LAWETA TCZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TCZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu udzielania takiego zlecenia. I najkrótsza podróż może skończyć się wypadkiem, stłuczką względnie choćby awarią. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nie da się ruszyć w drogę. Drobna naprawa na miejscu niesprawności paraliżującej jazdę, wymiana koła lub wulkanizacja opony, holowanie klasyczne czy na sztywnym holu, przerzut lawetą… Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy zwykle ma prawo mu się przytrafić konieczność takich działań. Portal MegaHol.pl jest środowiskiem w którym kierowca w biedzie zastanie specjalistów. Okoliczności bywają różne, jednak nasi specjaliści w każdym przypadku i profesjonalnie zdołają dostarczyć efektywnej pomocy. Dysponują wystarczającym transportem przystosowanym do lekkich samochodów, a także ciężarowych składów, oczywiście niezmiennie mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie prawie tak jakby dotyczyło to ich osobistych przyjaciół.


Dookoła mamy po prostu firmy my jesteśmy szczególni. Wśród nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię mocnym ramieniem. I jedynie przyjaciel jest skłonny Tobie ulżyć w każdych okolicznościach, zatem będziesz mógł mu zawierzyć.


W okolicy Tczewa przytrafiło się zdarzenie w rezultacie którego brałeś udział w stłuczce lub miałeś awarię? Nie trać czasu na poszukiwanie pomocy bo wystarczy, że wybierzesz numer do przyjaciela, do MegaHol. Nadjedziemy najszybciej. Pojawimy się z rzetelną załogą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie znamy takich przeszkód byśmy na trasie musieli podarować sobie drobne naprawy. Naprawa czy zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także inne w sumie niewielkie awarie z radością wyeliminujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na komunikat, że przydatna będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia natychmiast po przybyciu. Czy jesteś na jezdni gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to w sumie na nas nie robi jakiegokolwiek wyrażania.. Wystarczy nam parę minut aby Cię umiejscowić, a w konsekwencji dostarczyć niezbednej pomocy. Bowiem mapa pobliskich ścieżek nie jest dla nas niewiadomą.

NASZA GALERIA


Absolutnie nie wypieraj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Gdziekolwiek będziesz my w całej Polsce czekamy na Twój telefon. Którakolwiek by nie była godzina musi być dobra. Wystukaj numer gdy jesteś w potrzebie. Nadjedziemy szybko – na pewno! Bo tak funkcjonuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.Zdecydowanie jesteśmy zdeterminowani do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Wydostanie pojazdu na drogę względnie ulokowanie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa mylnie wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance, a także darmowe usługi z OC stłuczki
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis

Przejrzyj detale! Przyjaciel z Tczewa czuwa chętny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Unieruchomione samochody szybko oraz najprościej można przewieźć gdy w grę wkracza autolawety albo autoautolawety. Wypada jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób jaki jesteśmy w stanie tutaj użyć. Specjalistyczne pojazdy oraz fachowa obsługa. Pomoc drogowa w rejonie Tczewa nabyła podstawy aby być pewną siebie. Do dyspozycji jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Na wskazane miejsce całodobowo przywieziemy pojazd oraz potencjalnych podróżnych.


Ewentualną zamianę typu zlecenia na holowanie wolno Państwu przedsięwziąć w każdej chwili o ile zezwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Holowanie bezwzględnie jest niestety wolniejsze. Taki zespół pojazdów nie może przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki mamy problem jeśli na drodze awarii ulegnie samochód ciężarowy. Prawdziwy TIR potrafi utrudnić ruch na mnóstwo godzin. Nierzadko jedynym środkiem odkorkowania drogi może być holowanie. Z tym dylematem do tej pory mnóstwo razy radziliśmy sobie i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i sprawnie.


Operujemy specjalistycznym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna rodzina wyspecjalizowanego sprzętu posiłkowego. Korzystając z tego, solidnie i efektywnie transportujemy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe lub autobusy. Absolutnie nie ma dla nas trudno osiągalnych miejsc, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wydobycia. Choćby TIR-a po incydencie drogowym wystawimy z dołu, a nastepnie ulokujemy na kołach.


Możemy ponadto zapewnić stosowny samochód do przewozu ładunków przewożonych w naruszonym aucie. Zorganizujemy natychmiast przewóz alternatywny oraz ekipę, która skutecznie przeładuje towary.


Przez całą dobę kompetentna, wykwalifikowana kadra pilnuje aby zapewnić Wam zabezpieczenie i spokój. Szerokie zaplecze pozwala nam skutecznie podjąć dowolne zlecenie w każdej fazie dnia i nocy nie bacząc na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje usterek łatwych do usunięcia. Są to usterki utrudniające dalszą drogę, lecz nietrudne do rozwiązania na miejscu. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, oczywiście przekuta opona albo ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa. Mobilny serwis lokalnej pomocy drogowej na szczęście poleca doraźne reperacje przez całą dobę. Laweta staje się nie potrzebna. W rejon zdarzenia serwis przyjedzie najszybciej, a w znacznym repertuarze usług funkcjonuje także mobilny warsztat wulkanizacji działający 24 godziny na dobę.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podwaliną usług jakie proponuje mobilny serwis. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw akceptowalnych do przeprowadzenia na ulicy jest niesamowicie szeroki.


Gdyby telefon był zajęty natychmiast oddzwonimy. Doprecyzujemy detale niesprawności, a także markę pojazdu, a już za kilkanaście minut mechanik będzie na miejscu zdarzenia zdarzenia. Pokrewna niesprawność ma prawa mieć rozmaite oblicza więc, by w pełni dopomóc kierowcy do wszystkich zleceń przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna oferta usług jaką świadczymy wszystkim kontrahentom zawiera też przewóz maszyn budowlanych. Dowolną wielką maszynę drogową, walce czy na przykład koparki gąsienicowe jesteśmy w stanie przewozić skutecznie i rzecz jasna bezawaryjnie. Nie stanowi dla nas problemu przewóz dużych maszyny rolniczych. Niewielkie, lecz wagowo dokuczliwe pojazdy sprawiają trochę mniej problemów w transporcie. Do ich przewozu starczy, na przykład mniejszy samochód. To oczywiście wygoda jednakże warto żeby za kierownicą siedział kierowca wyszkolony do takiego typu usługi i oczywiście tych wyszkolonych kierowców mamy w naszym oddziale. W czasie transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego zespołu pojazdów. To może zdarzyć się trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek specyficzny towar.


Te usługi przewozowe prowadzimy na terenie całego kraju, a także zagranicą. Zabezpieczamy kompletną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Dlatego, że możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Bo niemało ośrodków pozwoliło własnym fachowcom zebrać tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna Albowiem nasza pomoc drogowa rozpoczęła działalność na kanwie doświadczenia, analizy zdarzeń i kwalifikacji fachmanów z wielu ośrodków z naszego kraju. To z tego powodu właściwie każdą usterkę likwidujemy tak profesjonalnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej powinno się określić jako dobrą.


Zlecenia podlegają osobnej kalkulacji. Na ostateczną wycenę odciskają wpływ: rozmiar prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zdarzenia, typ samochodu, który serwisujemy i oczywiście zastosowanie części zamiennych.


Nasza usługa, którą realizujemy ze względu na straty zaistniałej w efekcie kolizji nie z Państwa winy, może być opłacona z OC winnego. Może być też bezpłatna w przypadku jeśli rozporządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Masz gwarancję!
W chwili trudności Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Tczewa jest gotów do pomocy i wyczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: