LAWETA SKĘPE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SKĘPE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł niniejszego rozdziału, choć z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zadania. Zawsze klienta postrzegamy jak przyjaciela w związku z tym tak podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel oczekuje nie zważając na to jakie gabaryty ma jego auto. Niezmiennie jesteśmy gotowi na holowanie pojazdów ciężarowych w takim samym zakresie jak i innych aut i wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są adekwatnie zaopatrzone.


Nie wolno czekać na to, że w drodze zostawią w spokoju nas awarie pojazdu. Gdy wydarzy się taki kłopot w bliskości naszego Skępego wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie niezawodne rozwiązanie. Powinno się zadać natomiast pytanie – Czy jest oczywiste, że niezwłocznie trzeba samochód holować? W sposób naturalny potrafi się wyklarować, że wystarczy usługa mobilnego serwisu poparta wyspecjalizowaną załogą. Miejsce zajścia nierzadko staje się być stanowiskiem działalności naszych mechaników, którzy tam właśnie efektywnie usuwają problem z niesprawnością auta.


Dowolną usterkę jesteśmy w stanie skasować Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, obecnie umacnia nas w odczuciu, iż podejmujemy trafne decyzje w momencie finalizacji zdobytych zleceń. Często jest tak, że błaha awaria udaremnia dalszą drogę, lecz dla pomocy drogowej drobna reperacja praktycznie w miejscu zdarzenia na szczęście nie wydaje się być kłopotem. Skończyły się czasy gdy musiałeś przewozić ze sobą cały zakład samochodowy ponieważ teraz drobnymi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki lub uzupełniając w ulewę niekompletne wycieraczki.


To jest ważne! Jeśli kompletnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie musisz się niepokoić, ponieważ my wyczekujemy tuż za miedzą. To, że ze swoim defektem stanąłeś w miejscu niemożliwym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie przedstawiał dla nas znaczenia ponieważ znamy w okolicy miasta każdy kąt. Wywołuj nas o dowolnej porze dnia i nocy. Pojawimy się na sto procent bo to pomoc drogowa MegaHol. Tak już mamy.24 godziny na dobę możesz Nasza pomoc drogowa przyjmuje zlecenia 24 godziny na dobę:

  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w granicach Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli nadal masz obiekcje! Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i wszędzie, natomiast szczególnie w tym mieście Skępe.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie oznacza to jednak, iż nasze lawety lub też autolawety nie są przystosowane do transportu pozostałych pojazdów. Holowania pojazdu osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący używając liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie doradzalibyśmy zawsze w podobnych okolicznościach wykorzystywać profesjonalistów.


Wydaje się być wiele czynników dla których trzeba potraktować tą radę poważnie. Podczas holowania bardzo istotne są doświadczenie i fachowość. Szczególnie ważny wydaje się być sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy ponieważ pospolita lina holownicza regularnie bywa ryzykowna. Natomiast w chwili gdy długie trasy coraz częściej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na takich drogach holowanie na sto procent jest wzbronione. Zatem doskonale wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, profesjonalne oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym doborem.


Mamy lawety lub też autolawety dobrane do przerzutu wszelkiego typu aut, jak również podróżnych. Czyż powinno się żądać czegoś więcej niż solidnego , a do tego sprawnego przewiezienia unieruchomionych samochodów i ich pasażerów na wyznaczone miejsce, no chyba nie, a my akurat tym się paramy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Przewóz samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to dyscypliny w jakich chcemy być najskuteczniejsi. W podobnym zakresie w jakości profesjonalnych usług jak również w zróżnicowanej ofercie. Niesprawność Tir-a na szosie, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, jednakże przecież jak rozumiemy, to się zdarza. Niesprawność na trasie dwupasmowej jest w stanie wykluczyć z ruchu pojedynczy pas i być inspiracją tasiemcowych zatorów. Nawet nie wierzmy, iż będzie łatwiej na peryferyjnych szosach bowiem bywają one bardzo ruchliwe, a kolizja TIR-a może je całkowicie unieruchomić. Dlatego ekspresowa reperacja względnie efektywny, profesjonalny przewóz tego auta jest bardzo ważny.


Wszystkim co nieodzowne do likwidacji podobnych strat administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, duży sprzęt do usług dodatkowych. Posiadamy, więc idealne akcesoria, aby przeprowadzić sesję bezpiecznej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie sparaliżowanego, trudnego samochodu. Prędko oraz bezpiecznie dostarczymy cały kalejdoskop ciężkich aut w tym: zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki.


Ale bez wątpienia klasa naszych prac zabezpieczona jest głównie przez fachową załogę pełniącą dyżur zawsze w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zlikwidowanie problemu potrafi też być całkiem inne no i holownik i oczywiście niskopodwoziówka nie będą niezbędne. Czasami wystarczy mobilny serwis, który na miejsce zdarzenia podjedzie zdecydowanie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują przyczynę awarii, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Od nieznacznych reperacji silnika po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu muszą być przygotowani na rożne rodzaje usterki. To po prostu kwestia wnikliwego sondażu zrealizowanego podczas zatwierdzenia zlecenia. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny jest niepełny i personel mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać błyskawicznej reperacji, nie jest to właściwie kłopot gdyż w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde wezwanie to dla nas inny incydent z tego powodu, że każda awaria jest odmienna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na sugestie, z tego powodu, że zawsze są naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Przyjęte nastawienie wyłącznie wspiera nas w luksusie funkcjonowania bo podwalinę gwarantuje nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Dysponujemy solidną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników w tej sytuacji było dla nas zasadnym rozszerzenie własnej palety usług o przywóz ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. Odpowiednie spożytkowanie potencjału ekipy obniża łączne nakłady na działalność, i tym samym zmniejsza wartość usługi dla indywidualnego klienta, mogło by być paradoksalne gdybyśmy takiego potencjału nie zobaczyli.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych choć małych wózków widłowych, wszystkie samochody potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce na terenie kraju oraz zagranicę. Wolno także powierzyć nam transport ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Regularnie ubezpieczamy ładunki chociaż zawsze jesteśmy pewni, iż w naszych rękach są całkowicie bezpieczne. Każdorazowo rozporządzamy kompletną dokumentacją potrzebną, żeby świadczyć nasze usługi i dlatego chronimy się przejmując na siebie wszelkie formalności powiązane z przewozem.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, aby tym razem nie? Jak się zdaje ma prawo być MegaHol. Absolutnie nie pragniemy odbierać umiejętności pozostałym, jednakże też nikt tego nie uprawia mówiąc, iż jest najlepszy. Funkcjonuje wiele pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak pewnie każda wypełnia oczekiwane zadania.


Warto jednak inaczej na to spojrzeć. Nasza profesjonalna energia rodzi się z platformy licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być trudne dla jednostkowego warsztatu. Nie odmiennie ma się sytuacja z kadrą o właściwych umiejętnościach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu. Jesteśmy niby jak naczynie połączone, w którym wszystkie odziały czuwające w przestrzeni kolizji kooperują ze sobą, aby na miejsce wysłać maksymalnie rzetelnie skomponowaną załogę.


Jako istota ustalająca normę dostarczania naszych usług wyśmienicie sprawdza się credo „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was najlepiej wyszukana grupa zawodowców, najpewniej z lokalnego warsztatu w którym wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednak będą mogli liczyć na błyskawiczną współpracę naszej platformy.


Cennika nie potrzebujemy, ale macie prawo przewidywać realną stawkę, nierzadko mniejszą niż się spodziewacie, a to z tego powodu iż wartościujemy prace na bazie realnych danych. Prace które fakturujemy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC lub Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie wyłącznie. Przyjaciel z Skępego, który przyrzeka Ci spokojną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: