LAWETA MYSZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MYSZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje z tej samej sfery działają podobnie, ale… Oto jest pomoc drogowa, która wyjmie do Ciebie przyjazną dłoń niczym prawdziwy przyjaciel. Taki przyjaciel, który jest gotowy na każdą sytuację dlatego wolno mu w pełni zaufać.


Przejeżdżając niedaleko Myszkowa brałeś udział w stłuczce lub zdarzyła Ci się się awaria samochodu? Wybierz numer do przyjaciele – do Pomoc Drogowa „PATYK”. On zawsze jest w sąsiedztwie oraz będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Przybędziemy zaskakująco szybko. Wysoko wyuczona załoga dowiezie oraz będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza specjalizacja dlatego wykonujemy na ulicy wszystkie drobne naprawy. Nie przewiduj, że nie przybędziemy do formalności jaką jawi się być zmiana koła. Pomożemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Zawsze także jesteśmy przygotowani na komunikat, że potrzebna może być autolawety, autoautolawety albo holowanie. Jeżeli to będzie pożądane każdorazowo chronimy rejon usterki czy stłuczki. Czy tkwisz na drodze gminnej, ekspresowej lub na autostradzie ostatecznie na nas nie robi żadnego wyrażania.. Potrzebujemy kilku chwili po to by Cię wyszukać oraz udzielić skutecznej pomocy. Trasa komunalna czy krajowa – na swoim terenie zlokalizujemy każdą z nich.


Absolutnie nie usuwaj z pamięci telefonu do przyjaciela. Czasem może być konieczny na obszarze Całego kraju. Absolutnie nie ma za późnej pory ani nie ma niedobrego dnia na telefon. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! Pomoc Drogowa „PATYK” w ten sposób faktycznie działa. Pewna pomoc drogowa! Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Oczywiście i w dzień i w nocy zawsze możesz zaplanować naszą współpracę:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię względnie stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie deficytu paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy i w zakresie usług Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów

Sprawdź niuanse! Przyjaciel z Myszkowa czuwa zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych samochodów jest oczywiście sprawny i praktyczny skoro do tej roboty wykorzystana zostanie autolawety lub autoautolawety. Na autostradzie tylko z tej formy przewozu można skorzystać gdyż holowanie jest w tym wypadku prawnie wzbronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Myszkowa dysponuje wieloma specjalnymi, znakomicie wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoko wykwalifikowaną kadrą. W przebiegu załadunku i transportu samochodów zabezpieczenie jest naszym celem. 24 godziny na dobę zarówno unieruchomiony pojazd jak też jego pasażerów przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Można zawsze zmienić dyspozycję i podjąć decyzję o holowaniu, ale musi na to pozwalać stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Holowanie bezwzględnie jest wyraźnie wolniejsze. Taki zespół samochodów zdecydowanie nie powinien jechać szybciej na drodze niż 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wiemy jaki to jest problem jeśli na drodze kolizji ulegnie pojazd ciężarowy. TIR jeśli ulegnie awarii przeważnie może być impulsem problemów na drodze. Jeżeli taka niesprawność przebiega zbyt długo nierzadko należy planować holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie wypełniała identyczne czynności.


Możemy przedsięwziąć holowanie dowolnego pojazdu gdyż zarządzamy specjalnym sprzętem. W momencie kiedy zdarzy się, że jest to potrzebne wysokiej klasy wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pomagają nam bezpiecznie i skutecznie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Bez względu na stan pojazdu bądź nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydostaniemy z kanału i umieścimy go na kołach.


Gdy zachodzi ostateczność przewozu materiałów z niesprawnego pojazdu mamy alternatywę podstawienia adekwatnego pojazdu do ich transportu. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o przewóz jak również brygadę, która towary przeładuje.


Całodobowo profesjonalna, wykwalifikowana załoga czuwa by zapewnić Wam bezpieczeństwo i spokój. Nie skupiają naszej uwagi warunki atmosferyczne bo dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w stanie urzeczywistnić obojętnie jakie zadanie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Są czasami proste do usunięcia awarie. Przebita opona, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również sporo innych uniemożliwiających dalszą podróż, lecz tych które da się zlikwidować od ręki. Na szczęście nasza pomoc drogowa 24 godziny na dobę oferuje doraźne reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta nie będzie miała w tym wypadku zajęcia. Obszerna paleta usług serwisu mieści także całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przyjedzie z serwisem bezzwłocznie.


Mechanicy z kompetencjami to majątek jakim gospodaruje mobilny serwis. Znaczny horyzont drobnych napraw, oddzielnych od marki i typu samochodów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem właściwego szkolenia.


Oddzwonimy natychmiast jeśliby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Nie potrzeba nam wiele czasu na odpowiedzi. Kilkanaście minut na dojazd i chwila na telefoniczne uściślenie niuansów niesprawności, marki pojazdu i oczywiście rejonu zdarzenia. Nie ma identycznych niesprawności więc do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w największym stopniu pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów stąd też w palecie usług odkryjecie Państwo także transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa lub drogowy to jedynie przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie potrafimy bezawaryjnie przewozić. Transport maszyn rolniczych, także takich dużych i rzecz jasna skomplikowanych, podobnie jest w naszym wachlarzu usług. Do transportu wózków widłowych używamy nieco skromniejszych samochodów, jednakże nasi kierowcy są adekwatnie przeszkoleni do transportu drobnych, ale wagowo kłopotliwych pojazdów. Przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy podobnie są w naszej ofercie. To potrafi być na przykład kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… w zasadzie przewieziemy dowolny specyficzny ładunek.


Takiego standardu usługę można u nas zamówić na obszarze naszego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Posiadamy kompletną dokumentację nieodzowną do ich świadczenia i ubezpieczamy przewożone ładunki.Dlaczego my?


Dlatego, że jesteśmy czynni 24h na dobę przez 365 dni w roku nie zaledwie w lokalnym rejonie, ale w całym kraju. Albowiem podstawy postępowania w danych sytuacjach tworzymy w oparciu o uwagi i doświadczenie wyspecjalizowanych specjalistów z wielu ośrodków. Z takiego powodu w dobrej wycenie uzyskujecie usługi na znakomitym, specjalistycznym szczeblu.


Dowolną usługę szacujemy jednostkowo. W kalkulacji brane są pod rozwagę: model pojazdu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i rzecz jasna miejsce zajścia.


Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy z powodu szkody do której doszło w efekcie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być też wolna od opłat w przypadku jeśli rozporządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Funkcjonujemy tylko dla Ciebie!

W razie kłopotów Pomoc drogowa Pomoc Drogowa „PATYK” – przyjaciel z Myszkowa czeka pod telefonem zdeklarowany żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: