LAWETA MORYŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MORYŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością widzimy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego sprawom różnych przejawów realizowania pomocy drogowej. I najkrótsza podróż potrafi zakończyć się wypadkiem, kolizją lub chociażby awarią. Niestety przeważnie bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Przerzut niesprawnego pojazdu lawetą bądź przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale realna jest również zmiana koła czy wulkanizacja naruszonej opony, ewentualnie drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej awarii, ale paraliżującej dalszą podróż. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić potrzeba takich przedsięwzięć. Na łamach tego portalu MegaHol.pl zbliżamy fachowców z kierowcami. Są fachowcami, którzy codziennie udzielają kompetentnej pomocy w niezwykle różnych sytuacjach. Rozporządzają wystarczającym transportem przystosowanym do lekkich samochodów i ciężarowych zestawów, i niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis i mobilną wulkanizację. Obdarowało nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Nie postrzegaj nas jako firmę jakąś przypadkową z całego szeregu. Oto może być pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie uczynną rękę niby prawdziwy przyjaciel. Więc podobnie jak przyjacielowi można nam zaufać ponieważ jesteśmy przyszykowani na każdą sytuację.


W okolicy Moryń przytrafiło się wydarzenie w efekcie którego brałeś udział w kolizji względnie doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na szukanie porady bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do MegaHol. Przyjedziemy błyskawicznie. Za nami nadjedzie mobilny serwis i kompetentna obsługa.


Nie będą dla nas kłopotem drobne naprawy na drodze. Opony pękają, silniki nie odpalają, wycieraczki się psują, i może się zdarzyć, że brakuje paliwa. I każda ta sytuację może Cię spotkać na przykład gdzieś między zjazdami autostrady. Wówczas przybywamy aby usunąć awarię ku Twojej oraz naszej radości. Każdorazowo także jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że pożądana może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Zabezpieczamy rejon zajścia natychmiast po przybyciu. Nie ma znaczenia czy stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej bądź na bocznej drodze dojazdowej. My takie miejsce znajdziemy by Tobie dopomóc. Gdyż na tutejszym terenie znamy dowolną drogę czy wojewódzką czy komunalną.

NASZA GALERIA


Telefon do przyjaciela wciąż musisz mieć przy sobie. Choćby na terenie całej Polski nigdy Cię nie zawiedzie. Którakolwiek by nie była chwila jest idealna. Wystukaj numer gdy jesteś w opresji. Zajedziemy – niechybnie! MegaHol w ten sposób dokładnie postępuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Tacy są przyjaciele.Możesz zaplanować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Wydostanie pojazdu na jezdnię albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance oraz niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Moryń na sto procent jest gotowy do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych samochodów jest oczywiście szybki i funkcjonalny gdy do tej czynności wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Możemy również zdecydować się na holowanie, jednak właściwie na autostradzie wygląda to zdecydowanie odmiennie gdyż tu ten typ przewozu pojazdów jest oficjalnie zakazany. Stabilność gwarantują nam dobrze wyekwipowane, branżowe pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych), a także kompetentna ekipa. Samochód jest w naszych rękach całkowicie zabezpieczony w czasie załadunku i w transporcie. Pojazdy i ewentualni podróżni będą przez całą dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić decyzję oraz zdecydować się na holowanie, lecz musi na to pozwolić stan techniczny pojazdu i paragrafy. Jednoznacznie jesteśmy na taką ewentualność przygotowani. Warto natomiast aby zleceniodawca posiadał wiedzę, że ten zespół zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to dylemat jeżeli na drodze kolizji ulegnie pojazd ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie usterce na ogół może być początkiem dylematów na drodze. W takich okolicznościach nierzadko holowanie jest wyłącznym sposobem odkorkowania drogi. Ta pomoc drogowa świetnie daje sobie radę z takimi okolicznościami.


Holowanie dowolnego modelu samochodu dzięki branżowemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. Dostarczymy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Zrobimy to skutecznie i solidnie dzięki wysokiej próby wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej rodziny sprzętu posiłkowego. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stopień uszkodzenia samochodu nie utrudni nam wydobycia TIR-a z dołu, a potem umieszczenia go na kołach.


Gdy okaże się nieodzowny transport ładunków przewożonych przez zepsuty samochód także się tym kłopotem zajmiemy. Zawsze jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w ustalone miejsce.


Wasz spokój i bezpieczeństwo bezwzględnie jest dla nas celem stąd przez całą dobę czuwa nad nim nasza profesjonalna, wyspecjalizowana kadra. Nie przykuwają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wypełnić którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Są czasami nieskomplikowane w naprawie niesprawności. Akurat nie jest problemem mała usterka nawet gdy udaremnia dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź niedobór paliwa czy oleju, względnie wymiana błędnie wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to przykłady z którymi powinno się móc rozprawić w rejonie zdarzenia. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście proponuje natychmiastowe reperacje przez całą dobę. Zleceń na lawetę nie można tu planować. Sprawny dojazd to wizytówka naszego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w palecie usług.


Obsada, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy też ciężarowy, niezależnie od marki są w stanie się podjąć na drodze drobnych napraw w wyjątkowo dużym zakresie.


Jeżeli telefon będzie zajęty bezzwłocznie oddzwonimy. Kilkanaście chwil będzie nam niezbedne na przyjazd na miejsce lecz przez telefon potrzebujemy określić szczegóły niesprawności, markę pojazdu i naturalnie rejon zajścia. Nie ma identycznych awarii dlatego do każdego przypadku przystępujemy kompleksowo żeby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest istotnym składnikiem w obszernej propozycji naszych usług. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie zagwarantować dowolnej dużej maszynie drogowej. Bierzemy pod uwagę również transport dużych maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy znacznie skromniejszych samochodów, jednak nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do przewozu niewielkich, ale ciężkich pojazdów. Tabor jakim gospodarujemy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i fracht towarów ponadnormatywnych. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… mnóstwo innych niekonwencjonalnych ładunków.


Takie usługi transportowe prowadzimy na obszarze całego kraju oraz zagranicą. Przesłanką do oferowania takiego typu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i umiejętności. Ponadto firma nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Dlatego, że MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i 365 dni w roku, nie tylko w tym regionie, lecz w całym kraju. Bo nasza mądrość to suma doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Dobra efektywność w pewnym likwidowaniu awarii bądź doskonałe efekty frachtu pojazdów są właśnie tego wynikiem.


Każdą usługę szacujemy indywidualnie. Wycena zależna jest od następujących składników: czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, charakter prac wykonanych na miejscu, zastosowanie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i lokalizacja zdarzenia.


Jeśli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, lub do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, gdyż straty pokryte zostaną z OC sprawcy kolizji bądź ubezpieczeniowej ochrony.


Przyjaciel nie rozczaruje!
Przytrafił się kłopot przywołuj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel z Moryń jest zdecydowany do pomocy i liczy na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: