LAWETA PUCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PUCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego pomocy drogowej w rozległym znaczeniu dostarczania takiego zlecenia. W każdej podróży powinno się być przygotowanym na możliwość uczestnictwa w wypadku lub stłuczce albo pojawienia się usterki choćby i w nowoczesnym samochodzie. W większości takich incydentów konieczne może być w tej sytuacji wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Awarię utrudniającą jazdę potrafimy wykluczyć drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy prozaiczna wymiana koła, gdy jest taka konieczność do dyspozycji posiadamy sztywny hol bądź przerzut lawetą względnie autolawetą. Takie kłopoty mają wszystkie samochody od osobówki do ciężkich TIR-ów. Kierowcy i fachowcy są w stanie się spotkać właśnie na portalu MegaHol.pl. Nasi mechanicy regularnie w nadzwyczaj różnorodnych sytuacjach udzielają profesjonalnej pomocy. Zarządzają stosownym transportem dopasowanym do lekkich samochodów i ciężarowych składów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników priorytetem więc do każdego przypadku przystępują nadzwyczaj indywidualnie jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


Nasza firma funkcjonuje jako zdecydowanie niepodobna do innych. Nasza pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie porady wyruszy bezzwłocznie niemal jak Twój zaufany przyjaciel. Zatem będziesz mógł mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w dowolnej sytuacji.


Jeżeli przytrafiła Ci się kraksa czy awaria w strefie naszego Pucka wybierz numer do przyjaciela, który jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Dojedziemy ekspresowo. Dodatkowo przeszkolona brygada przywiezie, a następnie będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nigdy nie mogą być dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na drodze. Naprawa lub zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek, a także pozostałe w sumie drobne niesprawności z radością wyeliminujemy dla Ciebie na miejscu awarii. Wciąż też jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że niezbędna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. W rejonie stłuczki czy usterki zdecydowanie ułatwiamy skutecznie ją zabezpieczyć. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej czy dojazdowej ścieżce – stale masz komfort wiedząc, że dla nas nie czyni to przeszkody. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany oraz jak należy Ci pomóc. Bowiem na tutejszym terenie znamy dowolną ulicę czy krajową czy gminną.

NASZA GALERIA


Dlatego Pamiętaj numer do przyjaciela. W całej Polsce czasem może być naprawdę przydatny. Wystukaj numer o dowolnej godzinie dnia oraz nocy. Pojawimy się – na pewno! Ponieważ tak pracuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.Tak samo i w dzień i w nocy możesz na nas oczekiwać:

  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa czy usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji jak również w granicach Assistance
  • Przewóz, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy

Jeśli możesz zbadaj fakty! Przyjaciel z Pucka na sto procent jest zdecydowany do służby!LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka możliwość na transport uszkodzonych pojazdów, natomiast najprostszy oraz najszybszy to ostatecznie autoautolawety bądź autolawety. Możemy też postawić na holowanie, lecz właściwie na autostradzie wygląda to zupełnie odmiennie bowiem tu taki rodzaj transportu pojazdów jest legislacyjnie zakazany. Pewność zapewniają nam świetnie wyekwipowane, specjalistyczne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz kompetentna kadra. Bezpieczeństwo załadunku i transportu pojazdu jest stuprocentowe dzięki takiej koncepcji w sprawach parku maszynowego i kadry. Zepsuty pojazd, a także wszystkich podróżnych całodobowo przywieziemy szybko i pewnie na określone miejsce.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, naturalnie jeśli dopuszcza to stan samochodu i przepisy kodeksu drogowego. Z prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze ten zestaw, holowanie w tej sytuacji jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim dylematem i my rozumiemy tą sprawę, kolizja pojazdu ciężarowego na jezdni. Naogół kolizja TIR-a przynosi ograniczenie ruchu na drogach. Często jedynym ratunkiem odblokowania drogi może być holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa efektywnie wykonywała pokrewne zlecenia.


Specjalistyczny sprzęt będący w naszej dyspozycji przyzwala na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Przywieziemy nawet zespół ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik i na pewno pojazd ciężarowy względnie dostawczy. Wykonamy to umiejętnie i solidnie dzięki pierwszorzędnej klasy wyspecjalizowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep i całej gamy sprzętu pomocniczego. Nie ma dla nas mało osiągalnych położeń, ani pojazdów w takim stanie technicznym, że są nie do wydobycia. Chociażby TIR-a po wypadku wydostaniemy z parowu i postawimy na kołach.


Nie ma konieczności aby gdzieś przetrzymywać towary transportowane przez zepsuty pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki przewóz przygotować. Przygotujemy niezwłocznie transport alternatywny oraz załogę, która skutecznie przeładuje ładunki.


24 godziny na dobę nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju czuwa profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Obojętnie jakie zamówienie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w stanie przeprowadzić, bez względu na warunki pogodowe, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Wiele usterek wydaje się być prostych w naprawie. Takie nieskomplikowane niesprawności, jednak wstrzymujące dalszą podróż to częste zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy też wlanie do baku złego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona, zepsute wycieraczki i mnóstwo innych drobnych incydentów, które potrafią nas dopaść na trasie. Lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w tych epizodach potrafi się przez całą dobę wykazać swobodą. Zajęcia dla lawety trudno tu się spodziewać. W 24 godzinnej ofercie usług istnieje też mobilny warsztat wulkanizacji, z którym ten serwis dotrze bezzwłocznie.


Profesjonalizm mechaników jest istotą usług jakie proponuje mobilny serwis. Nie bacząc na markę i model pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na poboczu rozliczne drobne naprawy.


Telefonujesz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy bezzwłocznie. Kilka minut rozmowy to czas, który jest nam niezbędny do zdefiniowania elementów awarii, marki pojazdu i miejsca zajścia, a następnie w kilkanaście minut będziemy na miejscu. Całościowe podejście do potencjalnych przypadków jest zasadą naszego działania bowiem naszym celem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest sprawna reakcja na listę wymagań kontrahentów z tego powodu też w palecie usług odkryjecie Państwo także transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę jak również wielki walec i jakąkolwiek inną z wielkich maszyn drogowych. Podobnie transport wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do szczególnej troski ponieważ są to pojazdy rzeczywiście niewielkie, ale ciężkie. Dlatego wyszkoliliśmy kierowców którzy realizują tę usługę. Podczas transportu towarów ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z naszego specjalistycznego taboru. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i wyraźnie więcej.


Tego typu usługę można u nas zamówić na terenie całego kraju. Frachtu podejmujemy się też zagranicą. Podwaliną świadczenia tego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kompetencje. Poza tym firma nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Gdyż naszą działalność postrzegamy jak służbę. Więc osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z kręgosłupem. Albowiem doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje fachmanów z całego szeregu ośrodków kumulują się w jednym miejscu. Zaczynając ten program spodziewaliśmy się skutku w postaci doskonałej efektywności i jakości usług przy dobrym stosunku ceny.


Dowolna usługa jest oryginalna, zatem każdą wyceniamy osobno. Na pozór analogiczne usługi zawsze się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać osobnej kalkulacji. Na kompletną wycenę posiadają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, przekrój prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, typ samochodu, który serwisujemy i rzecz jasna miejsce zdarzenia.


Nasza pomoc, jaką wykonujemy z powodu straty do której doszło w wyniku kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być również nieodpłatna w sytuacji kiedy zarządzają Państwo dogodnym ubezpieczeniem Assistance.


Możemy być w sąsiedztwie!
Zdarzył się kłopot wzywaj Pomoc drogową MegaHol – twój przyjaciel z Pucka jest gotów do pomocy więc oczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: