LAWETA SŁUPSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁUPSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo płynąć wprost z przykrego doświadczenia które przytrafić potrafi się w czasie jazdy, jednak jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z oferty Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Awarie, kolizje i wypadki potrafią się nam zdarzyć chociażby w najszybszej podróży. W takiej sytuacji zwykle korzystnie jest mieć wsparcie pomocy drogowej. Awarię paraliżującą podróż można wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony na miejscu zajścia lub zwyczajna zmiana koła, gdy jest taka konieczność do wykorzystania mamy sztywny hol czy transport lawetą ewentualnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność tych działań. Portal Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa jest środowiskiem gdzie kierowca w potrzebie znajdzie fachowców. Są specjalistami, jacy regularnie udzielają profesjonalnej pomocy w niezwykle różnych okolicznościach. Rozporządzają odpowiednim transportem dopasowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zestawów, i niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem więc do każdego przypadku podchodzą bardzo indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Firmy w identycznej domenie funkcjonują tak samo, jednak… Wśród nas znajdziesz to co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wspomoże cię silnym ramieniem. I jedynie przyjaciel może być zdecydowany Ci pomóc w dowolnych okolicznościach, więc będziesz mógł mu zawierzyć.


Przejeżdżając niedaleko Słupska wziąłeś udział w kolizji względnie zdarzyła Ci się się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. On ciągle czeka w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany co trzeba robić. Dojedziemy błyskawicznie. Przybędziemy z rzetelną załogą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Problemy to nasza specjalność stąd podejmujemy na poboczach jezdni wszystkie drobne naprawy. Naprawa bądź wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek i inne w sumie drobne usterki z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Gdy powinno być konieczne holowanie albo autoautolawety, lub opcjonalnie autolawety też nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Po przyjeździe sprawnie wspomożemy zabezpieczyć rejon zdarzenia. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna bądź autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu My takie stanowisko zlokalizujemy żeby Tobie dopomóc. Ponieważ okoliczne dróżki znamy jak swoją kieszeń.

NASZA GALERIA


Utrwal w kontaktach telefon do przyjaciela. W całej Polsce może być bardzo pożyteczny. Dowolna chwila musi być odpowiednia. Wybierz numer kiedy znalazłeś się w potrzebie. Zameldujemy się – możesz być pewien! Gdyż pomoc drogowa Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa absolutnie tak pracuje. Bo w biedzie zawierz przyjaciołom.


Umiemy objąć Cię ochroną przez całą dobę:

  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na drogę
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance czy nieodpłatne usługi z OC stłuczki
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis

Jeżeli masz czas przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Słupska czuwa zdeklarowany do wykonania usługi!


LawetaAutoautolawety 24h

Laweta czy autoautolawety to oczywiście jedna z szybszych jak również najłatwiejsza procedura przewiezienia niesprawnego pojazdu. Na autostradzie jedynie z takiej procedury transportu jesteśmy w stanie skorzystać gdyż holowanie jest absolutnie prawomocnie zakazane. Profesjonaliści, a także doskonale zaopatrzona flotylla profesjonalnych pojazdów to moc jaką dysponuje pomoc drogowa w okolicy Słupska. Dla pasażerów zadysponujemy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to pewność do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Potencjalni pasażerowie oraz jednocześnie samochód przez całą dobę będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Naturalnie jeżeli pozwolą na taki ruch przepisy, a także stan pojazdu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. W którejkolwiek chwili będziesz mógł zmienić decyzję jedyny problem tego rozwiązania to prędkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Niesprawność samochodu ciężarowego na ulicy, z czego zdajemy sobie sprawę, to duży problem. Nie wiele samochodów tak bardzo skutecznie zdoła pogmatwać ruch na drodze jak uszkodzony TIR. Holowanie tego samochodu jest często najbardziej przydatną receptą na udrożnienie drogi. Nasza pomoc drogowa świetnie radzi sobie z takimi okolicznościami.


Holowanie każdego typu samochodu dzięki specjalnemu sprzętowi nie jest dla nas problemem. W chwili kiedy może być to pożądane pierwszorzędnej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam pewnie, a także sprawnie przewieźć pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Absolutnie nie ma dla nas ciężko dostępnych miejsc, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po incydencie drogowym wyciągniemy z dołu i postawimy na kołach.


Kiedy istnieje potrzeba transportu towarów z zepsutego samochodu mamy perspektywę podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Zawsze jesteśmy na to gotowi zarówno jeśli chodzi o przewóz jak również ekipę, która produkty przeładuje.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę chroni profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Przez całą dobę, nie zerkając na realia pogodowe, duże zaplecze umożliwia nam skutecznie podjąć każde wezwanie.


Mobilny serwis 24h

W grupie usterek zawsze będą także takie łatwe do rozwiązania. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, brak oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku złego paliwa, zepsute wycieraczki, a także sporo innych niweczących dalszą podróż, ale tych które da się naprawić z dala od warsztatu. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne reperacje całodobowo. Wykorzystywanie lawety będzie nie wskazane. Serwis dojedzie w rejon zdarzenia najszybciej, a w palecie usług istnieje również pracujący całodobowo mobilny punkt wulkanizacji.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim rozporządza mobilny serwis. Pełny horyzont drobnych napraw, niezależnych od marki i modelu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, wynikiem doskonałego wyszkolenia.


Jednorazowy telefon to jedyne co jest potrzebne. Dane, które są nam konieczne to detale awarii, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu najpewniej w kilkanaście minut. Kompleksowe podejście do wszystkich incydentów jest podstawą naszego funkcjonowania bowiem naszym kierunkiem jest w największym stopniu dopomóc kierowcy.


Transport niskopodwoziowy

Także przewóz maszyn budowlanych jest istotnym punktem w pełnej propozycji naszych usług. koparka gąsienicowa lub walec to jedynie przykład jednych z całego szeregu ciężkich maszyn drogowych, jakie potrafimy bezawaryjnie przewozić. Przewóz maszyn rolniczych, także tych wielkich i branżowych, też jest w naszej ofercie. Właściwie przeszkoleni do transportu małych, ale ciężkich pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Mamy możliwość frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem posiadamy odpowiedni tabor. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem nietypowych towarów i teraz zawsze jesteśmy zdeterminowani do transportu bodaj uciążliwego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Towary w każdym przypadku jednostkowo ubezpieczamy i rzecz jasna dysponujemy dokumentacją, która koncesjonuje nas do świadczenia tych usług.


Dlaczego my?

Bowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż to wieloletnie doświadczenie wzmacniających się nawzajem ośrodków jak również fachowcy z biegłością w swojej profesji i rzecz jasna stwierdzonymi kompetencjami. To dlatego realnie każdą awarię likwidujemy tak skutecznie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z gwarancją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby nazwać właściwą.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy osobno, a potem każdą oddzielnie wyceniamy. Na wartość usługi wpływają: położenie zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, zakres robót zrealizowanych na miejscu, a także czy została zastosowana autoautolawety bądź holownik.


Jeśli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do uszkodzenia doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, gdyż straty zapłacone zostaną z OC sprawcy kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.


Funkcjonujemy w sąsiedztwie!
Tylko Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Słupska który przenigdy nie zawodzi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: