LAWETA KOŚCIERZYNA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KOŚCIERZYNA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autUprzejmie witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. Ktokolwiek rusza, choćby w najbliższą trasę zdecydowanie powinien mierzyć się z alternatywą niesprawności, kolizji lub wypadkiem. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej się nie obejdzie. Usterkę utrudniającą jazdę można wyeliminować drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia lub zwyczajna zmiana koła, gdy pojawia się taka konieczność do dyspozycji mamy sztywny hol lub przerzut lawetą albo autolawetą. Uzasadnienie takich poczynań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w kłopocie zastanie specjalistów. Są zawodowcami, jacy codziennie udzielają rzetelnej pomocy w bardzo różnych okolicznościach. Dzięki krajowej platformie którą dysponujemy nasi mechanicy mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Instytucje z tej samej sfery działają tak samo, jednak… Ta inspirująca pomoc drogowa żeby udzielić Ci porady podąży bezzwłocznie niby jak Twój zaufany przyjaciel. Więc możesz mu zawierzyć bo przyjaciel jest gotowy Ciebie wesprzeć w dowolnych okolicznościach.


Jeśli jeżdżąc po drogach w obszarze Kościerzyny spotka Cię w podróży nieprzyjemne zajście niezwłocznie wybierz numer do MegaHol. Wybierz numer do przyjaciela, który będzie na pewno wiedział jak skutecznie działać w sytuacji stłuczki czy usterki. Nadjedziemy zaskakująco szybko. W tej drużynie są fachmani którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest przeszkoda, która na trasie umiała by stać się dla nas dylematem nie do rozwiązania. Będzie dla nas satysfakcją pomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa czy w zmianie względnie naprawie koła. Jeśli może być wskazane holowanie czy autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety także nie będziemy mieli z tym problemu. Otrzymujesz pewność, iż miejsca zajścia nie zostawimy niezabezpieczonego. Na dowolnej trasie, w każdym miejscu, w którymkolwiek zakamarku – to jest nie ważne gdzie ugrzązł Twój pojazd. Dostarczymy pomoc w każdym położeniu. Gdyż rodzime drogi odnajdujemy z zamkniętymi oczami.

NASZA GALERIA


Zapamiętaj nasz numer. To oczywiście kontakt do przyjaciela! W całej Polsce czasem może być tak samo pożyteczny. Wystukaj numer. Moment jest nie ważny gdy jesteś w opresji. Dotrzemy – na pewno! MegaHol tak rzeczywiście działa. Prawdziwa pomoc drogowa! Przyjaciół znajduje się w potrzebie.Oczywiście i w dzień i w nocy możesz na nas liczyć:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy jak również w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach czy wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie pomyłkowo zatankowanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

Sprawdź szczegóły! Przyjaciel z Kościerzyny na sto procent jest zdecydowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety są brane pod uwagę gdy zakładamy szybki i oczywiście praktyczny sposób transportu defektowych samochodów. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada należy pamiętać, że to jedyna dopuszczalna strategia gdyż holowanie jest w tym wypadku oficjalnie zakazane. Specjaliści oraz świetnie wyposażona flota branżowych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w okolicy Kościerzyny. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Nie może być polemiki co do tego, że samochód i w przebiegu załadunku, a także transportu okaże się zupełnie zabezpieczony. Przywieziemy na wyznaczone miejsce bezpiecznie oraz całodobowo tak samo pojazd jak i jego pasażerów.


Każdorazowo wolno Państwu postanowić o holowaniu, naturalnie jeśli pozwala na to stan samochodu i przepisy. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny dylemat to szybkość poruszania sie po trasie. Ten skład musi jechać z najwyższą szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest poważnym dylematem i my zdajemy sobie z tego sprawę, usterka pojazdu ciężarowego na drodze. Nie wiele pojazdów na tyle skutecznie zdoła skomplikować ruch na drodze jak niesprawny TIR. Holowanie takiego samochodu jest nierzadko najbardziej wygodną taktyką na odkorkowanie trasy. W tym wypadku sprawdzi się nasza pomoc drogowa.


Operujemy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Potrafimy solidnie i efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, a umożliwia nam to wysokiej klasy naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Każdy pojazd umiemy ustawić na kołach przedtem wydobywszy go z parowu również TIR-a, choćby był w złym stanie i w mało osiągalnym położeniu.


Zaaranżujemy dodatkowo przewóz produktów z niesprawnego samochodu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z życzeniem gestora ładunku.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa doświadczona, wykwalifikowana kadra. Bez względu na warunki atmosferyczne w dowolnej godzinie dnia i nocy zawsze jesteśmy w gotowości przeprowadzić obojętnie jakie zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Mogą być także proste w naprawie niesprawności. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami dolanie do zbiornika złego paliwa, zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przekuta opona to tylko kilka przykładów uniemożliwiających dalszą podróż, jednak prostych do rozwiązania przypadków usterek. Tu kształtuje się furtka w której pokazać się powinna nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta okaże się nie zasadna. Na miejsce usterki serwis dojedzie bezzwłocznie, a w ogromnym repertuarze usług istnieje też mobilny punkt wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Profesjonalizm mechaników na sto procent jest podwaliną usług jakie proponuje mobilny serwis. Szeroki horyzont drobnych napraw, niezależnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, efektem doskonałego wyszkolenia.


Wystarczy jednorazowy telefon. Nie dużo czasu nam potrzeba na reakcje. Kilkanaście minut na dojazd a także kilka minut na telefoniczne rozpoznanie niuansów usterki, marki pojazdu i rzecz jasna miejsca zajścia. Wszechstronne nastawienie do wszelkich przypadków jest kwintesencją naszego zaangażowania bowiem naszym priorytetem jest w największym stopniu odciążyć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest odgadywanie wymagań klientów z tego powodu też w palecie usług odnajdziecie Państwo między innymi przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe lub spychacze będą miały u nas zapewniony bezawaryjny przewóz. Maszyny rolnicze, tym bardziej takie wymagające specyficznej troski, też znajdują się na naszej liście pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Do transportu wózków widłowych stosujemy znacznie skromniejsze pojazdy, jednak nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów. Operujemy taborem wspierającym fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. To potrafi być ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Usługi te realizujemy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Przedstawiamy całkowitą dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy transportowane towary.Dlaczego my?


Albowiem nie jest łatwo praktycznie dać porękę na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, lecz MegaHol ją gwarantuje. Gdyż nasza roztropność to liczba doświadczeń i rzecz jasna praktyki wyspecjalizowanych profesjonalistów z licznej ilości ośrodków. Z tego powodu w umiarkowanej cenie dostajecie usługi na znakomitym, specjalistycznym szczeblu.


Usługi podlegają indywidualnej kalkulacji. W symulacji brane są pod uwagę: rodzaj pojazdu który serwisujemy, użycie części zamiennych, charakter prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety lub holownik, a także lokalizacja zajścia.


Jeśli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, bądź do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być wolne od opłat, ponieważ straty pokryte zostaną z OC winnego stłuczki ewentualnie ubezpieczeniowej ochrony.


Trzymaj nas w pamięci!
Masz problem przywołuj Pomoc drogową MegaHol – na kontakt, gotów do pomocy, wyczekuje przyjaciel z Kościerzyny.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: