LAWETA RYKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RYKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna działa tylko dla Was. Dzień dobry!


Kiedy dopadnie Cię niesprawność pojazdu względnie jakiekolwiek odmienne doświadczenie losowe na trasie. Kiedy konieczna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a względnie innego auta ciężarowego bądź dostawczego. Gdy szukasz pomocy to w okolicy Ryk nie mogłeś znaleźć się w lepszym miejscu. Laweta zamówiona w MegaHol to niepodważalna gwarancja szybkości, a także wysokiego poziomu usługi 24h na dobę.


Jeżeli to tak absolutnie pilna sprawa to lepiej nie marnuj ani chwili i wybierz nasz numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Ale gdy potrzebujesz zaufania zanim może być już po incydencie. Oczekujesz na przyszłość kompletnej gwarancji wysokiej próby pomocy. w związku z tym zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie zróżnicowanej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które oferują wiele więcej niż jedynie holowanie aut. Na razie wirtualnej konwersacji, lecz nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Na początek kilka słów o sobie:MegaHol – co to za formuła?


MegaHol specjalizuje się w ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele zespołów, jakie zdecydowały się pod tym szyldem zgrupować własne oferty w ogólnopolskiej sieć ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Nie obsługujemy tylko samochodów ciężarowychdostawczych, ale wyraźnie rozszerzamy swoją paletę usług. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania jednośladów i lżejszych pojazdów, przypuśćmy kładów oraz oczywiście dokonujemy transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


To oczywiste, że gdy profesją takiej grupy jest TIR to naturalnym jest dla niej jednoczesne wejście do usług transportowych w klasie ciężkiej. Rozporządzamy bowiem odpowiednimi autolawetyminaczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które zezwalają nam na transport trudnych maszyn rolniczych, budowlanych oraz drogowych. Zaczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat efektywnie pracujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw ościennych. Obecnie jesteśmy w Rykach, a poza tym w wielu innych lokalizacjach na terenie Kraju i w każdym z tych miejsc można doświadczyć naszej fachowej pomocy.


Warto o nas pamiętać, ponieważ wkrótce znajdziemy się na całym terytorium Polski.Co takiego kierowca może zyskać na istnieniu sieci?


Gwarancję doskonałego standardu i bezpieczeństwa powierzonych usług zawsze przez 24h na dobę. w usługach holowania raczej nie można spodziewać się więcej? Oczywiście cena będzie mieć naturalnie duży wpływ na dobór usługodawcy, jednak w przykładzie usług pomocy drogowej ma znikome znaczenie. Czas dojazdu w rejon zdarzenia w przypadku sieci MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż statystycznie. Również dzięki platformie posiadamy zdolność wyekspediowania doskonale skomponowanej do danego zlecenia ekipy spośród wielu dyspozycyjnych do pracy w określonym rejonie. Chętni także jesteśmy na nadzwyczaj złożone usługi potrzebujące fachowców z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie zarządzamy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej dziedzinie. To może być łącznie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika żeby wydobyć TIR-a z kanału, a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego lub wulkanizacyjnego. w zasadzie to platforma zabezpiecza nas w sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie nie bacząc na to jak dobrej klasy są jej usługi.Wycena usługi jest kluczowa.


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Nie ma w tej usłudze szczególnie wielu stałych na których trzeba oprzeć rachubę regularnej wartości usługi, bo bezpośrednio w rejonie zdarzenia niejednokrotnie trzeba wykonać sporo nieprzewidywanych przed wyjazdem decyzji. Tu podstawą jest pierwsza wycena usługi przygotowana podczas przyjmowania zamówienia. Już wtedy potrafimy określić mniej więcej jaka jest odległość do miejsca wezwania, jakich działań będziemy musieli się podjąć na stanowisku, na jaką odległość trzeba będzie transportować konkretny samochód, czy dodatkowo powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, a może naczepy może być potrzebny. Dyspozytor będzie na pewno wiedział jakie winien zadawać pytania i pozyskane dane dostarczą mu komplet tego co jest potrzebne do tymczasowej wyceny. Ale w wypadku wydarzeń losowych jest całkowicie możliwa korekta kalkulacji już w okolicy zdarzenia. Na szczęście siła sieci polega również na tym, że ceny za pojedyncze usługi tanieją, dlatego potencjalnie będą przyjazne wobec cenników skromniejszych operatorów. Dodatkowo w MegaHol występuje alternatywa rozliczeń bezgotówkowych, a to dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli.Oprócz holowania pojazdu o jaką pomoc wolno się do MegaHol zwrócić?


 • Dzięki platformie wachlarz usług MegaHol wydaje się być ogromny.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest istotą naszych usług.
 • Oferujemy transport poszkodowanych autolawetą posiadającą dodatkowe 6 miejsc dla podróżnych.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Osiągalna w 24h na dobę ciężarowa mobilna wulkanizacja z alternatywą wszelkich rozmiarów opon, aż po samochody osobowe.
 • Usługa przewozu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługowy fracht, również w granicach umów stałych, uciążliwego sprzętu budowlanego, rolniczego czy drogowego.
 • Transport pojazdów nietypowych, ale też powiedzmy autokarów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych dodatkowo usługa frachtu dłużycowego.
 • Gwarantowane dla samochodu wydobycie go z trudno dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie na trasie płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Zdecydowanie nasza flota w pierwszym rzędzie pracuje w granicach pomocy drogowej, ale dzięki sieciowej architekturze firmy potrafimy bez szkody kierować pewne pojazdy do innych usług. Na skutek funkcjonowania w sieci zdołaliśmy zbudować znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście innego sprzętu transportowego będącego własnością konkretnych warsztatów i zdywersyfikowanego w zakresie naszej struktury. Możemy nawet realizować kilka usług równocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Tu w MegaHol usługi świadczymy 24h na dobę, 7 dni w tygodniu w całym kraju i w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zagwarantować dla siebie naszą pomoc?


Właściwie wystarczy zanotować sobie nasz telefon i zadzwonić w razie potrzeby. Dzięki ofercie sieciowej MegaHol jest nie zastąpioną firmą świadczącą pomoc drogową nie tylko zleceniodawcom indywidualnym, ale również obsługującą klientów flotowych. Stabilną umowę na opiekę nad flotą TIR-ów czy pozostałych aut ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol ratyfikować na atrakcyjnych warunkach również w Rykach. Te umowy są dla MegaHol realne z powodu funkcjonowania w sieci bo ona gwarantuje nam finalizacje kluczowego punktu umowy – szybkiego dojazdu na miejsce wydarzenia. Sprawna reakcja, jaka w ostatnich czasach rośnie do roli najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie może odbywać się kosztem jakości niniejszych, w związku z tym znajomość taboru swoich stałych klientów ma tak duże znaczenie dla skuteczności naszych usług. Wzorem ma prawo być tutaj pomoc serwisu mobilnego, który jeśli jest wyekwipowany pod znany nam tabor kontrahenta funkcjonuje po prostu operatywniej i w ten sposób redukuje jego szkody. Grupa, która z nami podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być miejscowa, bo jeśli jej tabor często przemieszcza się w rejonie Ryk w jakim celu mają ryzykować problemy z niewykluczoną nagłą pomocą? Przy incydencie kolizji powinno się mieć tuza w rękawie. No to niech nim zostanie nasza pomoc drogowa.


HolowanieMegaHol – prosta jazda w okolice zysku!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: