LAWETA TYCHY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TYCHY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje w identycznej domenie pracują porównywalnie, ale… My możemy być jak twój najlepszy przyjaciel, doskonała pomoc drogowa wiecznie zdeterminowana żeby udzielić ochrony. Zatem jesteś w stanie mu zaufać bo przyjaciel jest gotów Ciebie wspierać w dowolnych okolicznościach.


Uczestniczyłeś w kraksie bądź zaskoczyła Cię awaria w niedalekiej odległości od Tych? Prędko wybieraj numer do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Do przyjaciele który czuwa niedaleko oraz dokładnie wie jakie procedury należy zrealizować by poradzić sobie z kłopotami. Zjawimy się na miejscu bezzwłocznie. Dojedziemy z kompetentną kadrą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to wcale nie jest komplikacja, która na szosie umiała by stać się dla nas trudnością nie do rozwiązania. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali nasze ulice, lecz wiemy, że bywają przekłute koła, silniki które nie mogą odpalić, niespodziewane braki paliwa w baku bądź uszkodzony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z satysfakcją przyjedziemy żeby skasować awarię na miejscu zdarzenia. W jakiejkolwiek minucie zadania potrafimy uzgodnić, że pożądana jest autolawety, autoautolawety ewentualnie holowanie. Zabezpieczamy miejsce zajścia natychmiast po przyjeździe. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to miejsce to autostrada lub może ścieżka gminna – to jest bez znaczenia. Zapewnimy pomocy w jakiejkolwiek lokalizacji. Gdyż jesteśmy u siebie stąd zlokalizujemy tu dowolną ścieżkę.


Więc Zapamiętaj telefon do przyjaciela. W całym kraju może być naprawdę pożyteczny. Będziesz mógł telefonować o każdej porze. Zjawimy się na miejscu – możesz być pewien! Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa w ten sposób rzeczywiście funkcjonuje. Zaufana pomoc drogowa! Przyjaciół znajduje się w biedzie.


Jesteśmy dyspozycyjni do oferowania usług i w dzień i w nocy:

  • Dowóz paliwa ewentualnie wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji jak również w ramach Assistance
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie samochodu na jezdnię albo postawienie go na kołach

Sprawdź detale! Przyjaciel z Tych jest zdeklarowany do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest parę możliwość na transport niesprawnych pojazdów, jednak najłatwiejszy oraz najszybszy to ostatecznie autoautolawety względnie autolawety. Możemy też zdecydować się na holowanie, ale teraz na autostradzie wygląda to kompletnie odmiennie ponieważ tu taki rodzaj przewozu samochodów jest prawomocnie wzbroniony. Branżowe pojazdy oraz profesjonalna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Tych posiada podstawy by być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Daje nam to podstawy do poręczenia pełnego zabezpieczenia załadunku oraz transportu samochodu. Na określone miejsce przez całą dobę dowieziemy pojazd i potencjalnych pasażerów.


Naturalnie jeśli pozwolą na taki ruch przepisy i rzecz jasna stan techniczny samochodu zawsze możemy zmienić technikę transportu na holowanie. Jednoznacznie jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi. Warto natomiast żeby zleceniodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki skład zdecydowanie powinien przemieszczać się wyłącznie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający kolizji na ulicy to duży problem i my zdajemy sobie z tego sprawę. Nie każdy z pojazdów na tyle efektywnie potrafi powikłać ruch na drodze jak unieruchomiony TIR. Często wyłącznym ratunkiem udrożnienia drogi musi być holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie dowolnego typu pojazdu dzięki specjalnemu sprzętowi nie może być dla nas problemem. W momencie kiedy jest to konieczne doskonałej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalistyczny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam solidnie, a także efektywnie przetransportować pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani wymagający dostęp, ani stan samochodu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z kanału, a następnie ulokowania go na kołach.


Jeśli zachodzi potrzeba transportu produktów z niesprawnego pojazdu mamy perspektywę podstawienia adekwatnego pojazdu do ich przerzutu. Przepakujemy je i przywieziemy na określone miejsce.


24 godziny na dobę fachowa, wykwalifikowana kadra dba by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Nie zwracamy uwagi na warunki pogodowe bo dzięki szerokiemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Wiele awarii wydaje się być prostych do usunięcia. Przedziurawiona opona, zamknięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do baku niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki jak również ogrom innych paraliżujących dalszą jazdę, jednakże takich które można zamknąć od ręki. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis właśnie w tych epizodach może się przez całą dobę wykazać elastycznością. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. Bezzwłoczny dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy potrzebny jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w ofercie.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest istotą usług jakie świadczy mobilny serwis. Charakter drobnych napraw których będą mogli się podjąć na trasie, niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj pojazdu, jest właściwie szeroki.


Telefonujesz tylko raz. Rozmowę podejmujemy natychmiast. Kilkanaście minut będzie nam niezbedne na dojazd, jednak przez telefon potrzebujemy ustalić detale awarii, markę pojazdu i naturalnie rejon zajścia. Nie ma takich samych usterek więc do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo aby w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest odgadywanie oczekiwań kontrahentów dlatego też w propozycji usług znajdziecie Państwo również przewóz maszyn budowlanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezpieczny przewóz. Podobnie transport dużych maszyn rolniczych nie przedstawia problemu. Wyraźnie skromniejszych pojazdów używamy do przewozu wózków widłowych. To pojazdy niewielkie, lecz ciężkie mamy jednak odpowiednio wyszkolonych kierowców. Oferta naszych usług zawiera też przewóz ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i mnóstwo innych.


Czy w kraju czy zagranicą zawsze będziesz mógł liczyć z naszej strony na szybkie i profesjonalne przygotowanie tej usługi. Wszystkie nasze usługi podparte są stosowną dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Z tego powodu że pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa w 100% rzetelnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku również w całym kraju, a nie jedynie w naszym obszarze. Ponieważ to całe długoletnie doświadczenie wspierających się nawzajem ośrodków, a także zawodowcy z biegłością w swojej profesji oraz udowodnionymi kwalifikacjami. Organizując ten program spodziewaliśmy się rezultatu w postaci pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim przeliczniku wyceny.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. W wycenie brane są pod uwagę: wykorzystanie części zamiennych, przekrój robót przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, czy została użyta autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zajścia, a także typ samochodu, który obsługujemy.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, względnie do awarii doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi mogą być darmowe, bowiem szkody pokryte zostaną z OC winnego kolizji względnie ubezpieczeniowej pomocy.Miej nas w myśli!

W przypadku kłopotów Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Tych który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: