LAWETA LIPNO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LIPNO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy zlecenie bowiem podstawowym naszym posłaniem powinno być świadczenie usługi pomocy, jednak trzeba wspomnieć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i kompetencje. Naszych kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do zapewnienia pomocy również tym którzy przemieszczają się zdecydowanie mniejszymi samochodami. Podkreślamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze oddziały rozłożone w całej Polsce muszą być tak wyekwipowane żeby podołać każdemu działaniu w odpowiedni sposób.


Problemy z autem na drodze to naturalna sprawa. Korzystnym rozstrzygnięciem powinno być w tej sytuacji zatelefonować do MegaHol, tym bardziej gdy przydarzy ci się taki przypadek w rejonie Lipna, bowiem to zaufana pomoc drogowa. Ponadto nie musi się zaraz holować samochodu. Mobilny serwis to współcześnie bezwzględnie jest już obowiązkowa usługa, tymczasem jeśli do tego dołączymy wykwalifikowaną załogę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Zaś w efekcie awaria będzie usunięta na miejscu zdarzenia.


Na szczęście nie było takiej usterki z jaką byśmy sobie nie poradzili. Jak do tej pory regularnie rozwiązywaliśmy szczęśliwie kłopoty, nabraliśmy więc przekonania do wykorzystanych możliwości. Naturalnie nie istnieją reguły, ale bez wątpienia ogólnie sporo utrudniających dalszą podróż usterek okazuje się być banalnymi wadami, które przy drobnej naprawie w rejonie wydarzenia zawsze są efektywnie eliminowane przez nasze profesjonalne załogi. Zaakceptuj, iż zainteresujemy się jeszcze drobnymi naprawami na drodze, jakie uniemożliwiają dalsza podróż, a oczywiście nie umiecie ich sami naprawić. Zawsze jesteśmy dyspozycyjni by zająć się każdą drobnostką czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki czy na przykład raczej nieodpalający silnik, rozerwana opona czy też ubytek paliwa, jako pomoc drogowa skutecznie to zlikwidujemy.


Postaraj się by to mieć na uwadze. My zawsze jesteśmy miejscowi, dlatego jeżeli niestety nie potrafisz wytłumaczyć gdzie masz awarię nie ma potrzeby się niepokoić. Znamy tu każdy kąt więc nie jest istotne, gdzie utknąłeś z własną awarią bez problemów za chwilę cię znajdziemy. Zaszła potrzeba pomocy więc dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Musisz mieć jasność co do tego, że masz prawo być naszym dobrym przyjacielem nawet wówczas jeżeli właściwie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Właśnie tak już mamy.24 godziny na dobę będziesz mógł 24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Pomoc w granicach Assistance , a także niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co zawiera kompletna oferta jeśli dalej nie czujesz ufności. Masz rację, że trudno zaufać jedynie zobowiązaniom, ale pamiętaj, że tu w Lipnie masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to przecież, iż nasze lawety i autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu pozostałych aut. Mamy świadomość, że tanią techniką pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej może się takiej usługi podjąć każdy kierowca, my właściwie zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Znajdą się powody aby tę poradę rozważać pryncypialnie. Po pierwsze doświadczenie i profesjonalizm ważne przy realizacji takiej usługi. Linka holownicza, którą zazwyczaj użytkujemy do takiego wariantu holowania jest często zawodna. Zaś w sytuacji gdy dalekie podróże coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, wypada wiedzieć, że na tych magistralach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Zatem idealnie zaopatrzone w stosowny sprzęt do lawetowania, profesjonalne zespoły pomocy drogowej MegaHol są najodpowiedniejszym doborem.


Posiadamy lawety i autolawety dobrane do transportu jakiegokolwiek rodzaju aut, jak również podróżnych. W miejscu powstania zderzenia zjawimy się bardzo szybko kierując tu przepisowy sprzęt do pewnego przewiezienia waszych pojazdów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Dlatego utworzyliśmy MegaHol. Naszym celem jest móc być najskuteczniejszym w przewozie aut ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej. Różnorodna paleta plus pewność wysokiej klasy naszych prac jest znaczącym etapem w kierunku uzyskania podobnego ideału. Większość użytkowników dróg prawdopodobnie musiała mieć już możliwość spotkania z popsutym na szosie TIR-em. Tasiemcowe korki będą mogły się tworzyć nawet na trasie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy jeden pas. Nawiasem mówiąc wynik może być bardziej czasochłonny kiedy do usterki dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Z tego powodu rzeczywiście znaczący jest szybki i profesjonalny transport tego samochodu, albo jak najszybsza jego naprawa w miejscu zajścia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia ciężkich aut z wykopu , a także pozwalający na ulokowanie ich na kołach. Rozporządzamy więc dostatecznymi środkami by natychmiast otworzyć ulicę w ten sposób by można było bezkolizyjnie przeprowadzić remonty. Pełny arsenał kłopotliwych pojazdów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, skutecznie i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Rękojmią marki naszych prac jest też doświadczona kadra dostępna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Rozwikłanie problemu może też objawić się jako zgoła niezależne no i holownik , a zarazem niskopodwoziówka nie będą niezbędne. Tak się zdarzy jeżeli rezultaty kolizji da się skasować na w rejonie zajścia co, choćby na drodze szybkiego ruchu, sprawnie może wykonać wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to potrafimy być zabezpieczeni na wiele typów niesprawności od wulkanizacji opon po naprawy motoru. Najczęściej udaje się przed wyruszeniem ustalić inspirację usterki i z tego powodu przeprowadzamy precyzyjny wywiad podczas otrzymywania zlecenia, dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy jadą już przygotowani. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się okazać, że sprawna naprawa jest akurat nie możliwa.


Usterki, choć porównywalne pozostają jednakże nadzwyczaj rożne, w związku z tym też do wszelkich zadań przystępujemy jednostkowo. Kompetentni mechanicy mogą z wskazówek klientów wyłuskać kluczowe wskazówki bez komentarza, nawet gdy zleceniodawcy plątają się w diagnostyce awarii. Przyjęte podejście wyłącznie wspomaga nas w komforcie realizacji zadań gdyż podstawę zabezpiecza nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy swoją propozycję, jakkolwiek kluczowe usługi na tym zgoła nie tracą, bowiem przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych wynika z poważnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników funkcjonujących w naszym taborze. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej dziedzinie transportu to niemniej wśród drużyny muszą być eksperci, kierowcy z odpowiednim doświadczeniem w podobnych frachtach, my tylko wykorzystujemy ich potencjał.


Frachty realizujemy w kraju i zagranicą sprawnie przerzucając na określone miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych oraz pikapy i busy. Plus towary ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Będąc pod naszą opieką zawsze już będą absolutnie bezpieczne, jednak i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Przejmujemy na siebie wszystkie formalności powiązane z transportem w tym ewentualne, obowiązkowe zezwolenia wykazując się w ten sposób całkowitą specyfikacją nieodzowną do dostarczania takiej usługi.Dlaczego my?

Istnieje jakiś powód, ażeby tym razem nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Możemy sobie tutaj zapisywać, iż zawsze jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w ten sposób pisze rzecz jasna nie dezawuuje kompetencji innych. Nie powinno się przypuszczać, iż coś nie idzie prawidłowo w domenie pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej jeśli faktycznie mnóstwo takiego rodzaju zakładów broni się w sektorze.


Namawiamy przyjrzyj się temu z nieco przeciwnej strony. Prawdopodobieństwo zadysponowania właściwego sprzętu w tym przypadku powinno być znacząco wyższe niż w indywidualnym zakładzie choćby ze względu na liczebność kooperantów. W sprawie kadr firmowa platforma także posiada przewagę nad jednostkowym zakładem, nawet wówczas jeśli pracują tam dobrzy mechanicy. Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały będące w przestrzeni zdarzenia współdziałają ze sobą, by na stanowisko wyekspediować absolutnie profesjonalnie zorganizowaną załogę.


Właśnie dlatego legitymizuje nam się znakomicie, jako podwalina dostarczania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze do was starannie wyszukana grupa fachmanów, prawdopodobnie z lokalnego zakładu gdzie wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na szybką pomoc całej platformy.


Indywidualna wycena prac powoduje, iż często będziecie mieć skromniejsze koszty niż oczekujecie. W momencie usług prowadzonych z OC względnie Assistance nie ma konieczności regulować należności, bowiem rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto jest dokładnie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Czekający na Twój kontakt przyjaciel z Lipna.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: