LAWETA SŁOWENIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SŁOWENIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w obszernym znaczeniu udzielania takiego zlecenia. Choćby i najbliższa podróż potrafi zakończyć się wypadkiem, stłuczką względnie nawet małą awarią. Wówczas najczęściej korzystnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Przewóz unieruchomionego pojazdu lawetą bądź przy zastosowaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz osiągalna jest zazwyczaj wymiana koła czy wulkanizacja uszkodzonej opony, ewentualnie drobna naprawa przeprowadzona na miejscu prostej niesprawności, lecz uniemożliwiającej dalszą jazdę. Identyczne zadania wykonujemy dla jakiegokolwiek modelu samochodu w tym naturalnie także dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Portal MegaHol.pl ukierunkowany jest na kierowców wszelkich samochodów bo powinni się tu odnaleźć z profesjonalistami od typu i charakteru samochodu którym kierują. Sytuacje bywają różne, jednak nasi mechanicy w każdym przypadku i kompetentnie zdołają udzielić efektywnej pomocy. Zarządzają mobilnym serwisem i wulkanizacją, wszelkim transportem zarówno lekkich samochodów jak i ciężkich zespołów ciężarowych bądź maszyn. Mamy doświadczenie i przyjacielskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Ta instytucja naprawdę jest zdecydowanie inna. Ta pomoc drogowa może być taka jak zaufany przyjaciel, który wyruszy pilnie by udzielić Ci porady. Taki przyjaciel, jaki jest przygotowany na dowolną możliwość dlatego wolno mu w zupełności zaufać.


Jeśli przebywając w obszarze Słowenii dotknie Cię na drodze przykre zdarzenie natychmiast wybierz numer do MegaHol. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno umiał skutecznie działać w wypadku kolizji lub usterki. Przybędziemy najszybciej. Dowieziemy mobilny serwis i oczywiście wyuczonych fachmanów.


Kłopoty to nasza specjalność stąd robimy na poboczach jezdni wszelkie drobne naprawy. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, wjechać na rzucony odpad na ulicy i naruszyć oponę, zapomnieć o pielęgnacji wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na autostradzie lub nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora i mieć znaczący kłopot z odpaleniem samochodu. Te wszystkie niewielkie niesprawności skasujemy dla Ciebie ku wzajemnej satysfakcji. Autoautolawety lub autolawety są planowo zdolne do drogi. Gdy okażą się wskazane nie będzie na pewno z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy też gotowi na holowanie w każdym zespole czy to przy pomocy sztywnego holu czy też lin holowniczych. Otrzymujesz pewność, że przestrzeni zdarzenia nie zostawimy niezabezpieczonej. Nie rozpamiętuj lokalizacji, w której utknąłeś. Ścieżka gminna czy autostrada nam to nie robi różnicy Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię umiejscowić oraz udzielić niezbednej pomocy. Ponieważ lokalne ścieżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Zatrzymaj w pamięci kontakt do przyjaciela. Dosłownie na terenie całej Polski nigdy Cię nie rozczaruje. Wystukaj numer. Moment jest nie istotny skoro znalazłeś się w potrzebie. Zameldujemy się – to nie ulega kwestii! Gdyż pomoc drogowa MegaHol faktycznie tak pracuje. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.Gwarantujemy usługę o każdej porze dnia lub nocy:

  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Pomoc w zakresie Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy

Jeśli to nie kłopot zerknij w niuanse! Przyjaciel z Słowenii jest zdeklarowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone pojazdy najprędzej oraz najprościej da się przewieźć gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Wypada jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie zakazane, więc to w sumie jedyny sposób z jakiego możemy tu skorzystać. Fachowcy oraz świetnie wyposażona flota specjalistycznych pojazdów to siła jaką zarządza pomoc drogowa w rejonie Słowenii. Dla podróżnych wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W czasie załadunku oraz przewozu samochodów zabezpieczenie jest naszym najważniejszym zadaniem. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie i całodobowo tak samo samochód jak i jego podróżnych.


Zdecydowanie jeżeli pozwolą na to przepisy oraz stan techniczny pojazdu każdorazowo możemy zdecydować się na holowanie. Taki zespół może przemieszczać się po trasie z szybkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki to jest kłopot jeśli na drodze usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to niestety reguła w sytuacji usterki TIR-a. Nierzadko wyłącznym ratunkiem odblokowania drogi musi być holowanie. W tych okolicznościach należałoby zadzwonić po naszą pomoc drogową.


Możemy podjąć holowanie dowolnego pojazdu bowiem dysponujemy specjalnym sprzętem. Dostarczymy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna samochód ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to profesjonalnie i solidnie dzięki pierwszorzędnej próby sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie uniemożliwi nam wydostania TIR-a z jaru czy ustawienia go na kołach.


Możemy także zapewnić optymalny samochód do transportu ładunków przewożonych w uszkodzonym aucie. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak i załogę, która ładunki przepakuje.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Obojętnie jakie zadanie dzięki okazałemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wypełnić, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności nieskomplikowanych do wyeliminowania. Takie bezproblemowe usterki, lecz przerywające dalszą podróż to pospolite zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona, zniszczone wycieraczki i mnóstwo innych lekkich incydentów, które będą mogły nas dosięgnąć na drodze. Mobilny serwis pobliskiej pomocy drogowej na szczęście proponuje szybkie naprawy przez całą dobę. Okaże się ewidentne, że nie ma pretekstu używać lawety. W całodobowej ofercie usług funkcjonuje też mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie najszybciej.


Mechanicy z umiejętnościami to klejnot jakim gospodaruje mobilny serwis. Świadomość niuansów całego szeregu różnorodnych samochodów niezależnie od marki pozwala im przedsięwziąć drobne naprawy wprost na ulicy w dowolnej sytuacji.


Wystarczy jednorazowy telefon. Po rozpoznaniu szczegółów usterki, marki samochodu i lokalizacji przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia w kilkanaście chwil. Na każdy przypadek reagujemy kompleksowo w taki sposób aby w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym administrujemy to dlatego świadczymy tę usługę. koparka gąsienicowa czy też drogowy to jedynie przykład jednych z całego szeregu dużych maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie przewozić. Nie stanowi dla nas dylematu transport dużych maszyny rolniczych. Należycie wyszkoleni do transportu małych, lecz ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu na przykład wózków widłowych. Flota pojazdów jaką mamy do wykorzystania pozwala nam przedsięwziąć zlecenia z zakresu przewozu ładunków ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Jeśli Masz kłopot z nietypowym ładunkiem, powiedzmy duży gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę frachtu zwracaj się do nas.


Nie wyłącznie w kraju, ale także i zagranicą wykonujemy te usługi. Podwaliną oferowania tego modelu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Ponadto grupa nasza zapewnia indywidualne ubezpieczenie transportowanych ładunków.Dlaczego my?


Otóż MegaHol w całym kraju przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku świadczy Ci kompetentną pomoc drogową. Dlatego że wielu fachowców z udokumentowanymi kwalifikacjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami profesjonalnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli zaprojektować strategie zapewniające sukces. Zaczynając ten pomysł spodziewaliśmy się rezultatu w postaci znakomitej skuteczności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku ceny.


Niezależnej kalkulacji podlega dowolna usługa. W kalkulacji brane są pod rozwagę: czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i oczywiście rozmiar robót wykonanych na miejscu.


Jeśli szkoda nastąpi z winy osoby trzeciej w tej sytuacji nasze usługi będzie można opłacić z OC sprawcy kolizji. Analogicznie może być jeżeli Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance.


Przenigdy nie zgub!
Przytrafił się kłopot wzywaj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel ze Słowenii jest gotów do pomocy wręcz oczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: