LAWETA CHOJNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych CHOJNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo wynikać z niemiłego doświadczenia jakie przytrafić może się w drodze, aczkolwiek jest nam miło, że zechcieli Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Nawet najszybsza droga potrafi skończyć się wypadkiem, stłuczką lub chociażby awarią. Świetnie jeśli pomoc drogowa potrafi nam wówczas użyczyć wsparcia. Niesprawność paraliżującą podróż powinno się dać usunąć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zdarzenia lub zwykła zmiana koła, jeśli istnieje taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol bądź przewóz lawetą ewentualnie autolawetą. Takie defekty odczuwają wszystkie samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w biedzie spotka ekspertów. Codziennie nasi mechanicy służą pomocą w niezwykle różnych sytuacjach. Rozporządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, każdym transportem tak samo lekkich samochodów tak jak i całych zespołów ciężarowych czy maszyn. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


To bynajmniej nie jest jedynie następna instytucja. Ta inspirująca pomoc drogowa aby udzielić Tobie porady wyjedzie niezwłocznie niemal jak Twój najdroższy przyjaciel. I możesz mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotów Tobie poradzić w każdych okolicznościach.


Przejeżdżając nieopodal Chojna uczestniczyłeś w kolizji względnie dotknęła Cię się awaria samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w pobliżu oraz będzie wiedział jakie kroki trzeba podjąć Pojawimy się natychmiast. Pojawimy się z rzetelną obsadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie ma żadnych barier aby sfinalizować na trasie wszelkie drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na zostawiony złom na jezdni i zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które uszkadzają się w ulewny deszcz na szosie bądź nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i w zamian dostać poważny problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie niewielkie niesprawności usuniemy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. A gdy będzie niezbędna autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Możesz także oczekiwać na współpracę w kwestii ubezpieczenia miejsca zdarzenia. Stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – stale masz luksus wiedząc, że dla nas nie znaczy to przeszkody. Zapewnimy pomocy w dowolnym położeniu. Bo jesteśmy u siebie dlatego rozpoznamy tu dowolną ścieżkę.

NASZA GALERIA


Pamiętaj nasz kontakt. To oczywiście telefon do przyjaciela! Zadziała zawsze gdy okaże się konieczny nawet w całym kraju. Nigdy nie ma złej pory ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Przybędziemy z pomocą – na pewno! Gdyż tak pracuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele stanowczo tacy mają być.24 godziny na dobę u nas dostajesz skuteczne usługi:

  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w ramach Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeśli możesz zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Chojna czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety bądź autolawety dochodzą do głosu gdy rozważamy szybki, a także łatwy klucz przewozu uszkodzonych pojazdów. Na autostradzie jedynie z takiej formy transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest absolutnie legislacyjnie wzbronione. W rejonie Chojna zarządzamy świetnie zaopatrzonymi specjalistycznymi pojazdami z doświadczoną kadrą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma obiekcji co do tego, że pojazd i w czasie załadunku i przewozu okaże się całkowicie bezpieczny. Na wyznaczone miejsce przez całą dobę przywieziemy samochód i wszystkich pasażerów.


Każdorazowo można postanowić o holowaniu, naturalnie jeżeli pozwala na to stan samochodu i przepisy. W każdej chwili możesz zmienić decyzję jedyny kłopot to w sumie szybkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to problem jeżeli na jezdni usterce ulegnie pojazd ciężarowy. Zawsze awaria TIR-a powoduje zatory na drogach. Wielokrotnie ostatnim sposobem udrożnienia drogi może być holowanie. Oczywiście jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Operujemy branżowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie dowolnego samochodu. Dostarczymy nawet zespół ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i solidnie zawdzięczając to doskonałej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Bez względu na stan techniczny samochodu czy skomplikowany dostęp nawet TIR-a wyciągniemy z kanału i ulokujemy go na kołach.


Przygotujemy także przewóz produktów z zepsutego pojazdu. Dowieziemy zgodnie z dyspozycją, poprzednio zlecając potencjalne porządkowanie terenu oraz przeładowanie materiałów.


Nad zapewnieniem Wam wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa dyżur pełni przez całą dobę wykwalifikowana, fachowa kadra. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić obojętnie jakie wezwanie i to w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się też łatwe do usunięcia awarie. Są to usterki niweczące dalszą podróż, lecz nieskomplikowane do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo brak oleju, paliwa czy też dolanie do baku złego paliwa. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę proponuje doraźne naprawy zrealizowane przez mobilny serwis. Nie zasadna staje się autolawety. Sprawny dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w palecie usług.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych fachmanów. Na poboczu mogą zrealizować rozmaite drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jeżeli telefon będzie zajęty momentalnie oddzwonimy. Informacje, które powinny być nam potrzebne to niuanse usterki, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do wszelkich incydentów jest zasadą naszego zaangażowania gdyż naszym celem jest w największym stopniu wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania pełną ofertę usług, a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Przewieziemy dowolną dużą maszynę drogową bezpiecznie i szybko czy też to będzie spychacz czy zgarniarka. Prowadzimy przewóz wszelkich maszyn rolniczych. Drobne, jednak wagowo uciążliwe pojazdy sprawiają nieco mniej kłopotów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy skromniejszy samochód. To ewidentnie wygoda jednak ważne jest żeby prowadził go kierowca przeszkolony do takiego typu usługi i dokładnie takich przeszkolonych kierowców mamy w miejscowym zespole. Tabor jakim administrujemy umożliwia nam transport dłużycowy oraz fracht towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i wiele innych.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Podstawą oferowania takiego modelu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i kwalifikacje. Ponadto grupa nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie przewożonych ładunków.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachowców z wielu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. Otóż z tego powodu w dobrej wycenie uzyskujecie usługi na znakomitym, kompetentnym poziomie.


Usługi podlegają osobnej kalkulacji. W symulacji brane są pod rozwagę: czy została użyta autoautolawety względnie holownik, charakter robót wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model samochodu, który obsługujemy i oczywiście miejsce zdarzenia.


Warto ochronić się przez zakup właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi będą mogły być bezpłatne tak jak w momencie gdy powinny być sfinansowane z OC sprawcy stłuczki.


Miej nas w świadomości!
Masz problem wywołuj Pomoc drogową MegaHol – przyjaciel z Chojna czeka pod telefonem zdeklarowany aby Ci pomoc.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: