LAWETA LUBAŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LUBAŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z tej samej sfery funkcjonują podobnie, ale… Tutaj jest twój zaufany przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana niezwłocznie ruszyć z poradą. I jesteś w stanie mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotowy Ciebie wspomóc w jakichkolwiek okolicznościach.


W okolicy Lubań doszło do zajścia w wyniku którego zaliczyłeś kraksę ewentualnie miałeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wykonasz telefon do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Pojawimy się natychmiast. W razie konieczności dowieziemy mobilny serwis, a przede wszystkim obsadę profesjonalistów.


Absolutnie nie staną się dla nas przeszkodą drobne naprawy na drodze. Wulkanizacja lub wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie nieduże usterki z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. Każdorazowo też jesteśmy gotowi na sytuacje, że potrzebna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Jeżeli to będzie nieodzowne od początku chronimy rejon usterki czy kraksy. Utknąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – każdorazowo jesteś w komfortowej sytuacji wiedząc, że dla nas nie jest to przeszkody. Udzielimy pomocy w każdej lokalizacji. Droga komunalna czy wojewódzka – na tutejszym obszarze zlokalizujemy każdą spośród nich.


Zachowaj w kontaktach numer do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak jest przydatny. Wystukaj numer. Czas jest nie ważny gdy znalazłeś się w opresji. Trafimy na miejsce – bez wątpienia! Ponieważ PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, absolutnie taka jest. Przyjaciele zasadniczo tacy muszą być.


Zapewniamy usługę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy oraz w ramach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz zaglądnij w szczegóły! Przyjaciel z Lubań jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Niesprawne samochody szybko oraz bezproblemowo można przetransportować gdy w grę wkracza autolawety względnie autoautolawety. Na autostradzie tylko z takiej procedury transportu można skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku oficjalnie wzbronione. Zawodowcy oraz doskonale zaopatrzona flotylla branżowych pojazdów to siła jaką kieruje pomoc drogowa w obszarze Lubań. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i załadunku. Pojazdy i potencjalni podróżni będą całodobowo przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić dyspozycję i zdecydować się na holowanie, jednak musi na to pozwolić stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny kłopot to szybkość poruszania sie po trasie. Ten skład powinien jechać z najwyższą prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Awaria samochodu ciężarowego na drodze, co przecież nie jest tajemnicą, to duży kłopot. Naogół awaria TIR-a inicjuje korki na drogach. W tej sytuacji kluczowe okazuje się odblokowanie trasy zatem zdarza się, iż szybko trzeba decydować się na holowanie. Z takim problemem właściwie mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sytuację prędko i skutecznie.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie jest dla nas dylematem. Przewieziemy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to sprawnie i solidnie dzięki doskonałej próby sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej rodziny sprzętu pomocniczego. Chociażby TIR-a wyciągniemy z parowu i umieścimy na kołach bez względu na stan pojazdu bądź uciążliwy dostęp.


Możemy ponadto zapewnić właściwy samochód do przewozu ładunków przewożonych w niesprawnym aucie. Zrealizujemy niezwłocznie przewóz alternatywny oraz brygadę, która sprawnie przepakuje towary.


Nad zagwarantowaniem Wam spokoju i bezpieczeństwa czuwa 24 godziny na dobę wykwalifikowana, kompetentna kadra. Bez względu na pogodę przez całą dobę zawsze jesteśmy w gotowości urzeczywistnić dowolne zadanie dzięki dużemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Usunąć niesprawność zdarza się momentami niezmiernie sprawnie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki, a także sporo innych wstrzymujących dalszą podróż, jednakże takich które da się naprawić na poczekaniu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście oferuje natychmiastowe naprawy całodobowo. Korzystanie z lawety okaże się nie wskazane. Całodobowo, prócz sprawnego serwisu jest też dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych specjalistów. Nie bacząc na markę i charakter pojazdu mają możliwość przeprowadzić na poboczu przeróżne drobne naprawy.


Starczy pojedynczy telefon. Wskazówki, które powinny być nam niezbędne to niuanse niesprawności, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Porównywalna niesprawność potrafi mieć różne skutki stąd, by w całości dopomóc kierowcy do wszystkich zleceń przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę życzeń klientów stąd też w palecie usług znajdziecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Przewieziemy którąkolwiek ciężką maszynę drogową bezpiecznie, a także szybko czy też to będzie walec czy zgarniarka. Dokonujemy również transportu wszelkich maszyn rolniczych. Należycie przeszkoleni do przewozu drobnych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Administrujemy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht towarów ponadnormatywnych i transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i wyraźnie więcej.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na terenie kraju tak jak i zagranicą. Nasza grupa dysponuje pełną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego wariantu usług. Potencjalne przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Z tego powodu, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż to całe wieloletnie doświadczenie wspomagających się nawzajem ośrodków oraz fachmani z rutyną i oczywiście uznanymi kompetencjami. W wysokiej efektywności, a także jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak wielki wpływ miał na to ten model postępowania.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. Szacując wycenę zatrzymujemy uwagę na: zakres czynności wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia, model pojazdu, który serwisujemy i użycie części zamiennych.


Gdy uszkodzenie wystąpi z przyczyny osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie na pewno można opłacić z OC winnego kraksy. Tak samo może być jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.Zawsze o nas pamiętaj!

W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Lubań oczekuje pod telefonem zdecydowany żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: