LAWETA OSTRZESZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OSTRZESZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autMożna się zastanawiać czy być może nie bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego rozdziału nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” gdyż w zasadzie w takiej usłudze się specjalizujemy, mimo, że absolutnie nie rezygnujemy z takiej usługi przy pozostałych wezwaniach. W związku z tym właściwie nie zwracamy uwagi na rozmiar auta bo nasi kontrahenci zawsze są naszymi przyjaciółmi i staramy się, by nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół poznaje się w potrzebie. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, ale oczywiście zespoły rozsiane po całej Polsce muszą być gotowe na to by poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Nie znajdziesz miejsc gwarantujących spokój i na ogół potrafimy mieć niedyspozycję pojazdu. Absolutnie w podobnej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie porady tylko od początku dzwoń do MegaHol, w bliskości Ostrzeszowa to jedna z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Chociaż faktycznie holowanie samochodu bywa zbędne. Zawsze na początku trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane kadry powinny sobie poradzić z naprawą. Więc, być może rozwiążemy defekt w miejscu zdarzenia.


A poradzimy sobie z każdą awarią. Osobiste nastawienie do wykonania każdej usługi pozwala na dobre skutki, zatem pilnujemy się tego zawsze dla waszej satysfakcji. Często jest tak, że błaha usterka uniemożliwia dalszą podróż, ale dla pomocy drogowej drobna reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie powinna być problemem. Nasze załogi zajmą się każdą błahostką w związku z tym wręcz na szczęście nie potrzebujesz się martwić o paliwo, wycieraczki, opony ponieważ pod dobrą kuratelą będziesz bezpieczny na trasie.


Pilnuj by mieć to ciągle w pamięci. Jeżeli przyjechałeś z daleka, tylko nie dręcz się jak nam wyłuszczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie kolizję, bo my przybędziemy z okolicy. Znamy tutaj każdy zakątek więc nie jest ważne, gdzie utkwiłeś ze swoją awarią my niedługo cię znajdziemy. Oczywiście nie rozważaj nad chwilą dnia wywołuj pomoc drogową natychmiast kiedy jesteśmy tobie potrzebni. Przyjaciele bywają rozmaici, lepsi, gorsi oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. Istotnie tak już mamy.24 godziny na dobę będziesz mógł Nasza pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku

NASZA GALERIA


Żeby rozwiać wszystkie rozterki na naszej stronie możesz zapoznać się z naszą pełną paletą możliwości. Lecz na sto procent możesz w Ostrzeszowie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest treścią wszystkich naszych usług, ale faktem jest, że jak już wspomnieliśmy jesteśmy przygotowani do transportu lawetą względnie autolawetą każdego samochodu. Holowania samochodu osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, my właściwie radzilibyśmy w podobnych chwilach korzystać z specjalistów.


Bynajmniej nie lekceważcie tej rady. Praktyka no i profesjonalizm zdają się obowiązkowe dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Poza tym dobry sprzęt, ponieważ zwyczajna lina holownicza potrafi być ryzykowna. Holując samochód kierowca musi objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacząco skomplikuje jak i przedłuży transport. Zatem pomoc drogowa MegaHol dysponująca profesjonalnymi składami, i stosownym sprzętem do lawetowania jest najwłaściwszym wyborem.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, albo autolawety dobrane do jakiegokolwiek typu samochodów. Przewóz samochodów to nasza profesja, zatem o każdej godzinie wolno państwu nas wezwać byśmy solidnie zrealizowali zamówioną u nas pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego stworzyliśmy MegaHol. Bezpośrednio w przewozie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zwykle pośród najsolidniejszych. Zabezpieczamy różnorodną propozycję , ale też rzetelne wykonanie prac. Z uszkodzonym TIR-em blokującym drogę zetknął się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Gdy w sytuacji niesprawności na drodze dwupasmowej wyłączymy jeden pas ruchu to wiadomy będzie zator, być może na kilka kilometrów. Podobne, albo prawdopodobnie gorsze skutki jest zdolna podobna kolizja rozniecić na podrzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Więc błyskawiczna reperacja albo zawodowy, fachowy przerzut tego pojazdu jest tak bardzo istotny.


Wszystkim co zasadniczo obowiązkowe do kasacji takich awarii zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac służebnych. Na co dzień mamy więc zdolność sprawnego otwarcia drogi oraz przewiezienia TIR-a w najlepsze miejsce gwarantujące wszczęcie bezkolizyjnej reperacji. Pełny repertuar kłopotliwych aut: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, prędko i bezawaryjnie, przez całą dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Umożliwia to jednocześnie specjalistyczna kadra, która odbywając dyżury w naszych oddziałach całodobowo, 7 dni w tygodniu zabezpiecza wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się wyklarować, iż akurat nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. I na drodze szybkiego ruchu efekty awarii może naprawić mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie szybciej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


My jesteśmy zabezpieczeni na wiele rodzajów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Zespół mobilnego serwisu wyrusza gruntownie przygotowany , a zawdzięcza to starannemu rekonesansowi, jaki realizujemy w trakcie zatwierdzenia zlecenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo potrafi wypaść coś zaskakującego i tak sprawna naprawa tym razem nie będzie realna, lecz wtedy bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na zamówienie.


Każde zlecenie to dla nas inny incydent ponieważ każda usterka jest wyjątkowa. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i podpowiedzi. Nasi mechanicy, dostając wzmocnienie kompletnie wyposażonego zaplecza technicznego, wydobywają z takich pertraktacji jedynie optymalne wskazówki.Transport niskopodwoziowy

Gospodarujemy olbrzymią bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników w tej sytuacji wydało nam się naturalnym rozszerzenie naszej oferty o przewóz wielkich maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych. Pomimo, że nie specjalizujemy się w takiej domenie frachtu to przecież wśród kadry muszą być specjaliści, kierowcy z istotnym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, my tylko polecamy ich potencjał.


Dowozimy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny począwszy od masywnych mimo, że niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Oraz towary ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest absolutnie priorytetem to przy utrzymaniu wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo regularnie ubezpieczamy ładunki. Przyjmujemy na siebie wszelkie procedury powiązane z transportem w tym ewentualne, nieodzowne zezwolenia okazując się w ten sposób kompletną specyfikacją potrzebną do oferowania takiej usługi.Dlaczego my?

A czemuż tym razem nie? W związku z tym ma prawo być MegaHol. Staramy się sobie tu wypisywać, iż to my jesteśmy najlepsi, ale nikt kto faktycznie tak pisze absolutnie nie umniejsza kwalifikacji innych. Niewątpliwie potwierdzają się w pracy wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe chociaż funkcjonuje ich w sektorze wyjątkowo wiele.


Winno się na pewno rozważyć tą sytuację szerzej. Skoro tworzymy sieć, aż tylu kooperantów to prawdopodobieństwo posiadania stosownego sprzętu powinno być znacznie poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. Tak samo sprawa ma się z przeszkoloną kadrą, a także z kierowcami o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. MegaHol to harmonijne zespolenie niedużych warsztatów, które równocześnie się wspierają działając dodatkowo blisko wypadku przy tym gospodarując niepowtarzalnym wachlarzem zespołu pojazdów i sprzętu.


Kwintesencję oferowania naszych usług wyznacza zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie w związku z tym. Do zadania zajeżdża odpowiednio dopasowana grupa pracowników z niewielkiego warsztatu związana emocjami lub zgoła rodzinnie, jednak to drużyna która ma prawo, w każdej sytuacji, otrzymać wsparcie dużej pajęczyny takich warsztatów.


Cennika u nas nie mamy, ale oczywiście macie prawo liczyć na realną cenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to w związku z tym, że wartościujemy prace jednostkowo. W sytuacji prac wykonywanych z OC lub Assistance nie trzeba regulować zapłaty, gdyż rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem.


To MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Czekający na Twój telefon przyjaciel z Ostrzeszowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: