LAWETA LEŚNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LEŚNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa firma funkcjonuje jako zupełnie inna. Wśród nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię silnym ramieniem. Ten przyjaciel, który jest przygotowany na dowolną sytuację więc powinno się mu w pełni zaufać.


Zawsze może dojść do niespodziewanej usterki ewentualnie kolizji? Gdy miało to miejsce w pobliżu Leśna o nic nie potrzebujesz się niepokoić zwyczajnie wystukaj numer do przyjaciela – zadzwoń po PDS24h Marek Chudzik. Dotrzemy błyskawicznie. W tej grupie są fachowcy którzy przywiozą mobilny serwis.


Kłopoty to nasza profesja toteż podejmujemy na poboczach jezdni wszystkie drobne naprawy. Nie sądź, że nie przybędziemy do drobnostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wspomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo, a także odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. W jakiejkolwiek minucie zlecenia potrafimy zdecydować, że konieczna jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Będziesz mógł także liczyć na współpracę w materii ubezpieczenia miejsca zajścia. Na którejkolwiek trasie, w dowolnym miejscu, w dowolnym zakamarku – to jest nie ważne gdzie utknął Twój pojazd. Wystarczy nam kilka minut żeby Cię umiejscowić i użyczyć szybkiej pomocy. Ponieważ na tutejszym terenie rozpoznamy każdą trasę czy wojewódzką czy gminną.


Więc Zapamiętaj telefon do przyjaciela. Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak jest praktyczny. Jesteś w stanie dzwonić o każdej porze. Zameldujemy się – bez wątpienia! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciele stanowczo tacy są.


Możemy objąć Cię troską przez pełną dobę:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w ramach Assistance

Jeśli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Leśna jest dyspozycyjny do roboty!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych i najpopularniejszy sposób przetransportowania naruszonego samochodu to autoautolawety lub autolawety. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna możliwa technika gdyż holowanie jest absolutnie legislacyjnie zakazane. Profesjonaliści oraz świetnie wyposażona flotylla branżowych pojazdów to energia jaką rozporządza pomoc drogowa w obszarze Leśna. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Zapewnia nam to podstawy do poręczenia całkowitego zabezpieczenia załadunku i transportu pojazdu. Na wyznaczone miejsce całodobowo przewieziemy pojazd i wszystkich pasażerów.


Można każdorazowo zmienić decyzję oraz postanowić o holowaniu, lecz zdecydowanie powinien na to pozwalać stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Jednoznacznie zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi. Warto jednakże żeby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że ten zestaw może poruszać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Możemy rozpocząć holowanie jakiegokolwiek pojazdu gdyż zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Przewieziemy nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to sprawnie i bezpiecznie zawdzięczając to wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu posiłkowego. TIR w wykopie sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Możemy rozpocząć holowanie jakiegokolwiek pojazdu gdyż zarządzamy profesjonalnym sprzętem. Przewieziemy nawet skład ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrealizujemy to sprawnie i bezpiecznie zawdzięczając to wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu posiłkowego. TIR w wykopie sterczący do góry kołami, nawet wówczas kiedy wydarzy się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wydobyty oraz ustawiony do pionu.


Jeżeli zachodzi konieczność transportu materiałów z niesprawnego pojazdu mamy możliwość podstawienia stosownego pojazdu do ich przewozu. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli chodzi o transport jak i brygadę, która materiały przepakuje.


Przez całą dobę doświadczona, wykwalifikowana załoga pilnuje by dać Wam bezpieczeństwo i spokój. Bez względu na realia atmosferyczne przez całą dobę zawsze jesteśmy w gotowości wykonać dowolne wezwanie dzięki okazałemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Wyeliminować niesprawność bywa czasami nadzwyczaj sprawnie. Absolutnie nie może być dylematem niewielka niesprawność nawet jeśli udaremnia dalszą drogę. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź brak paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi potrafimy się rozprawić na miejscu zdarzenia. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę świadczy doraźne naprawy przeprowadzone przez mobilny serwis. Jeśli mówić o lawecie jak się okaże, nie ma tutaj dla niej zajęcia. Szybki dojazd to wartość tego serwisu szczególnie kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w ofercie.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Próg drobnych napraw których są w stanie się podjąć na ulicy, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu, jest szczerze mówiąc ogromny.


Telefonujesz jedynie raz. Odbieramy bezzwłocznie. Czasu na reakcje nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce i kilka minut na telefoniczne rozpoznanie detali niesprawności, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zajścia. Zbliżona niesprawność może mieć różne oblicza stąd, by w pełni odciążyć kierowcę do potencjalnych zamówień podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Także transport maszyn budowlanych jest istotną pozycją w różnorodnej ofercie naszych usług. Dostarczymy którąkolwiek dużą maszynę drogową bezpiecznie oraz skutecznie czy też to będzie spychacz czy koparka gąsienicowa. Nie oznacza dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Dobrze wyszkoleni do transportu drobnych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu powiedzmy wózków widłowych. Kierujemy zespołem pojazdów pozwalającym na fracht ładunków ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. Gdy Masz kłopot z niecodziennym towarem, powiedzmy kłopotliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Takiego wariantu usługę można u nas zadysponować na obszarze naszego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Przedstawiamy kompletną dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Bowiem PDS24h Marek Chudzik w całym kraju przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku poleca Ci fachową pomoc drogową. Albowiem podstawy działania w poszczególnych sprawach konstruujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wykwalifikowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności oraz jakości usług, jaką możemy państwu dzisiaj zaoferować w dobrej wycenie, widać ewidentnie jak ogromny wpływ posiadał na to ten model działania.


Jakakolwiek usługa jest indywidualna, więc każdą wyceniamy indywidualnie. Na pozór podobne usługi zawsze się różnią, dlatego każda musi podlegać samodzielnej kalkulacji. Na gotową cenę odciskają wpływ: charakter prac przeprowadzonych na miejscu, czy została użyta autoautolawety bądź holownik, miejsce zdarzenia, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Wszystkie nasze usługi mogą być wolne od opłat gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i oczywiście naszą usługę będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.Ciągle jesteśmy pod ręką!

Masz problem ściągaj Pomoc drogową PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotowy do pomocy, oczekuje przyjaciel z Leśna.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: