LAWETA MYŚLIBÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MYŚLIBÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ satysfakcją widzimy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom rozmaitych aspektów działania pomocy drogowej. I najbliższa podróż może skończyć się wypadkiem, kraksą względnie chociażby usterką. W większości takich incydentów niezbędne jest wówczas wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Drobna naprawa na miejscu niesprawności paraliżującej podróż, wymiana koła lub naprawa opony, holowanie klasyczne bądź na sztywnym holu, przewóz lawetą… Bliźniacze zadania wykonujemy dla dowolnego rodzaju samochodu w tym zdecydowanie również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w kłopocie znajdzie ekspertów. Okoliczności są różne, jednak nasi mechanicy w każdym przypadku i kompetentnie potrafią dostarczyć sprawnej pomocy. Dzięki krajowej sieci którą dysponujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji dowolny typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku przystępują niezwykle indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Instytucje z wspólnej dziedziny pracują podobnie, lecz… Nasza pomoc drogowa może być taka jak najdroższy przyjaciel, który wyjedzie niezwłocznie aby udzielić Ci porady. Taki przyjaciel, jaki jest gotów na każdą możliwość więc można mu w pełni zawierzyć.


Przebywając niedaleko Myśliborza wziąłeś udział w stłuczce względnie zdarzyła Ci się się niesprawność pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w pobliżu oraz na pewno wie co robić. Pojawimy się bezzwłocznie. Specjalnie przygotowana ekipa dowiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy na trasie nie staną się dla nas przeszkodą Będzie dla nas radością pomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w zmianie lub wulkanizacji koła. Natomiast jeżeli będzie wskazana autolawety, autoautolawety czy holowanie to stale czuwamy by nic nam nie skomplikowało jej przyjazdu. Otrzymujesz gwarancję, iż miejsca zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Nie ważne czy stanąłeś na autostradzie, trasie ekspresowej czy na bocznej drodze dojazdowej. Udzielimy pomocy w którymkolwiek położeniu. Gdyż znajdujemy się u siebie dlatego znamy tutaj obojętnie którą ścieżkę.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela stale musisz mieć przy sobie. Potrafi być niezastąpiony na obszarze Całego kraju. Którakolwiek by nie była pora będzie na pewno dobra. Dzwoń kiedy jesteś w potrzebie. Zjawimy się na miejscu – na sto procent! Bo pomoc drogowa MegaHol akuratnie tak działa. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.Możesz liczyć na naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo ustawienie go na kołach
  • Usunięcie źle wlanego paliwa lub transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w ramach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Myśliborza czuwa dyspozycyjny do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz uszkodzonych pojazdów jest sprawny oraz praktyczny gdy do tej usługi wykorzystana zostanie autolawety albo autoautolawety. Na autostradzie wyłącznie z tej techniki transportu można skorzystać ponieważ holowanie jest tutaj prawnie zabronione. Profesjonaliści oraz znakomicie wyposażona flota branżowych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w obszarze Myśliborza. Dla podróżnych zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Bezpieczeństwo załadunku i transportu samochodu jest gwarantowane dzięki takiej polityce sprzętowo-kadrowej. Przez całą dobę zarówno awaryjny samochód jak też jego podróżnych odwieziemy bezpiecznie na wyznaczone miejsce.


Można w każdym przypadku zmienić dyspozycję oraz zdecydować się na holowanie, jednak musi na to zezwalać stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi, wypada jednakże mieć na uwadze, że taki zestaw musi się poruszać maksimum z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy samochód ciężarowy ulega na drodze awarii to w sumie ogromny problem, a my mamy tego świadomość. Naogół kolizja TIR-a inicjuje ograniczenie ruchu na drogach. W takich okolicznościach niejednokrotnie holowanie wydaje się być wyłącznym środkiem udrożnienia drogi. Nasza pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi sprawami.


Profesjonalny sprzęt przyzwala nam na holowanie każdego typu samochodu. Potrafimy solidnie oraz skutecznie przewieźć nawet zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, bo gwarantuje nam to wysokiej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Każdy samochód potrafimy ulokować na kołach uprzednio wyciągnąwszy go z kanału także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w złym stanie czy w niełatwo osiągalnym miejscu.


Zrealizujemy dodatkowo przewóz ładunków z niesprawnego samochodu. Przywieziemy zgodnie z wytyczną, przedtem zlecając potencjalne oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie produktów.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra 24 godziny na dobę czuwa żeby zagwarantować Wam stabilizację i zabezpieczenie. Nie przykuwają naszej uwagi sytuację pogodową bo dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie przeprowadzić którekolwiek wezwanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wcale nie tak mało jest awarii łatwych do usunięcia. Przekuta opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy czasami wlanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również ogrom innych paraliżujących dalszą drogę, jednakże tych które da się naprawić na poczekaniu. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe reperacje przeprowadza w terenie całodobowo. Laweta okaże się nie wskazana. W rejon awarii serwis przyjedzie najszybciej, a w znacznym repertuarze usług jest także mobilny warsztat wulkanizacji działający całodobowo.


Ekipa, która obsługuje mobilny serwis cechuje się prawdziwym profesjonalizmem. Zakres drobnych napraw których są w stanie się podjąć na drodze, nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu, jest szczerze mówiąc olbrzymi.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy bezzwłocznie. Wskazówki jakie powinny być nam potrzebne to niuanse niesprawności, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Kierunkiem naszych działań jest w całości odciążyć kierowcę z tego powodu do wszystkich przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów tworzą pełną ofertę naszych usług w tym transport maszyn budowanych. Każdą wielką maszynę drogową, walce czy na przykład zgarniarki jesteśmy w stanie przewozić skutecznie i bezpiecznie. Również przewóz dużych maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Miejscowa załoga jest gruntownie wyszkolona również do transportu niewielkich, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów na przykład wózków widłowych. Organizujemy odrębnie usługi z obszaru transportu dłużycowego czy towarów ponadnormatywnych. Przewozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a gdy jest taka potrzeba trudny gruz.


Takie usługi transportowe przeprowadzamy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Towary w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy, a także dysponujemy dokumentacją, która upoważnia nas do oferowania takich usług.Dlaczego my?


Dlatego że nie jest łatwo praktycznie dać porękę na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, a MegaHol ją zapewnia. Dlatego, że to długie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków jak również zawodowcy z rutyną i udokumentowanymi kompetencjami. To dlatego właściwie dowolną niesprawność naprawiamy tak skutecznie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej należałoby zdefiniować jako odpowiednią.


Jakakolwiek usługa jest wyjątkowa, zatem każdą szacujemy osobno. Na pozór bliźniacze usługi jednak się różnią, zatem każda musi podlegać odrębnej wycenie. Wartość uzależniona jest od różnych czynników: użycie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, miejsce zdarzenia zdarzenia i rodzaj samochodu, który obsługujemy.


Warto ochronić się przez zakup adekwatnego ubezpieczenia Assistance. Wtedy nasze usługi mogą być darmowe podobnie jak w momencie kiedy powinny być zapłacone z OC sprawcy kolizji.


Liczysz się Ty!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Myśliborza zdecydowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: