LAWETA GRYFINO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRYFINO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, może następować w wyniku nieprzyjemnego zajścia które przytrafić potrafi się w drodze, nie mniej jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z oferty MegaHol. W każdej podróży trzeba być gotowym na okoliczność uczestnictwa w wypadku bądź kraksie względnie powstania niesprawności choćby i w nowoczesnym samochodzie. W takiej sytuacji zwykle rozsądnie jest otrzymać wsparcie pomocy drogowej. Zmiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia różnorodnych pospolitych awarii, a w ostateczności usługa lawetowania czy też holowania – tradycyjnie albo na sztywnym holu. Identyczne działania podejmujemy dla dowolnego modelu samochodu w tym naturalnie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Kierowcy i fachowcy są w stanie się zejść akurat na portalu MegaHol.pl. Codziennie nasi mechanicy służą pomocą w bardzo różnych okolicznościach. Zarządzają stosownym transportem dopasowanym do lekkich samochodów i ciężarowych zespołów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem z tego powodu do każdego przypadku przystępują niezwykle indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Na formalne organizacje będziesz mógł trafić wszędzie. Tutaj jest prawdopodobnie twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa ciągle gotowa niezwłocznie ruszyć z ochroną. I tylko przyjaciel jest zdecydowany Ci ulżyć w dowolnych okolicznościach, więc jesteś w stanie mu zaufać.


Gdyby zdarzyła się Tobie stłuczka bądź awaria w okolicy Gryfina zadzwoń do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Nadjedziemy natychmiast. Przywieziemy mobilny serwis, a także wyszkolonych profesjonalistów.


Absolutnie nie są dla nas problemem drobne naprawy na drodze. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, a może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I oczywiście to wszystko może Cię dosięgnąć na przykład na środku drogi. A my przybywamy by usunąć wadę ku Twojej, a także naszej przyjemności. W każdej chwili zadania możemy ustalić, że potrzebna jest autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Po dotarciu sprawnie wesprzemy ubezpieczyć przestrzeń zdarzenia. Nie myśl o rejonie w którym Cię zatrzymało. Droga gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu My niezwłocznie potrafimy Cię odszukać i wiemy jaką obrać strategię pomocy. A to z tego powodu, że zlokalizujemy każdą dróżkę na miejscowym obszarze.

NASZA GALERIA


Bez telefonu do przyjaciela nigdy nie wyruszaj w drogę. Jesteś w stanie się zorientować w całej Polsce jak potrafi być wygodny. Telefon jest czynny 24 godziny na dobę. Zameldujemy się – niechybnie! Gdyż MegaHol, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Przyjaciele właściwie tacy są.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance, a także darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy

Jeśli masz czas spójrz w detale! Przyjaciel z Gryfina jest dyspozycyjny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety wkraczają w grę gdy rozważamy szybki jak również łatwy system przewozu defektowych pojazdów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna legalna forma bowiem holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zabronione. Wiarygodność zapewniają nam kompletnie zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych), a także profesjonalna kadra. W przebiegu załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Pojazdy oraz potencjalni podróżni będą całodobowo dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Naturalnie gdy umożliwiają taki ruch paragrafy, a także stan techniczny pojazdu zawsze możemy zdecydować się na holowanie. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani, należy jednak mieć na uwadze, że taki zestaw musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest ogromnym problemem, a my rozumiemy tą sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na ulicy. Zwykle awaria TIR-a inicjuje korki na drogach. W tym przypadku częstokroć holowanie może być wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi. Pomoc drogowa z Gryfina daje sobie radę profesjonalnie z całym kłopotem.


Holowanie samochodów nie jest dla nas zagadką bowiem zarządzamy specjalistycznym sprzętem. W odpowiednich okolicznościach kiedy zdarzy się, że jest to niezbędne doskonałej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie oraz efektywnie przewieźć samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Bez względu na stan samochodu czy wymagający dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z parowu i ustawimy go na kołach.


Zepsuty samochód może czasem przewozić produkty, które nie podległy skasowaniu, ale wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy przygotowani na zorganizowanie takiej pomocy. Zawsze jesteśmy gotowi na urządzenie ich przewozu w określone miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Dowolne zlecenie dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w gotowości wypełnić, bez względu na sytuację pogodową, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Łatwe do usunięcia niesprawności bywają nagminnie. Akurat nie może być dylematem niewielka awaria nawet jeżeli wstrzymuje dalszą podróż. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do baku odmiennego rodzaju paliwa to takie przykłady z którymi można się rozprawić z dala od warsztatu. W tym przypadku przez całą dobę można przywołać pobliską pomoc drogową i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie tutaj zajęcia. 24 godziny na dobę, prócz szybkiego serwisu jest też czynny mobilny warsztat wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis hołubią świetnie wyszkoleni mechanicy. Na drodze potrafią zrealizować różnorodne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego nie bacząc na markę.


Zatelefonować wystarczy tylko raz. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy ustalić detale usterki, markę pojazdu i naturalnie miejsce zajścia. Całościowe podejście do potencjalnych przypadków jest esencją naszego działania gdyż naszym priorytetem jest w całości wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby usługobiorców kreują szeroką propozycję naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Przewieziemy dowolną ciężką maszynę drogową bezawaryjnie oraz szybko czy to będzie spychacz czy też zgarniarka. Bierzemy pod uwagę też przewóz wielkich maszyn rolniczych. Dobrze wyszkoleni do przewozu niewielkich, lecz wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi na transport na przykład wózków widłowych. Transport towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie są istotną pozycją w naszej propozycji usług. Zdobyliśmy doświadczenia z transportem niekonwencjonalnych towarów i jesteśmy zdolni do frachtu chociażby uciążliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Nie wyłącznie w kraju, lecz też i zagranicą prowadzimy te usługi. Nasza grupa rozporządza całkowitą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego wariantu usług. Potencjalne transportowane towary są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bowiem profesjonalna pomoc drogowa MegaHol jest osiągalna nie tylko w naszym regionie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż normy zachowania w określonych konfiguracjach formujemy w oparciu o oceny i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z całego szeregu ośrodków. W znakomitej skuteczności i jakości usług, jaką potrafimy państwu dzisiaj zaoferować w atrakcyjnej cenie, widać zdecydowanie jak duży wpływ miał na to ten model działania.


Zlecenia podlegają osobnej wycenie. Wartość zależna jest od następujących składników: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, przekrój czynności wykonanych na miejscu, użycie części zamiennych, typ samochodu, który obsługujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Nasze zlecenia utrzymują umiarkowane ceny, lecz są w stanie być wolne od opłat jeżeli Państwo przedstawią właściwe ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza aktywność jest zawiniona wcześniejszą kolizją do jakiej doszło z nieuwagi osób trzecich i koszty rozlicza się z OC sprawcy.


Żyjemy dla Ciebie!
Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Gryfina jest przekonany do pomocy i oczekuje na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: