LAWETA GŁOGÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GŁOGÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest tylko następna jednostka. W nas odkryjesz to coś co powinien mieć Twój najbliższy przyjaciel, który niczym nasza pomoc drogowa w sposób naturalny wesprze cię zdecydowanym ramieniem. I wyłącznie przyjaciel może być skłonny Tobie pomóc w każdej sytuacji, więc możesz mu zawierzyć.


Zdarzył się problem z samochodem dokładnie niedaleko Głogowa? Wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik – do przyjaciela, który zadziała tak by usunąć niesprawność i zaradzi rezultatom stłuczki. Przyjedziemy najszybciej. W naszej obsadzie są zawodowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Nie ma jakichkolwiek komplikacji aby wykonać na szosie wszelkie drobne naprawy. Nie sądź, że nie przybędziemy do błahostki jaką wydaje się być wymiana koła. Wesprzemy choćby przy ratunkowej zmianie wycieraczek, dowieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Gdy jest niezbędne holowanie względnie autoautolawety, lub fakultatywnie autolawety również nie będziemy mieli z tym kłopotu. Gdy okaże się, że to jest potrzebne każdorazowo zabezpieczamy rejon awarii czy wypadku. Nie rozmyślaj o miejscu w którym Cię zatrzymało. Droga gminna albo autostrada nam to nie sprawia różnicy Znajdziemy każde miejsce, a następnie udzielimy pomocy. Gdyż miejscowe dróżki znamy jak swoją kieszeń.


Dlatego Pamiętaj telefon do przyjaciela. Przypuszczalnie może być przydatny w granicach całej Polski. Dzwoń. Czas jest bez znaczenia skoro jesteś w kłopotach. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! Tak pracuje wiarygodna pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik myśli o was. Przyjaciele właściwie tacy są.


W dzień i w nocy możesz kalkulować naszą współpracę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach albo przeciągnięcie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Jeżeli możesz przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Głogowa bezwzględnie jest gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety ewentualnie autolawety wkraczają w grę gdy zakładamy szybki i praktyczny system przewozu niesprawnych samochodów. Tam gdzie w grę wkracza autostrada jest to jedyna możliwa technika bowiem holowanie jest tu prawomocnie zakazane. Fachowcy i znakomicie zaopatrzona flotylla profesjonalnych pojazdów to siła jaką posiada pomoc drogowa w obszarze Głogowa. Dla podróżnych wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku i przewozu pojazdu. Unieruchomiony samochód, a także wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę przywieziemy szybko oraz pewnie na wskazane miejsce.


Każdorazowo wolno Państwu postanowić o holowaniu, oczywiście jeśli dopuszcza to stan techniczny samochodu i przepisy. Naturalnie jesteśmy na taką decyzję gotowi. Ważne jest jednak aby mocodawca posiadał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki skład zdecydowanie powinien poruszać się wyłącznie z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest sporym kłopotem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę, kolizja samochodu ciężarowego na jezdni. Duży TIR może pogmatwać ruch na wiele godzin. W takich okolicznościach nierzadko holowanie wydaje się być wyłącznym sposobem odkorkowania drogi. Pomoc drogowa z Głogowa radzi sobie profesjonalnie z tym problemem.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek modelu pojazdu. Potrafimy solidnie i oczywiście odpowiedzialnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy i dostawczy, bo umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Ani nieprzyjemny dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie utrudni nam wydostania TIR-a z parowu, a potem ulokowania go na kołach.


Nie ma konieczności żeby gdzieś przechowywać materiały dostarczane przez unieruchomiony samochód, ponieważ jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Przywieziemy zgodnie z wytyczną, wcześniej organizując niewykluczone oczyszczanie terenu i oczywiście przeładowanie materiałów.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji całodobowo strzeże doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Duże zaplecze pomaga nam wykonać każde zamówienie w jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy nie zważając na pogodę.Mobilny serwis 24h


Usunąć niesprawność bywa czasami niezmiernie sprawnie. Przedziurawiona opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki jak również sporo innych niweczących dalszą podróż, ale tych które da się zamknąć na poczekaniu. Wywołuj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie 24 godziny na dobę. Zadań dla lawety nie powinno się tu planować. 24 godziny na dobę, oprócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, bez względu na markę są w stanie się podjąć na drodze drobnych napraw w bardzo dużym obszarze.


Wystarczy jeden telefon. Chwila omówienia to moment, który jest nam konieczny do rozpoznania szczegółów niesprawności, marki pojazdu i lokalizacji zdarzenia i w kilkanaście chwil pojawimy się na miejscu zdarzenia. Kierunkiem naszych poczynań jest w największym stopniu wesprzeć kierowcę zatem do każdego z przypadków przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Ideą naszych usług jest sprawna reakcja na listę życzeń konsumentów dlatego też w palecie usług odnajdziecie Państwo również transport maszyn budowlanych. Przewieziemy bezpiecznie zgarniarkę, a także duży walec i dowolną inną z licznych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, zwłaszcza te zmuszające do indywidualnej uwagi, podobnie obecne są w naszej specyfikacji pojazdów, których przewóz przyjmujemy. Nasza kadra jest wszechstronnie wyszkolona również do przewozu niewielkich, jednak ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Paleta naszych usług mieści jednocześnie przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a nawet duży gruz.


Usługi te realizujemy na terenie całego kraju i zagranicą. Wszelkie nasze usługi uzupełnione są właściwą dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Albowiem PDS24h Marek Chudzik to profesjonalna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie zaledwie w pobliskim obszarze, a w całym kraju. Otóż mnóstwo ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim fachowcom skoncentrować tutaj doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna naukę. Tworząc ten pomysł spodziewaliśmy się efektu w formie wysokiej efektywności i jakości usług przy korzystnym przeliczniku ceny.


Wszelką usługę szacujemy indywidualnie. Cena uzależniona jest od różnych czynników: wykorzystanie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia i oczywiście typ pojazdu, który serwisujemy.


Nasza usługa, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody do której doszło w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być również bezpłatna w przypadku gdy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.W każdym przypadku o nas pamiętaj!

Usterka? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik  – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Głogowa który przenigdy nie nawala.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: