LAWETA GRABÓW NAD PROSNĄ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRABÓW NAD PROSNĄ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNależy rzetelnie zaakcentować, iż naszą profesją jest ciężarowa pomoc drogowa, to na szczęście nie zakłada, że rezygnujemy z wykonania odmiennych zamówień, ba wprost odwrotnie dysponując kompletnie zaopatrzoną bazą jesteśmy w stanie obsłużyć wiele zleceń równolegle. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy tak przeprowadzić usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z zamówień na inne samochody niż ciężarówki. Nasze warsztaty rozmieszczone są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnorodnych pojazdów oczywiście ze specjalnym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Usterka ewentualnie może wam się trafić w rejonie Grabowa nad Prosną, ale to nic bo i tu mamy nasz zespół, dlatego spokojnie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu niezwykle szybko. Skądinąd nie musimy niezwłocznie holować auta. W przebiegu otrzymywania wezwania w każdym przypadku robimy wywiad na temat kłopotów, które was spotkały i jest prawdopodobne, że nasza ingerencja zrealizuje się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Nasze działania na miejscu zajścia doprowadzą do sprawnego usunięcia awarii.


Każdą niesprawność zawsze jesteśmy w stanie usunąć Do tej pory każde wezwanie rozwiązywaliśmy pozytywnie i nie szukamy takiego argumentu by jakoś to się odwróciło. Drobne naprawy, które można zrealizować w miejscu zdarzenia to dla pomocy drogowej zazwyczaj przeciętne niesprawności, a klientom utrudniają dalszą podróż. Jesteśmy gotowi zająć się jakąkolwiek błahostką czy też to będą wycieraczki bądź może nieodpalający napęd, rozerwana opona lub brak paliwa, my szybko to załatwimy.


Nie myśl o tym, lecz miej to wciąż z tyłu głowy. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś w okolice Grabowa nad Prosną przybyć nawet z końca Polski. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest ważne, gdzie stanąłeś ze swoją kolizją my zaraz cię zlokalizujemy. Wywołuj nas o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy. Przyjedziemy na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Oto dobry system na działanie.Zawsze możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co obejmuje kompletna propozycja jeżeli nadal nie czujesz ufności. Jednak na przyjaciół z Grabowa nad Prosną możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet lub autolawet jest dopasowany do przewozu dowolnego typu samochodu, chociaż nigdy nie kryjemy, iż szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zatem chociaż powszechną metodą przewozu uszkodzonego pojazdu osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to właściwie sugerowalibyśmy skorzystać z fachowej usługi.


Jest to korzystne z wielu względów. Kwalifikacje oraz profesjonalizm zawsze są niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Linka holownicza, którą zazwyczaj użytkujemy do takiego wariantu holowania jest niestety zawodna. Na autostradach lub trasach szybkiego ruchu holowanie na linie na sto procent jest zakazane. A w tym wypadku właśnie jest miejsce dla profesjonalnego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Posiadamy lawety lub autolawety dostosowane do przewozu każdego rodzaju samochodów, jak również pasażerów. Właściwy transport przywieziemy prędko na miejsce kolizji i bezpiecznie przywieziemy na wybrane położenie i sprzęt i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Każdy chciałby stać się najefektywniejszym w swojej przestrzeni, tymczasem jeśli chodzi o nas to w przewozie aut ciężarowych no i ciężarowej pomocy drogowej jesteśmy niedaleko tego celu. Znaczącym gestem do osiągnięcia wymarzonego celu musi być wartościowa paleta i forma naszych usług. Z popsutym TIR-em zagradzającym szosę zetknął się chyba każdy użytkownik dróg. Usterka na trasie dwupasmowej jest zdolna wyizolować z ruchu jeden pas i być inspiracją kilometrowych korków. Gdy awaria wystąpi na szybkiej szosie jednopasmowej to wynik może stać się jeszcze gorszy. Toteż istotni zawsze są eksperci od błyskawicznych remontów w rejonie zdarzenia, oraz bezpiecznego transportu pojazdów.


Wszystkim co zasadniczo konieczne do kasacji takich szkód rozporządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do prac pomocniczych. Utrzymujemy, więc odpowiednie akcesoria, żeby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po uprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie zablokowanego, ciężkiego pojazdu. Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, kompletny arsenał dokuczliwych samochodów przywieziemy skutecznie oraz solidnie przez 24 godziny na dobę.


Jednakże w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu czuwa doświadczona kadra i to właśnie oni zapewniają wysoką kondycję naszych prac.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się wyjaśnić, iż na szczęście nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Jest możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w okolice wypadku przyjedzie zdecydowanie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną przyczynę usterki, chociażby na drodze szybkiego ruchu.


Tak samo czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy też usługi przy drobnych usterkach silnika, zawsze chcemy być na to przygotowani. Jest tak w związku z tym, że przy odbieraniu zgłoszenia przeprowadzamy na tyle obszerny rekonesans żeby mechanik mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć całkowicie zorganizowany do akcji. Zdarza się, iż zwiad telefoniczny jest niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie dokonać błyskawicznej naprawy, nie jest to jednak problem ponieważ w zapasie zawsze wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Chcemy do zamówień podchodzić nadzwyczaj osobiście ponieważ mamy wiedzę, iż każdy dowolny przykład potrafi być nowy. Nasi klienci maja prawo do mylnej analizy, to my jesteśmy specjalistami więc możemy darować przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie osobiście. Luksus realizacji zadań dostarcza nam doskonale wyposażone zaplecze, w tej sytuacji wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, stąd pozwoliliśmy sobie na uzupełnienie stałej palety usług o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych. Wbrew temu, iż oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie transportu to niemniej pośród załogi obecni są fachowcy, kierowcy z kluczowym doświadczeniem w podobnych przewozach, zatem wykorzystujemy ich potencjał.


Koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, aż do kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych, wszelkie samochody możemy przewieźć na terenie Polski oraz zagranicę. Przyjmujemy ponadto usługi na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo frachtu jest w tym wypadku najważniejsze to przy użyciu wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak od początku ubezpieczamy ładunki. Wszystkie formalności również listy konieczne do dokumentacji połączonej z wykonywaną przez nas pracą, regularnie przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć czemu to ma być nie? Jak się zdaje może być MegaHol. Pewnie, że planujemy być najlepsi, jednakże ostatecznie nigdy nie pragniemy żeby pozostali odbierali się gorsi. Jesteśmy przekonani, że potencjalne pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe pracują wyraźnie korzystnie.


Spróbuj się trochę zagłębić w niniejszy wątek. Nasza energia tkwi w pajęczynie licznych oddziałów i dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co jest niedostępne dla indywidualnego warsztatu. Nie inaczej ma się rzecz z kadrą o odpowiednich kwalifikacjach oraz z kierowcami o konkretnym doświadczeniu. MegaHol to harmonijne zespolenie niewielkich zakładów, które równocześnie się zasilają będąc jednocześnie nieopodal zajścia i gospodarując wyjątkowym wyborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Jako podstawa ustalająca normę dostarczania firmowych usług znakomicie sprawdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dojedzie mała, familijna grupa specjalistów, ale wzmocniona siłą naszej firmowej pajęczyny.


Nie mamy cennika bo jakiekolwiek wezwanie wyceniamy indywidualnie, ale takie podejście tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w regularnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Bardzo wygodną formą fakturowania za nasze zlecenia jest nieskomplikowane rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale wymogiem jest zdolność wykonania pracy w zakresie OC względnie Assistance.


Taka jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciel z Grabowa nad Prosną, który zawsze pojawi się w biedzie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: