LAWETA HEL 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych HEL i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autGorąco witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. W każdej podróży musisz być przygotowanym na możliwość współuczestnictwa w wypadku lub kraksie albo zaistnienia awarii nawet w nowoczesnym samochodzie. W większości takich przypadków konieczne jest wtedy wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Usterkę utrudniającą podróż powinno się dać usunąć drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub prozaiczna zmiana koła, gdy jest taka potrzeba do dyspozycji mamy sztywny hol bądź przewóz lawetą albo autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność takich poczynań. Kierowcy i fachowcy mogą się odnaleźć właśnie na portalu MegaHol.pl. Regularnie nasi specjaliści udzielają pomocy w skrajnie odmiennych sytuacjach. Transport lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej załogi żadnego kłopotu bowiem otrzymują do wykorzystania pełną paletę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Mamy doświadczenie i partnerskie podejście do klientów dla tego już bardzo wielu z nich obdarzyło nas zaufaniem.


Instytucje z identycznej branży działają podobnie, ale… W nas odkryjesz to coś co ma Twój najbliższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa regularnie podtrzyma cię mocnym ramieniem. Więc jak przyjacielowi nie bójcie się nam zaufać bo jesteśmy gotowi na wszelkie okoliczności.


Przebywając niedaleko Helu uczestniczyłeś w stłuczce względnie zdarzyła Ci się się awaria pojazdu? Wystukaj numer do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany co trzeba zrobić. Przybędziemy natychmiast. Pojawimy się z kompetentną brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie istnieją widoczne trudności aby wykonać na drodze jakiekolwiek drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali nasze autostrady, jednak wiemy, że zdarzają się przekłute opony, silniki które nie mogą zaskoczyć, nieoczekiwane niedostatki paliwa w zbiorniku lub zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z radością dotrzemy aby naprawić awarię na miejscu zdarzenia. Jeżeli jest pomocne holowanie albo autolaweta, bądź opcjonalnie laweta podobnie nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Po przybyciu sprawnie pomożemy ubezpieczyć strefę zajścia. Nie ważne czy Twój kłopot z autem ma miejsce na autostradzie, obwodnicy ekspresowej bądź na peryferyjnej ulicy dojazdowej. Dostarczymy pomoc w którejkolwiek lokalizacji. Mianowicie z tego powodu, że znamy każdą dróżkę na tutejszym terenie.

NASZA GALERIA


Bez kontaktu do przyjaciela nigdy nie jedź w trasę. Zadziała zawsze kiedy okaże się niezbędny dosłownie w całym kraju. Jesteś w stanie telefonować o jakiejkolwiek porze. Stawimy się – bez wątpienia! I taka bezwzględnie jest pomoc drogowa MegaHol. Bo w potrzebie ufaj przyjaciołom.24 godziny na dobę u nas otrzymujesz pewne usługi:

  • Bezpłatne usługi z OC stłuczki i w granicach Assistance
  • Przewóz, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Helu czuwa zdecydowany do realizacji zadań!LawetaAutolaweta 24h


Jeden z szybszych, a także najprostszy model przetransportowania niesprawnego pojazdu to autolaweta albo laweta. Możemy też postawić na holowanie, lecz już na autostradzie wygląda to całkowicie odmiennie ponieważ tu taki rodzaj przewozu samochodów jest prawnie zabroniony. Specjaliści i kompletnie wyposażona flota profesjonalnych pojazdów to energia jaką zarządza pomoc drogowa w okolicy Helu. Dla pasażerów wykorzystamy zaś 5-cio osobową kabinę autolawety. W momencie załadunku i przewozu pojazdów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Defektowy pojazd, a także wszystkich podróżnych 24 godziny na dobę dowieziemy prędko oraz pewnie na określone miejsce.


Ewentualną zamianę typu zlecenia na holowanie wolno Państwu podjąć w dowolnej chwili o ile zezwalają na to przepisy i stan techniczny samochodu. Taki skład zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest sporym kłopotem i my zdajemy sobie z tego sprawę, awaria samochodu ciężarowego na drodze. TIR jeżeli ulegnie kolizji na ogół może być impulsem dylematów na drodze. Gdy taka niesprawność przebiega za długo nierzadko należy planować holowanie. Nasza pomoc drogowa profesjonalnie radzi sobie z takimi sytuacjami.


Specjalistyczny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego typu pojazdu. Dostarczymy choćby skład ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i na pewno samochód ciężarowy lub dostawczy. Wykonamy to skutecznie i solidnie dzięki wysokiej klasy sprofilowanemu sprzętowi w formie holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej gamy sprzętu pomocniczego. Ani trudny dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie zakłóci nam wyciągnięcia TIR-a z wykopu, a także umieszczenia go na kołach.


Kiedy powstaje potrzeba transportu materiałów z awaryjnego samochodu mamy perspektywę podstawienia właściwego samochodu do ich przewozu. Przepakujemy je i dowieziemy na ustalone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra przez całą dobę dyżuruje aby zabezpieczyć Wam spokój i zabezpieczenie. Duże zaplecze dozwala nam wypełnić każde zadanie w każdym momencie doby nie zerkając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Łatwe do rozwiązania niesprawności pojawiają się powszechnie. Faktycznie, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też wlanie do baku niedobrego paliwa, zepsute wycieraczki czy przebita opona uniemożliwiają dalszą podróż, ale są zdecydowanie nieskomplikowane do naprawienia z dala od warsztatu. Wzywaj wówczas pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje realizuje w terenie całodobowo. Okaże się logiczne, że nie ma pretekstu używać lawety. Sprawny dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy konieczny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w palecie usług.


Profesjonalizm mechaników bezwzględnie jest podstawą usług jakie poleca mobilny serwis. Poziom drobnych napraw jakich będą mogli się podjąć na ulicy, nie bacząc na markę i model pojazdu, jest właściwie szeroki.


Oddzwonimy bezzwłocznie jeśliby się okazało, że ten telefon jest zajęty. Informacje, które powinny być nam potrzebne to szczegóły awarii, marka samochodu i oczywiście lokalizacja zajścia. Będziemy na miejscu zdarzenia zapewne w kilkanaście minut. Zbieżna usterka może mieć rozmaite oblicza z tego powodu, by w całości pomóc kierowcy do wszystkich wezwań podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych potrzebuje specjalistycznego taboru, którym rozporządzamy i stąd proponujemy taką usługę. Bezpieczny transport jesteśmy w stanie umożliwić którejkolwiek wielkiej maszynie drogowej. Nie oznacza dla nas kłopotu przewóz dużych maszyny rolniczych. Wózki widłowe przewozi się drobniejszymi samochodami, lecz zmuszają do specjalnej dbałości gdyż są to pojazdy rzeczywiście małe, ale ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Fracht towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy również są w tej palecie usług. Kłopotliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia czy… zdecydowanie więcej innych specyficznych towarów.


Możesz liczyć na takie usługi tak samo na obszarze kraju jak również zagranicą. Transportowane ładunki indywidualnie ubezpieczamy. Rozporządzamy również niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do oferowania tego modelu usług.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas liczyć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że reguły funkcjonowania w poszczególnych sytuacjach opracowujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wykwalifikowanych zawodowców z wielu ośrodków. To dlatego faktycznie dowolną awarię likwidujemy tak profesjonalnie. Jakikolwiek samochód przewozimy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można zdefiniować jako rzetelną.


Dowolna usługa jest indywidualna, zatem każdą wyceniamy jednostkowo. Na pozór identyczne usługi zawsze się różnią, więc każda musi podlegać oddzielnej wycenie. Kalkulując cenę zatrzymujemy uwagę na: rodzaj pojazdu który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych, przekrój czynności wykonanych na miejscu, czy została wykorzystana autolaweta ewentualnie holownik, a także rejon zdarzenia.


Konkretne nasze usługi będą mogły być darmowe jeśli Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą pomoc będzie można sfinansować z OC sprawcy kolizji.


Najważniejszy jesteś Ty!
W sytuacji problemów Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Helu jest zdecydowany do pomocy więc czeka na kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej:

Ta strona wykorzystuje pliki cookie!

Klikając przycisk akceptuję, użytkownik wyraża zgodę na stosowanie plików cookie i innych podobnych technologii MegaHol.pl oraz osób trzecich, używanych w celu zwiększenia komfortu korzystania z serwisu, analizy i pomiaru poziomu interakcji użytkownika z treściami MegaHol.pl oraz wyświetlania trafniejszych reklam w serwisie MegaHol.pl Tu można znaleźć więcej informacji o dostępnych opcjach i plikach cookie. Wyrażoną zgodę można w dowolnym momencie cofnąć.