LAWETA SERBIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SERBIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. W dowolnej podróży trzeba być gotowym na ewentualność współuczestnictwa w wypadku bądź stłuczce względnie powstania usterki choćby i w nowym samochodzie. W większości takich epizodów konieczne jest wówczas wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Transport uszkodzonego pojazdu lawetą czy przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale niewykluczona jest zazwyczaj wymiana koła lub wulkanizacja naruszonej opony, albo drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia prostej awarii, lecz paraliżującej dalszą podróż. Konieczność takich działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem gdzie kierowca w potrzebie zastanie specjalistów. Regularnie nasi specjaliści dostarczają pomocy w bardzo odmiennych sytuacjach. Transport lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej ekipy żadnego kłopotu ponieważ otrzymują do dyspozycji całą gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Firmy w identycznej domenie pracują podobnie, jednak… Wśród nas odkryjesz to coś co posiada Twój najbliższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię silnym ramieniem. Więc możesz mu zaufać ponieważ przyjaciel jest gotów Tobie poradzić w dowolnych okolicznościach.


Uczestniczyłeś w kolizji względnie miałeś awarię w bliskiej odległości od Serbii? Niezwłocznie znajdź numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest niedaleko i dokładnie wie jakie procedury powinno się przeprowadzić by dać sobie radę z defektami. Nadjedziemy zaskakująco szybko. Z nami dojedzie mobilny serwis i kompetentna brygada.


Drobne naprawy na poboczu jezdni to nie jakiś kłopot. Nasze załogi absolutnie nie kapitulują. Wulkanizacja lub wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i pozostałe w sumie nieduże awarie z radością skasujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. W każdej chwili zlecenia możemy zdecydować, że pożądana jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Po przybyciu skutecznie pomożemy ubezpieczyć strefę zdarzenia. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej, a nawet na dojazdowej ścieżce – każdorazowo posiadasz komfort rozumiejąc, że dla nas nie stanowi to trudności. My po prostu wiemy gdzie jesteś zlokalizowany, a także jak należy Ci dopomóc. Ponieważ znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tu dowolną ulicę.

NASZA GALERIA


Nigdy nie wyrzucaj z kontaktów numeru do przyjaciela. Dosłownie na terenie całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Jesteś w stanie dzwonić o którejkolwiek porze. Dotrzemy – na bank! I taka faktycznie jest pomoc drogowa MegaHol. Bo w potrzebie powierz swoje kłopoty przyjaciołom.Gwarantujemy pomoc o każdej godzinie dnia i nocy:

  • Pomoc w ramach Assistance oraz nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie samochodu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa

Odnajdź fakty! Przyjaciel z Serbii na sto procent jest gotowy do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zepsutych pojazdów będzie na pewno szybki, a także funkcjonalny skoro do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Możemy ponadto zdecydować się na holowanie, jednak właściwie na autostradzie wygląda to całkowicie inaczej ponieważ tutaj taki typ transportu pojazdów jest oficjalnie wzbroniony. Zawodowcy i znakomicie wyposażona flota branżowych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w rejonie Serbii. Dla podróżnych zadysponujemy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. Samochód jest w naszych rękach zupełnie zabezpieczony w momencie załadunku oraz w czasie przewozu. Przewieziemy na określone miejsce pewnie i całodobowo tak samo samochód jak i jego podróżnych.


Każdorazowo można podjąć decyzję o holowaniu, oczywiście jeżeli pozwoli na to stan techniczny samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Z prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze ten skład, holowanie w tej sytuacji wydaje się być po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze kolizji to wielki kłopot, a my musimy mieć tego świadomość. Zawsze kolizja TIR-a wywołuje zatory na drogach. W tych okolicznościach kluczowe staje się odkorkowanie trasy więc bywa, że szybko trzeba podejmować holowanie. Tu sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Branżowy sprzęt będący w naszym posiadaniu pozwala na holowanie każdego pojazdu. Potrafimy solidnie oraz odpowiedzialnie przewieźć choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej klasy naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. TIR w wykopie leżący do góry kołami, nawet wówczas kiedy dzieje się to w trudno osiągalnym miejscu, będzie przez nas wydobyty oraz postawiony do pionu.


Nie ma potrzeby by gdzieś magazynować ładunki dostarczane przez awaryjny pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki transport urządzić. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Duże zaplecze pozwala nam bez względu na sytuację pogodową obojętnie jakie zlecenie zrealizować w jakiejkolwiek fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Mogą być także nieskomplikowane w naprawie usterki. To takie awarie paraliżujące dalszą podróż, jednak nietrudne do rozwiązania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika złego paliwa. Tutaj kształtuje się pole na którym pojawić się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zapotrzebowania. Przez całą dobę, obok sprawnego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mobilny serwis zatrudnia wykwalifikowanych fachmanów. Pełny charakter drobnych napraw, wolnych od marki i typu samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem odpowiedniego przygotowania.


Jeśliby telefon okazał się zajęty momentalnie oddzwonimy. Chwila konsultacji to czas, który jest nam konieczny do ustalenia niuansów awarii, marki samochodu i miejsca zajścia potem w kilkanaście minut zjawimy się na miejscu zdarzenia. Żeby w całości dopomóc kierowcy do każdego przypadku podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Też przewóz maszyn budowlanych jest ważnym składnikiem w różnorodnej propozycji naszych usług. Każdą poważną maszynę drogową, spychacze czy powiedzmy zgarniarki możemy transportować skutecznie i oczywiście bezawaryjnie. Nie oznacza dla nas problemu przewóz dużych maszyny rolniczych. Niewielkie, ale ciężkie pojazdy sprawiają mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, uznajmy mniejszy samochód. To niewątpliwie wygoda jednakże istotne jest by prowadził go kierowca przeszkolony do tego typu usługi i właśnie takich przeszkolonych kierowców mamy w lokalnym zespole. Posiadając optymalny zespół pojazdów wdrażamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… zdecydowanie więcej innych niestandardowych ładunków.


Możesz zakładać taką usługę tak samo na terenie kraju tak jak i zagranicą. Przesłanką do oferowania tego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i kwalifikacje. Dodatkowo grupa nasza zabezpiecza indywidualne ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Bowiem MegaHol to kompetentna pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie zaledwie w naszym rejonie, a w całym kraju. Ponieważ wiele ośrodków umożliwiło własnym rzeczoznawcom skumulować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kompetencję. Pomaga nam to prędko i sprawnie skasować praktycznie każdą awarię i przetransportować każdy samochód z deklaracją pierwszorzędnej jakości i umiarkowanej ceny.


Dowolną usługę szacujemy indywidualnie. Szacując cenę kierujemy uwagę na: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, typ pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Należałoby zabezpieczyć się przez nabycie stosownego ubezpieczenia Assistance. Wówczas nasze usługi będą mogły być bezpłatne podobnie jak w przykładzie gdy są zapłacone z OC winnego kraksy.


Myśl!
Niezmiennie Pomoc drogowa MegaHol – na kontakt, gotowy do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Serbii.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: