest niesamowicie szeroki.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne określenie elementów niesprawności, marki samochodu i miejsca zajścia. Aby w największym stopniu dopomóc kierowcy do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie kontrahentów tworzą obszerną paletę naszych usług w tym przewóz maszyn budowanych. Którąkolwiek wielką maszynę drogową, walce lub na przykład koparki gąsienicowe potrafimy przewozić skutecznie i oczywiście bezawaryjnie. Także przewóz dużych maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Adekwatnie wyszkoleni do transportu drobnych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do przewozu przypuśćmy wózków widłowych. Organizujemy dodatkowo usługi z obszaru transportu dłużycowego i towarów ponadnormatywnych. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia oraz… zdecydowanie więcej innych niestandardowych ładunków.


Tego standardu usługę można u nas zapotrzebować na terenie naszego kraju. Transportu podejmujemy się również zagranicą. Ubezpieczamy ładunki, a na świadczone usługi przedstawiamy kompletną, nieodzowną dokumentację.Dlaczego my?


Bowiem specjalistyczna pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h jest osiągalna nie zaledwie w pobliskim obszarze, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż nasza świadomość to ilość doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych specjalistów z wielu ośrodków. W doskonałej skuteczności oraz jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w odpowiedniej wycenie, widać dokładnie jak duży wpływ posiadał na to ten model działania.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy odrębnie i oczywiście jakąkolwiek jednostkowo szacujemy. Kalkulując wycenę zwracamy uwagę na: czy została użyta autoautolawety względnie holownik, zakres robót wykonanych na miejscu, użycie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który serwisujemy i lokalizacja zdarzenia.


Należałoby ochronić się przez nabycie odpowiedniego ubezpieczenia Assistance. W tej sytuacji nasze usługi będą mogły być bezpłatne podobnie jak w przykładzie kiedy są spłacone z OC winnego kolizji.Najważniejszy jesteś Ty!

Wyłącznie Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Pszów.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: