LAWETA PIASTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PIASTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy przypadkiem nie zdecydowanie bardziej trafnym tytułem dla owego działu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bo dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej na pewno nie odmawiamy podobnej usługi przy innych zleceniach. Swoich klientów traktujemy tak jak przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy także tym którzy poruszają się trochę mniejszymi samochodami. Zaznaczamy to, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce są w taki sposób wyposażone aby sprostać każdemu zleceniu w optymalny sposób.


Awaria pojazdu jest w stanie zszokować cię w każdej sytuacji w najmniej przewidywalnym momencie. Absolutnie w podobnej chwili nie marnuj czasu na szukanie odpowiednich służb wyłącznie od początku dzwoń do MegaHol, w okolicy Piastowa to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Notabene nie musi się zaraz holować samochodu. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, i wyśmienicie wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia nierzadko staje się być miejscem pracy naszych mechaników, którzy tam dokładnie efektywnie likwidują problem z niesprawnością auta.


Zawsze jesteśmy pewni, że pokonamy każdy defekt. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj upewnia nas w przekonaniu, iż wybieramy dobre decyzje w czasie finalizacji przyjętych zadań. Nierzadko jest tak, że przeciętna niesprawność udaremnia dalszą jazdę, natomiast dla pomocy drogowej mała reperacja w rejonie zdarzenia nie jest problemem. Jesteśmy zdeterminowani zainteresować się dowolną drobnostką czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki bądź też nieodpalający silnik, pęknięta opona lub ubytek paliwa, jako pomoc drogowa szybko to załatwimy.


Postaraj się by  to mieć na uwadze. Ty, całkiem możliwe, że dotarłeś do nas z odległego końca Polski, natomiast my zawsze jesteśmy u siebie. Fakt, iż z własnym defektem utkwiłeś w lokum trudnym dla ciebie do usytuowania nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia gdyż znamy tu dowolny zakątek. Wymagasz interwencji wtedy dzwonisz, nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają przez pełną dobę. Musisz mieć jasność co do tego, że masz prawo być naszym przyjacielem nawet wówczas jeśli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Z tego powodu, że żyć wypada stosownie.


Tak samo i w dzień i w nocy możesz  kalkulować naszą współpracę:

  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach względnie wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub uzupełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji oraz w zakresie usług Assistance

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w szczegółach czyli masz czas rozproszyć wątpliwości. Tymczasem na pewno będziesz mógł w Piastowie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest esencją wszystkich naszych usług, ale w zasadzie jak wcześniej wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do transportu lawetą lub autolawetą każdego samochodu. Holowania pojazdu osobowego może podjąć się każdy prowadzący używając linki holowniczej, my właściwie doradzalibyśmy w podobnych okolicznościach korzystać z specjalistów.


Są preteksty żeby tę radę traktować serio. Przy holowaniu nadzwyczaj istotne są praktyka i fachowość. Ogromnie istotny wydaje się być sprzęt z którego wtedy korzystamy albowiem przeciętna linka holownicza wielokrotnie bywa zawodna. Musi się również pamiętać, iż holowanie takiego typu na autostradzie i drodze szybkiego ruchu jest zabronione. Z tego powodu pomoc drogowa MegaHol zarządzająca zawodowymi zespołami, oraz stosownym sprzętem do lawetowania powinna być najszczęśliwszym wyborem.


I nie trzeba podkreślać, że w naszej dyspozycji znajdą się niezbędne do tego lawety albo autolawety. W miejscu powstania wypadku zjawimy się prawie natychmiast zapewniając adekwatny sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych samochodów i podróżnych.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Transport samochodów ciężarowych czy ciężarowa pomoc drogowa to domeny w których chcemy być najlepsi. W podobnym zakresie w marce wszystkich usług jak też w różnorodnej palecie. Usterka TIR-a na drodze może być znacznym kłopotem. Jeśli w sytuacji awarii na szosie dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to oczywisty będzie korek, być może na kilka kilometrów. Nawiasem mówiąc efekt jest w stanie być szkodliwszy kiedy na przykład do niesprawności dojdzie na drugorzędnej, lecz ruchliwej trasie. To jest powód dla jakiego naprawdę znaczący powinien być błyskawiczny i kompetentny przewóz takiego auta, lub bardzo szybka jego reperacja najlepiej w miejscu wydarzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do wyciągania masywnych samochodów z dołu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Zarządzamy więc dostatecznymi środkami by natychmiast odblokować trasę tak ewidentnie by można było bezkolizyjnie przeprowadzić remonty. Wielkie samochody każdego rodzaju takie jak ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, możemy przez 24 godziny na dobę przewieźć skutecznie oraz bezawaryjnie.


Ale w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu pełni dyżur kompetentna kadra i to głównie oni gwarantują wysoką wartość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Każdorazowo potrafi się okazać, że akurat nie będzie zlecenia na holownik oraz niskopodwoziówkę. Tak się trafi gdy skutki awarii uda się usunąć na w rejonie zajścia co, także na autostradzie, szybko potrafi wykonać wyspecjalizowana kadra mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po minimalne remonty napędu na to zawsze jest przygotowany mobilny serwis. Na każdym odcinku walczymy by zdziałać wszystko co możliwe, z tego powodu odjeżdżamy po dokonaniu wnikliwego rekonesansu w czasie otrzymywania zamówienia. Zdarza się, że rekonesans telefoniczny może być niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie potrafi wykonać krótkiej reperacji, na szczęście nie jest to przecież problem ponieważ w odwodzie w każdym przypadku czeka autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas specjalny incydent dlatego, że każda niesprawność jest inna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, przyjmujemy porady, bowiem zawsze już będą naszymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Przyjęte nastawienie wyłącznie wspiera nas w komforcie wykonania usługi bo pewność gwarantuje nam profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników więc zdało się być zasadnym rozbudowanie własnej oferty o przewóz potężnych maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych. Mimo, że akurat nie specjalizujemy się w podobnej domenie transportu to właściwie wśród ekipy obecni są fachowcy, kierowcy z konkretnym doświadczeniem i praktyką w takich przewozach, zatem wykorzystujemy ich wiedzę.


Wozimy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych. Można także powierzyć nam fracht ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Jesteśmy pewni naszych kierowców jak również sprzętu jaki wykorzystują, na szczęście każdorazowo nasze profesjonalne przewozy są całkowicie ubezpieczone. Jakiekolwiek procedury i papiery potrzebne do dokumentacji związanej z prowadzoną przez nas usługą, każdorazowo przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

Toć czemuż akurat nie? Jeśli tym razem nie ma przeciwwskazań to ma prawo być MegaHol. Każdy ma prawo zanotować, że jest najlepszy, jakkolwiek my rzecz jasna nie zamierzamy odbierać innym predyspozycji. Przypuszczamy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest troszkę mniej, sprawdza się w działaniu.


Powinno się jednak rozważyć to zagadnienie szerzej. Nasza profesjonalna siła tkwi w platformie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co może być nierealne dla indywidualnego warsztatu. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z kadrą o właściwych umiejętnościach czy z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Indywidualny zakład niestety nie posiada wyboru, my komponujemy się do sprawy i wysyłamy stosowny sprzęt oraz wytypowanych zawodowców, a gwarantuje nam to firmowa platforma oddziałów działająca niczym naczynia połączone.


Bazę oferowania naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie z tego powodu. Zapewne z pomocą przybędzie niewielka, zaprzyjaźniona grupa fachowców, ale wspierana siłą naszej firmowej sieci.


Indywidualna wycena prac skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć skromniejsze wydatki niż oczekujecie. Wezwania z OC oraz Assistance wykonujemy w limicie ubezpieczenia.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być faktycznie taka. Przyjaciel z Piastowa, który gwarantuje Ci dobrą jazdę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: