LAWETA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIERADÓW-ZDRÓJ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTa firma jest zdecydowanie inna. Nasza pomoc drogowa może być jak zaufany przyjaciel, który wyruszy niezwłocznie by udzielić Tobie pomocy. Więc możesz mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wesprzeć w dowolnej sytuacji.


Gdy przejeżdżając w regionie Świeradów-Zdrój spotka Cię w podróży przykre zajście pilnie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno wiedział jak odpowiednio reagować w sytuacji stłuczki lub awarii. Dotrzemy zaskakująco szybko. Dowieziemy mobilny serwis oraz wyuczonych fachowców.


Drobne naprawy to nigdy nie będzie bariera, która na szosie mogła by zostać dla nas kłopotem nie do usunięcia. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali krajowe ulice, lecz rozumiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie potrafią zaskoczyć, niespodziewane braki paliwa w zbiorniku lub zniszczony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z satysfakcją dojedziemy aby usunąć awarię na miejscu zdarzenia. W którejkolwiek minucie zlecenia możemy ustalić, że potrzebna jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Będziesz mógł też liczyć na współpracę w materii zabezpieczenia miejsca zajścia. Czy tkwisz na ulicy gminnej, ekspresowej lub na autostradzie to w sumie na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. Odnajdziemy którekolwiek stanowisko, a następnie zapewnimy pomoc. Ponieważ mapa regionalnych dróżek nie jest dla nas niewiadomą.


Nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Zadziała zawsze kiedy okaże się potrzebny nawet w całej Polsce. Wybierz numer o którejkolwiek porze dnia lub nocy. Przybędziemy z pomocą – bez wątpienia! Tak funkcjonuje zaufana pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik pamięta o was. Tacy winni być przyjaciele.


Zapewniamy usługę o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Usunięcie paliwa mylnie wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki oraz w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wydostanie go na jezdnię

Jeżeli to nie kłopot zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Świeradów-Zdrój bezwzględnie jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta bądź autoautolawety to jeden z szybszych i najspokojniejszy model przewiezienia zniszczonego pojazdu. Możemy ponadto zadeklarować holowanie, ale teraz na autostradzie wygląda to kompletnie inaczej ponieważ tu ten model przewozu samochodów jest oficjalnie zakazany. Profesjonaliści i świetnie zaopatrzona flotylla branżowych pojazdów to siła jaką rozporządza pomoc drogowa w okolicy Świeradów-Zdrój. Dla pasażerów zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni o bezpieczeństwo transportu samochodu i załadunku. Całodobowo zarówno awaryjny pojazd jak również jego pasażerów przywieziemy pewnie na określone miejsce.


W każdym przypadku można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeśli dopuszcza to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Ten zespół pojazdów nie ma prawa jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to jest kłopot jeśli na ulicy awarii nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Unieruchomiony TIR na mnóstwo godzin potrafi utrudnić ruch na drodze. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem okazuje się odblokowanie trasy dlatego zdarza się, iż natychmiast trzeba decydować się na holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką bowiem rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Możemy solidnie oraz skutecznie przewieźć nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, bo gwarantuje nam to znakomitej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. TIR w wykopie sterczący do góry kołami, nawet kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym położeniu, zostanie przez nas wystawiony i postawiony do pionu.


Zorganizujemy dodatkowo transport materiałów z uszkodzonego pojazdu. Pozbieramy, przepakujemy i oczywiście przywieziemy zgodnie z poleceniem dysponenta ładunku.


Całodobowo kompetentna, wykwalifikowana kadra dyżuruje by zapewnić Wam bezpieczeństwo i wewnętrzny spokój. Okazałe zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć dowolne zlecenie w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy nie zerkając na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Wśród awarii znajdują się i te łatwe do usunięcia. Takie bezproblemowe usterki, lecz uniemożliwiające dalszą jazdę to pospolite zajścia. Niedobór oleju, paliwa bądź czasami dolanie do baku złego paliwa, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych drobnych incydentów, które mogą nas dopaść na trasie. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych momentach umie się przez całą dobę wykazać skutecznością. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zapotrzebowania. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu szczególnie kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w wachlarzu usług.


Mechanicy z kompetencjami to klejnot jakim rozporządza mobilny serwis. Niezależnie od tego jak jest marka i typ samochodu mogą skutecznie podjąć na ulicy różne drobne naprawy.


Zadzwonić wystarczy jedynie raz. Po określeniu elementów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce w kilkanaście minut. Pokrewna usterka może mieć odmienne oblicza stąd, by w pełni odciążyć kierowcę do potencjalnych zadań przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Szeroka oferta usług jaką świadczymy naszym kontrahentom zawiera także transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy spychacz to zaledwie przykład jednych z całego szeregu dużych maszyn drogowych, jakie potrafimy bezawaryjnie transportować. Podobnie przewóz wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie skromniejszych samochodów, jednakże nasi kierowcy są dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, ale wagowo uciążliwych pojazdów. Dysponujemy zespołem pojazdów wspierającym przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… wielokrotnie więcej różnych niekonwencjonalnych towarów.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł kalkulować z naszej perspektywy na energiczne i rzetelne przeprowadzenie takiej usługi. Przesłanką do świadczenia takiego modelu usług jest kompletna dokumentacja stwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kwalifikacje. Ponadto firma nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Ze względu na to że pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik bezwzględnie w 100% kompetentnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku do tego na terenie całego kraju, a nie tylko w naszym obszarze. Bo mnóstwo ośrodków zaakceptowało współpracę i pozwoliło własnym ekspertom skoncentrować tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikację. W wysokiej skuteczności, a także jakości usług, jaką potrafimy państwu obecnie zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak duży wpływ posiadał na to ten klucz postępowania.


Jakakolwiek usługa jest nowa, więc każdą szacujemy indywidualnie. Z pozoru podobne usługi zawsze się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać osobnej kalkulacji. Kalkulując cenę kierujemy uwagę na: lokalizacja zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót dokonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście czy została użyta autoautolawety lub holownik.


Wszelkie nasze usługi mogą być bezpłatne jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kraksy.W każdym przypadku jesteśmy pod ręką!

Jedynie Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Świeradów-Zdrój gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: