LAWETA PELPLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PELPLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, ma prawo następować w wyniku nieprzyjemnego doświadczenia które przytrafić potrafi się w drodze, jednak jest nam przyjemnie, iż zechcieli Państwo skorzystać z usług MegaHol. Ktokolwiek rusza, choćby w najbliższą drogę musi liczyć się z możliwością awarii, kolizji lub wypadkiem. W większości takich epizodów potrzebne jest wówczas wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Transport uszkodzonego samochodu lawetą lub przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, jednak niewykluczona jest także wymiana koła czy też wulkanizacja naruszonej opony, ewentualnie drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej niesprawności, ale utrudniającej dalszą jazdę. Takie problemy odczuwają różne samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Na stronach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Okoliczności są różne, ale nasi specjaliści zawsze i kompetentnie zdołają dostarczyć efektywnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką administrujemy nasi mechanicy mają do dyspozycji każdy typ transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim podejściem.


To wcale nie jest jedynie kolejna firma. Tutaj jest jednak wasz najdroższy przyjaciel pomoc drogowa od początku zdecydowana bezzwłocznie ruszyć z poradą. Przyjaciel jakiemu potrafisz zaufać ponieważ jest gotowy na każdą okoliczności.


Doszło do nieoczekiwanej awarii lub kolizji? Gdy podróżujesz w rejonie Pelplin niczym nie potrzebujesz się denerwować spokojnie zadzwoń po przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Nadjedziemy bezzwłocznie. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis oraz kadrę fachmanów.


Nie ma żadnych komplikacji by zrealizować na szosie kompletne drobne naprawy. Naprawa lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz inne w sumie drobne awarie z przyjemnością skasujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Autoautolawety względnie autolawety są nieprzerwanie dostępne do drogi. Jeśli okażą się nieodzowne nie może być z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także gotowi na holowanie w dowolnym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Po przybyciu sprawnie pomożemy ochronić strefę zajścia. Stanąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – w każdym przypadku masz komfort wiedząc, że dla nas nie jest to trudności. My zwyczajnie wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak należy Ci pomóc. Bo na własnym terenie znamy dowolną trasę czy krajową czy komunalną.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela stale musisz mieć przy sobie. Czasem może być nieodzowny na terenie całej Polski. Telefon bezwzględnie jest aktywny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – to nie ulega kwestii! Naprawdę tak pracuje prawdziwa pomoc drogowa. MegaHol zawsze dla was. Gdyż w potrzebie polegaj na przyjacielu.24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na efektywne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach czy wydostanie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa błędnie zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance, a także niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli masz czas zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Pelplin jest zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Defektowe pojazdy szybko i najprościej można przetransportować gdy w grę wkracza autolawety ewentualnie autoautolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna legalna forma ponieważ holowanie jest tutaj prawomocnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w obszarze Pelplin dysponuje wieloma specjalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną), a także specjalnie wykwalifikowaną załogą. Samochód będzie na pewno pod opieką naszych pracowników zupełnie bezpieczny w momencie załadunku i w transporcie. Defektowy pojazd i wszystkich pasażerów przez całą dobę przywieziemy szybko i bezpiecznie na wskazane miejsce.


Potencjalną zmianę standardu usługi na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Taki skład może przemieszczać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy podlegający kolizji na trasie to spory kłopot, a my zdajemy sobie z tego sprawę. TIR jeśli ulegnie usterce zawsze może być początkiem problemów na drodze. W tych okolicznościach podstawowym zadaniem okazuje się odkorkowanie drogi zatem może sie zdażyć, że pilnie należy podejmować holowanie. Z takim kłopotem do tej pory mnóstwo razy dawaliśmy sobie radę i rozwiązywaliśmy sprawę szybko i efektywnie.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas problemem. W momencie kiedy może być to wskazane pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie, a także efektywnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Chociażby TIR-a wyciągniemy z parowu, a następnie ustawimy na kołach nie bacząc na stopień uszkodzenia samochodu czy kłopotliwy dojazd.


Przygotujemy dodatkowo przewóz produktów z naruszonego samochodu. Przywieziemy zgodnie z dyspozycją, przedtem organizując ewentualne porządkowanie terenu i przepakowanie ładunków.


Wasz spokój i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas celem dlatego 24 godziny na dobę dyżuruje nad nim nasza doświadczona, wyspecjalizowana kadra. W każdej fazie dnia i nocy, nie bacząc na warunki pogodowe, okazałe zaplecze dozwala nam zrealizować dowolne wezwanie.Mobilny serwis 24h


Łatwe do rozwiązania niesprawności zdarzają się wcale nierzadko. Akurat nie jest kłopotem drobna awaria nawet gdy uniemożliwia dalszą drogę. Zepsute wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, przebita opona albo brak paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana źle zatankowanego do baku innego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje szybkie naprawy 24 godziny na dobę. Użytkowanie lawety staje się nie wskazane. Obszerna paleta usług serwisu obejmuje również całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która dojedzie z serwisem jak najszybciej.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest esencją usług jakie oferuje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu są w stanie wykonać na drodze różnorodne drobne naprawy.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na przyjazd na miejsce ale przez telefon musimy sprecyzować niuanse awarii, markę samochodu i naturalnie miejsce zdarzenia. Nie ma bliźniaczych usterek dlatego do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo aby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Obszerna paleta usług jaką świadczymy swoim klientom mieści też transport maszyn budowlanych. Przewieziemy którąkolwiek wielką maszynę drogową bezpiecznie, a także skutecznie czy też to będzie walec czy zgarniarka. Maszyny rolnicze, szczególnie te zmuszające do specyficznej troski, podobnie są w naszej ewidencji pojazdów, których transportu się podejmujemy. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy małe, lecz ciężkie mamy wszak dobrze wyszkolonych kierowców. W czasie transportu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego korzystamy z naszego profesjonalnego zespołu pojazdów. To potrafi być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie dostarczymy jakikolwiek niekonwencjonalny towar.


Czy w kraju czy zagranicą w każdym przypadku będziesz mógł liczyć z naszej perspektywy na sprawne i profesjonalne wykonanie tej usługi. Rozporządzamy całkowitą dokumentacją nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Albowiem możesz na nas polegać w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Z tego powodu, że reguły działania w danych sytuacjach konstruujemy w oparciu o uwagi i doświadczenie wyspecjalizowanych specjalistów z wielu ośrodków. Umożliwia nam to szybko i profesjonalnie naprawić faktycznie każdą awarię czy dostarczyć na wskazane miejsce każdy pojazd z deklaracją wysokiej jakości i niewygórowanej ceny.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. W kalkulacji brane są pod rozwagę: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i rzecz jasna miejsce zajścia.


Gdy Państwo mają ubezpieczenie Assistance, ewentualnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być bezpłatne, bowiem szkody zapłacone zostaną z OC sprawcy kolizji względnie ubezpieczeniowej ochrony.


Zawsze masz nas pod ręką!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Pelplin gotowy do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: