LAWETA PRUSZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PRUSZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale przecież jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne zamówienie. W związku z tym tak naprawdę nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu ponieważ nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze czyny utrwalały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Podkreślamy to, że naszą specjalnością jest holowanie samochodów ciężarowych, jednak wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być na tyle wyposażone by podołać każdemu zadaniu w odpowiedni sposób.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Absolutnie w podobnej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie przysługi tylko od razu dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Pruszków to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Ponadto nie trzeba natychmiast holować auta. W naszych warsztatach dysponujemy mobilnymi serwisami, jak również znakomicie wykwalifikowaną załogą. Dlatego, prawdopodobne jest, że zlikwidujemy kłopot w miejscu wydarzenia.


Każdą awarię jesteśmy gotowi w stu procentach skasować Zdobyte doświadczenie zbudowało własną ufność w siebie, i to przekłada się na wasze zadowolenie z naszej pracy. Niejednokrotnie jest tak, iż banalna awaria udaremnia dalszą podróż, lecz dla nas niewielka reperacja bezpośrednio w rejonie zdarzenia nie wydaje się być problemem. Nasze brygady zainteresują się jakąkolwiek błahostką dlatego właściwie nigdy nie musisz się niepokoić o opony, paliwo, wycieraczki bowiem pod naszą kuratelą będziesz ubezpieczony na trasie.


Nie myśl o tym, lecz miej to zawsze z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś w okolice Pruszkowa przybyć choćby i z krańca Polski. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie złapały cię problemy bez kłopotów to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast zaproponujemy ci życzliwą rękę. Oczywiście nie rozważaj nad porą dnia przywołuj pomoc drogową niezwłocznie jeśli możemy być tobie przydatni. Przyjaciele są różni, doskonalsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która przenigdy nie zawodzi. Naturalnie tak właśnie mamy.


24 godziny na dobę będziesz mógł na nas liczyć:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w zakresie usług Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle wlanego paliwa ewentualnie transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Cała oferta jest tutaj zaprezentowana w szczegółach toteż będziesz mógł rozwiać wątpliwości. Jednak na pewno możesz w Pruszkowie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, ale faktem jest, że jak poprzednio wspomnieliśmy jesteśmy zorganizowani do przewozu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego samochodu. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się każdy kierowca używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcalibyśmy zawsze w podobnych sytuacjach wykorzystywać specjalistów.


Są powody żeby naszą poradę rozpatrywać poważnie. Podczas holowania ogromnie ważne wydają się być praktyka i kompetencje. Awaryjność zwykłych lin holowniczych zwraca uwagę na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy tej usłudze. Wypada też mieć w pamięci, że holowanie takiego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu na sto procent jest zabronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol dysponująca doświadczonymi zastępami, oraz właściwym sprzętem do lawetowania może być najlepszym wyborem.


Zatem nie trzeba przypominać, że w naszej dyspozycji znajdą się idealne do tego lawety czy autolawety. Czyż trzeba żądać czegoś lepszego niż gwarantowanego oraz szybkiego przewiezienia niesprawnych aut i ich pasażerów na wybrane miejsce, no raczej nie, natomiast my akurat tym się paramy bezkonkurencyjnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co lubimy. Bezpośrednio w przewozie samochodów ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się być zwykle wśród najsolidniejszych. W podobnym zakresie w wartości profesjonalnych usług jak również w znacznej ofercie. Niesprawność TIR-a na ulicy może być gigantycznym kłopotem. Kilometrowe zatory mogą się budować choćby i na szosie dwupasmowej skoro wykluczymy z ruchy jeden pas. Ale nie sądźmy, że będzie lepiej na peryferyjnych trasach bowiem bywają one szczególnie ruchliwe, a usterka TIR-a może je całkiem zatkać. Powinno się zatem docenić speców od remontów w miejscu zdarzenia i kompetentnego transportu samochodów.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHol  znajdziecie holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt posiłkowy, w tym również stosowny sprzęt do wydostania kłopotliwego pojazdu z dołu czy też ulokowania go na kołach. Awaryjnie zablokowanego TIR-a umiemy w tej sytuacji profesjonalnie przewieźć w rejon w którym będziemy umieli go bezkolizyjnie naprawić. Szybko oraz bezpiecznie dostarczymy ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, zatem po prostu cały kalejdoskop, asortyment uciążliwych pojazdów.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa doświadczona załoga będąc oczywiście poręczycielem naszej jakości.Mobilny serwis 24h

Może wcale nie będą pożądane holownik i niskopodwoziówka. Także na autostradzie efekty kolizji potrafi naprawić mobilny serwis, jaki w rejon zajścia dojedzie szybciej no i przywiezie wykwalifikowanych mechaników.


Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy przygotowani na mnóstwo wariantów usterek od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Udaje się to z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia prowadzimy na tyle precyzyjny sondaż aby personel mobilnego serwisu mógł w drogę wyruszyć kompletnie przygotowany do pracy. Od początku istnieje możliwość zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na wypadek jeśliby sprawna naprawa okazała się niewykonalna.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas wyjątkowy przypadek ponieważ każda usterka jest odmienna. Klient może nie mieć racji co do diagnozy sytuacji, ale my umiemy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a później wydobyć stosowne wnioski, bo tak postępuje się z przyjaciółmi. Wolno nam tak pracować gdyż posiadamy komfort poparcia kompletnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy 

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w naszym taborze posiadamy dużo, dlatego zdecydowaliśmy się na rozbudowanie naszej profesjonalnej propozycji usług o przerzut maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. Pomimo, że nie specjalizujemy się w podobnej domenie przewozu to jednak wśród kadry są specjaliści, kierowcy z dużym doświadczeniem i praktyką w podobnych frachtach, w związku z tym wykorzystujemy ich wiedzę.


Frachty organizujemy w kraju i zagranicą skutecznie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych oraz busy czy też pikapy. Realizujemy również wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo transportu jest absolutnie priorytetem to przy uruchomieniu wszystkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Każdy przerzut, szczególnie niestandardowych ładunków potrzebuje zezwoleń, upoważnień bądź właściwej dokumentacji, lecz absolutnie nie obciążamy klienta uzyskaniem tych formalności.Dlaczego my?

Toć czemu tym razem nie? Dlaczego nie MegaHol? Nigdy nie chcemy żeby inni czuli się gorsi, lecz ogromnie potrzebujemy być najlepsi. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, których funkcjonuje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest nieco mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Prosimy spójrz na to zdecydowanie z innej strony. Prawdopodobieństwo posiadania adekwatnego sprzętu w naszym wypadku powinno być znacznie korzystniejsze niż w indywidualnym warsztacie chociażby ze względu na liczbę wspólników. To identycznie sprawdza się przy wyborze fachowych kierowców i wyspecjalizowanych mechaników.  Pajęczyna zespołów ulokowanych blisko wydarzenia, kooperując ściśle ze sobą ma sposobność wysłania pomocy z specjalnie dobraną do sytuacji kadrą i stosownym sprzętem.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni bazę dostarczania naszych usług sprawdza się przede wszystkim w związku z tym. Do zlecenia przybędą dobrzy specjaliści, prawdopodobnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego warsztatu, jednak będą posiadali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci pomocy wielkiej firmowej pajęczyny.


Niezależna kalkulacja prac powoduje, że niejednokrotnie będziecie mieć niższe nakłady niż oczekujecie. Zlecenia które regulujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC ewentualnie Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być właśnie taka. Zawsze Twój troskliwy przyjaciel z Pruszkowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: