LAWETA OBORNIKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OBORNIKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na dowolne działanie. Swoich kontrahentów traktujemy niczym przyjaciół, a to ważny krok do udzielenia pomocy również tym którzy poruszają się znacznie mniejszymi samochodami. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku sztandarowa usługa, ale oddziały rozlokowane po całej Polsce są gotowe na to żeby radzić sobie z każdym zleceniem.


Nie ma stref gwarantujących spokój i wszędzie można mieć niedyspozycję pojazdu. W takiej chwili nie trwoń czasu na szukanie porady wyłącznie od razu dzwoń do MegaHol, w przestrzeni Oborników to jedna z najlepszych pomocy drogowych. Chociaż praktycznie holowanie pojazdu może być zbyteczne. Mobilny serwis to aktualnie bezwzględnie jest wręcz podstawowa usługa, tymczasem gdy do serwisu dołączymy wykwalifikowaną załogę to dojedziemy do was z kompetentnym warsztatem. A w rezultacie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu.


A poradzimy sobie z jakąkolwiek awarią. W zasadzie do chwili obecnej każdorazowo zamykaliśmy skutecznie wezwania, nabraliśmy w związku z tym zaufania choćby do wykorzystanych rozstrzygnięć. Wiele usterek które utrudniają klientom dalszą jazdę dla naszych drużyn okazuje się być nietrudnymi do naprawienia. Zakończyły się sezony kiedy musiałeś przewozić ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ aktualnie małymi reperacjami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte napędy ewentualnie uzupełniając w burzę wadliwe wycieraczki.


Miej to wciąż z tyłu głowy. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, a ty mogłeś tu przyjechać nawet z krańca Europy. Wiedz, że dostajesz w nas przyjaciół, zatem nie denerwuj się, iż nie kojarzysz gdzie jesteś my na pewno cię zlokalizujemy. Zaszła potrzeba pomocy więc dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma dużo przyjaciół i przenigdy żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Ponieważ tacy zawsze są przyjaciele.Zabezpieczamy pomoc o dowolnej godzinie dnia czy nocy:

  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Pomoc w ramach Assistance lub niepłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli ciągle chcesz rozwiać wątpliwości! Masz rację, że trudno uwierzyć wyłącznie słowom, lecz wiedz, iż tu w Obornikach liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Profesjonalny tabor lawet czy autolawet jest zaadaptowany do przerzutu każdego rodzaju pojazdu, choć nie kryjemy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Mamy jasność co do tego, iż prostą formą pomocy jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o autach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej potrafi się takiej interwencji podjąć każdy kierowca, my jednak proponujemy sięgnięcie po usługi ekspertów.


Nie omijajcie naszej rady. Praktyka no i kompetencje zawsze są konieczne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Nie można w stu procentach zaufać zwykłej lince holowniczej ponieważ bywa ona niepewna. Trzeba także mieć w pamięci, iż holowanie tego rodzaju na autostradzie lub trasie szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Więc tu akurat jest miejsce dla fachowego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Każdy model pojazdów możemy dostarczyć korzystając z naszych lawet, a kiedy trzeba autolawet. Transport aut to nasza specjalność, zatem o dowolnej porze wolno nas przywołać byśmy sprawnie zrealizowali przypisaną nam pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podwyższa inspirujące ciśnienie. Każdy chciałby być najskuteczniejszym w swojej branży, a my w transporcie samochodów ciężarowych i ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego ideału. Zarówno w podaży usług jak i w jakości ich zrealizowania. Usterka Tir-a na trasie, podobnego zdarzenia oczywiście nie życzymy nikomu, ale przecież jak wiemy, to się zdarza. I w sytuacji jeżeli usterka ma miejsce na dwupasmowych magistralach każde wyłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe zatory. Analogiczne, ewentualnie na pewno przykrzejsze efekty jest w stanie podobna niesprawność rozpętać na drugorzędnej, jakkolwiek aktywnej trasie. Stąd faktycznie istotny okazuje się szybki i fachowy transport tego samochodu, względnie bardzo szybka jego reperacja na miejscu kolizji.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a poza tym sprzęt do wyciągania uciążliwych aut z parowu oraz pozwalający na ustawienie ich na kołach. Rozporządzamy więc właściwymi materiałami aby błyskawicznie odkorkować ulicę tak aby można było bezpiecznie zrealizować reperacje. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, cały kalejdoskop trudnych pojazdów dostarczymy skutecznie oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarancją klasy naszych prac jest przede wszystkim kompetentna załoga osiągalna dla was przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się wyjaśnić, że akurat nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Tak się wydarzy jeśli skutki kolizji uda się usunąć na w rejonie wydarzenia co, chociażby na autostradzie, prędko potrafi wykonać wykwalifikowana załoga mobilnego serwisu.


Od wulkanizacji opon po niewielkie reperacje motoru na oczywiście jest gotów mobilny serwis. Dzieje się tak z tego powodu, że przy odbieraniu zgłoszenia prowadzimy na tyle obszerny wywiad by zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyjechać gruntownie przygotowany do akcji. Może zdarzyć się, że rekonesans telefoniczny jest za skromny i mechanik mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić szybkiej reperacji, nie jest to jednak problem gdyż w zapasie w każdym przypadku czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Próbujemy do zamówień podchodzić szczególnie indywidualnie bowiem mamy wiedzę, iż każdy incydent musi być inny. Traktujemy wszystkich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich potrzeby i podpowiedzi. Jesteśmy wstanie tak funkcjonować dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu zapewniającemu nam jednoznaczny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy

Trzymając w dyspozycji naprawdę szeroką bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z ofertą frachtu wielkich maszyn budowlanych czy też maszyn rolniczych. Mimo, iż oczywiście nie specjalizujemy się w podobnej dyscyplinie przewozu to jednak wśród drużyny obecni są profesjonaliści, kierowcy z ogromnym doświadczeniem i praktyką w identycznych transportach, w związku z tym polecamy ich umiejętności.


Profesjonalnie dostarczymy na określone miejsce przeznaczenia pikapy i busy, koparki, walce drogowe, kombajny, na terenie całego kraju i zagranicą. Obiektem tejże usługi mogą pozostać jeszcze towary ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą bezwarunkowo bezpieczne, a i tak w każdym przypadku ubezpieczamy ładunek. Każdorazowo operujemy pełną specyfikacją nieodzowną, by oferować zlecone usługi i w związku z tym chronimy się przyjmując na siebie wszystkie procedury połączone z przewozem.Dlaczego my?

Niby z jakiego powodu nie? Dlaczego nie MegaHol? Nie chcemy by inni czuli się gorsi, lecz bardzo potrzebujemy być najlepsi. Istnieje sporo pomocy drogowych trochę mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale prawdopodobnie każda kończy wszystkie zadania.


Sugerujemy zwróć na to uwagę patrząc z nieco przeciwnej perspektywy. Indywidualny warsztat nigdy nie będzie kierował tak wielofunkcyjnym zespołem pojazdów oraz sprzętem jak instytucja będąca elementem sieci budującej się z całego szeregu kooperantów. To samo dotyczy profesjonalnych kierowców lub wyspecjalizowanych mechaników. Tworzymy doskonałe zestawienie równocześnie wspomagających się niewielkich warsztatów, których siłą jest niewielka odległość od miejsca zajścia oraz niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Przede wszystkim w związku z tym sprawdza nam się znakomicie, jako opoka oferowania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z usługą dotrze lokalna, rodzinna obsada profesjonalistów, jednak wzmocniona siłą dużej firmowej sieci.


Cennika u nas nie potrzebujemy, jednak macie prawo liczyć na rozsądną wycenę, często niższą niż oczekujecie, a to z tego powodu że wyceniamy usługi jednostkowo. Zamówienia z OC i Assistance przeprowadzamy w zakresie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa i nie tylko. Przyjaciel z miasta Oborniki, który jak nikt pojawi się w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: