LAWETA KĘPICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KĘPICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa portalu dedykowanym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. Awarie, kolizje i wypadki mogą się nam wydarzyć choćby i w najmniejszej podróży. Niestety przeważnie bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Przerzut niesprawnego samochodu lawetą czy przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak niewykluczona jest także wymiana koła lub wulkanizacja zniszczonej opony, albo drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej awarii, a często uniemożliwiającej dalszą podróż. Identyczne zadania prowadzimy dla każdego typu samochodu w tym oczywiście także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w biedzie spotka fachowców. Nasi specjaliści, regularnie w bardzo różnych okolicznościach udzielają kompetentnej pomocy. Dzięki krajowej platformie jaką dysponujemy nasi mechanicy mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Ta jednostka funkcjonuje jako diametralnie inna. Oto może być pomoc drogowa, która wyciągnie do Ciebie pomocną rękę niczym najlepszy przyjaciel. Zatem będziesz mógł mu zawierzyć bowiem przyjaciel jest gotów Ciebie wspomóc w dowolnych okolicznościach.


Zdarzyła się Tobie usterka ewentualnie stłuczka w pobliżu Kępic, nie przeciągaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa. Przybędziemy ekspresowo. Dowieziemy mobilny serwis, a także wykwalifikowanych fachowców.


Drobne naprawy na trasie nie staną się dla nas kłopotem. Będzie dla nas radością dopomóc Ci w błyskawicznej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa bądź w zmianie ewentualnie wulkanizacji koła. Zawsze także jesteśmy gotowi na komunikat, że wskazana może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. W okolicy kolizji czy awarii zawsze ułatwiamy efektywnie ją ubezpieczyć. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której stanąłeś. Dróżka gminna czy autostrada u nas to nie skutkuje pojawieniem się problemu Udzielimy pomocy w dowolnej lokalizacji. Trasa gminna bądź regionalna – na swoim obszarze rozpoznamy wszystkie spośród nich.

NASZA GALERIA


Bez telefonu do przyjaciela przenigdy nie ruszaj w trasę. W całym kraju umie być bardzo przydatny. Będziesz mógł dzwonić o każdej godzinie. Pojawimy się – to pewne! Bowiem Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa, wydajna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


24 godziny na dobę u nas dostajesz gwarantowane usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy, a także w ramach Assistance

Jeśli masz czas zaglądnij w niuanse! Przyjaciel z Kępic czuwa dyspozycyjny do roboty!


LawetaAutoautolawety 24h

Jest oczywiście kilka strategii na transport uszkodzonych pojazdów, jednak najłatwiejszy, a także najszybszy to autoautolawety bądź autolawety. Wypada jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawnie wzbronione, więc to w sumie jedyny system z jakiego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Nasza pomoc drogowa w rejonie Kępic rozporządza wieloma specjalistycznymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoce wykwalifikowaną ekipą. W przebiegu załadunku oraz przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Samochody oraz prawdopodobni pasażerowie będą całodobowo dowiezieni na określone miejsce.


Potencjalną zamianę rodzaju zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile przystają na to przepisy i stan pojazdu. W w każdym momencie będziesz mógł zmienić dyspozycję jedyny kłopot to w sumie prędkość przemieszczania sie po drodze. Ten zestaw powinien jechać z maksymalną prędkością do 60 km/h.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Usterka samochodu ciężarowego na ulicy, co przecież nie jest tajemnicą, to wielki kłopot. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie norma w wypadku usterki TIR-a. W takich okolicznościach często holowanie wydaje się być optymalnym ratunkiem udrożnienia drogi. Z takim dylematem już mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i sprawnie.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas zagadką ponieważ rozporządzamy specjalistycznym sprzętem. Wysokiej jakości specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam solidnie i oczywiście efektywnie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus w przypadku gdy może być to konieczne. TIR w jarze będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy wydarzy się to w ciężko dostępnym miejscu, będzie przez nas wystawiony oraz ustawiony do pionu.


Jeżeli powstaje konieczność przewozu materiałów z unieruchomionego samochodu mamy możliwość podstawienia stosownego pojazdu do ich transportu. Zawsze jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak i brygadę, która towary przepakuje.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę strzeże fachowa, wyspecjalizowana kadra. Okazałe zaplecze dozwala nam bez względu na realia pogodowe obojętnie jakie zlecenie przeprowadzić w każdym momencie doby.


Mobilny serwis 24h

Łatwe do rozwiązania usterki bywają powszechnie. Brak oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika złego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, jednak łatwych do wyeliminowania przypadków niesprawności. Mobilny serwis miejscowej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne naprawy całodobowo. Zleceń na lawetę trudno tutaj przewidywać. Różnorodna paleta usług serwisu mieści też całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dotrze z serwisem niezwłocznie.


Ekipa, która hołubi mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Na trasie potrafią zrealizować różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że ten numer jest zajęty. Czasu na odpowiedzi nie potrzeba nam wiele. Kilkanaście minut na przyjazd na miejsce oraz kilka minut na telefoniczne uzgodnienie detali usterki, marki samochodu i oczywiście lokalizacji zdarzenia. Kompleksowe podejście do potencjalnych incydentów jest esencją naszego postępowania ponieważ naszym priorytetem jest w pełni wesprzeć kierowcę.


Transport niskopodwoziowy

Szeroka paleta usług jaką świadczymy indywidualnym i firmowym klientom mieści także przewóz maszyn budowlanych. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz wielkich maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. W grę wchodzi także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi pojazdami, jednak wymagają specyficznej dbałości bowiem są to pojazdy co prawda niewielkie, natomiast wagowo uciążliwe. Z tego powodu wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Zespół pojazdów którym gospodarujemy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i fracht towarów ponadnormatywnych. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i stanowczo więcej.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku możesz oczekiwać z naszej strony na energiczne i niezawodne ukończenie takiej usługi. Wszelkie nasze usługi opatrzone są stosowną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.


Dlaczego my?

Z tego powodu, że naszą działalność traktujemy jak powinność. W tej sytuacji pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Z tego powodu, że reguły postępowania w określonych konfiguracjach kreujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wykwalifikowanych fachowców z wielu ośrodków. Umożliwia nam to szybko i sprawnie naprawić właściwie każdą usterkę czy przetransportować jakikolwiek samochód z pewnością wysokiej jakości i dobrej wyceny.


Dowolna usługa jest wyjątkowa, dlatego każdą szacujemy indywidualnie. Na pozór bliźniacze usługi zawsze się różnią, zatem każda musi podlegać odrębnej wycenie. Kalkulując wycenę zatrzymujemy uwagę na: użycie części zamiennych, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, rejon zajścia i rzecz jasna typ samochodu, który serwisujemy.


Jeśli szkoda wyniknie z przyczyny osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy stłuczki. Analogicznie może być jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Pamiętaj!
Przytrafił się kłopot sprowadzaj Holowanie ciężarowe Tir 24H – Assistance – Pomoc Drogowa – Holowanie 24h – Wypożyczalnia Aut – twój przyjaciel z Kępic jest gotowy do pomocy i oczywiście czeka na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: