LAWETA BEŁCHATÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BEŁCHATÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie aut



Warto się zastanawiać czy też być może nie bardziej odpowiednim tytułem dla niniejszego działu nie okaże się wyrażenie „Ciężarowa pomoc drogowa” bowiem dokładnie w takiej usłudze się specjalizujemy, niemniej właściwie nie odmawiamy podobnej usługi przy innych wezwaniach. My klienta uważamy za przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel potrzebuje nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. W związku z tym,  każdy z naszych zespołów, rozmieszczonych po całej Polsce, bezwzględnie jest gotowy w identycznym zakresie na holowanie samochodów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Nie ma stref bezpiecznych i na ogół stosunkowo łatwo jest mieć awarię auta. Awaria może wam się zdarzyć w okolicach Bełchatowa, jednak zachowaj spokój bo i tu posiadamy swój oddział, więc przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia nadzwyczaj szybko. Holowanie wcale nie zawsze jest uzasadnione. W naszych oddziałach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz kompletnie wykwalifikowaną załogą. Nasze czynności na miejscu wydarzenia doprowadzą do szybkiego naprawienia niesprawności.


Nie było takiej usterki z jaką byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili każde zamówienie zamykaliśmy skutecznie i na szczęście nie znamy powodu by jakoś to się odmieniło. Zapewne nie istnieją reguły, ale zazwyczaj dużo utrudniających dalszą podróż awarii okazuje się być prostymi usterkami, jakie przy drobnej naprawie w rejonie zajścia są precyzyjnie usuwane przez nasze profesjonalne brygady. Pozwól, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na drodze, jakie utrudniają dalsza podróż, a niestety nie potraficie ich sami skorygować. Niech ci się nigdy nie zdaje, iż dzwonisz po pomoc drogową z drobnostką, ponieważ na drodze chociażby minimalna usterka może okazać się niewykonalna do osobistej naprawy, w tej sytuacji wycieraczki jak również opony, niedobór paliwa , a może nieodpalający silnik także momentami oczekują naszej usługi.


Miej to wciąż w pamięci. Gdy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w topografii miejsca zdarzenia, nie powinieneś się trapić, gdyż my wyczekujemy tuż za miedzą. Nieważne gdzie złapały cię kłopoty bez problemów to miejsce odnajdziemy, więc natychmiast podamy ci życzliwą rękę. Zdarza się awaria to potrzeba działać, pora rzecz jasna nie jest kluczowa ponieważ znaczący są przyjaciele przekonani do interwencji, dlatego będziesz mógł do nas zatelefonować o dowolnej godzinie. Przyjaciele są różni, lepsi, zawodni i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie rozczarowuje. Tak zawsze mamy.


Potrafimy objąć Cię pieczą przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie braku paliwa w baku
  • Darmowe usługi z OC stłuczki oraz w ramach Assistance
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszystkie obiekcje na naszym portalu możesz zaznajomić się z naszą kompletną ofertą. Na przyjaciół możesz czekać zawsze i gdziekolwiek, natomiast  przede wszystkim w Bełchatowie.



LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet czy autolawet jest dostosowany do przerzutu każdego typu samochodu, chociaż nie kryjemy, iż szczególnie przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Zatem jakkolwiek popularną procedurą transportu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego prawdopodobnie może się podjąć każdy kierowca, to właściwie polecalibyśmy skorzystać z fachowej usługi.


Wydaje się być parę czynników dla których warto potraktować tą radę serio. Kwalifikacje oraz fachowość zawsze są niezbędne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność prostych lin holowniczych kieruje czujność na sprzęt z którego należało by korzystać przy tej usłudze. Holując auto trzeba objeżdżać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co zdecydowanie skomplikuje no i przedłuży kurs. Pewnie nie musimy już o tym przypominać, jakkolwiek właśnie MegaHol ma całość tego co potrafi być pożądane, by profesjonalnie odholować każdy pojazd.


W naszym taborze obecne są lawety, lub też autolawety przystosowane do wszelkiego rodzaju aut. Czyż należy żądać czegoś ponad to niż spokojnego i szybkiego przewiezienia unieruchomionych pojazdów i ich podróżnych na wyznaczone miejsce, no chyba nie, a my właśnie tym się paramy rzetelnie.



Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To nam podnosi adrenalinę. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, a zarazem w ciężarowej pomocy drogowej chcemy być w każdym przypadku pośród najlepszych. Istotnym krokiem do wypracowania podobnego ideału musi być świetna propozycja i klasa naszych usług. Z uszkodzonym TIR-em blokującym szosę zetknął się chyba nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Kilometrowe korki są w stanie się tworzyć też na szosie dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Jest również oczywiste, że efekt potrafi być też gorszy na ruchliwej, peryferyjnej szosie. Z tego powodu warci uwagi są profesjonaliści od krótkich napraw w rejonie zdarzenia, no i niezawodnego przerzutu pojazdów.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHolholowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt posiłkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wyciągnięcia uciążliwego samochodu z rowu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Jak widać na co dzień mamy fizyczne możliwości przewozu ciężkiego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, stosunkowo łatwo dopiąć plan potrzebnych napraw. Prędko i bezpiecznie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, czyli po prostu pełny arsenał dużych pojazdów.


Ale bez wątpienia marka naszych usług gwarantowana jest głównie przez specjalistyczną kadrę pełniącą dyżur w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.



Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że nigdy nie będą uzasadnione holownik i niskopodwoziówka. Istotnie tak się wydarzy jeżeli rezultaty kolizji da się usunąć na na miejscu zajścia co, też na drodze szybkiego ruchu, skutecznie może załatwić wykwalifikowana obsada mobilnego serwisu.


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy zabezpieczeni na wiele wariantów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty motoru. Na każdym poziomie walczymy by zrealizować wszystko co możliwe, z tego powodu wyjeżdżamy po dokonaniu gruntownego sondażu w trakcie otrzymywania zlecenia. Zdarza się, że sondaż telefoniczny może być niezadowalający i personel mobilnego serwisu jednak nie potrafi skończyć natychmiastowej naprawy, na szczęście nie jest to przecież kłopot ponieważ w odwodzie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Preferowane przez nas jednostkowe podejście do zadań wywodzi się z faktu, że niesprawności chociaż bliźniacze przeważnie pozostają bardzo różne. Nasi mechanicy potrafią z rad kontrahentów wyłowić istotne wskazówki bez komentarza, także wówczas gdy zleceniodawcy plątają się w kwalifikacji usterki. Jesteśmy wstanie tak postępować bowiem posiadamy luksus dobrodziejstwa kompletnie wyposażonego zaplecza.



Transport niskopodwoziowy      

Rozszerzyliśmy swoją propozycję, jakkolwiek pierwotne usługi na tym posunięciu absolutnie nie tracą, bowiem przerzut maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych wypływa z szerokiej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników znajdujących się w naszym profesjonalnym padoku. To fakt, że w takiej gałęzi transportu nie specjalizujemy się, ale kiedy pośród wysokiej klasy kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem i praktyką nie można nie zagospodarować tego potencjału.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę wszelkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych mimo, że małych wózków widłowych. Jest możliwości oczywiście desygnować nam fracht towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W związku z tym, że zabezpieczenie przewozu jest tu na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, dodatkowo zawsze ubezpieczamy ładunki. Wszelkie formalności również dokumenty nieodzowne do dokumentacji powiązanej z realizowaną przez nas pracą, w każdym przypadku bierzemy na siebie.



Dlaczego my?

Toć czemu nie? Niech, więc okaże się, że MegaHol. Próbujemy sobie tu pisać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto faktycznie tak pisze nie umniejsza wiedzy innych. Jest dużo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak prawdopodobnie każda realizuje oczekiwane zadania.


Spróbuj się wszakże zagłębić w niniejszy wątek. Jednostkowy zakład prawdopodobnie nie będzie dysponował tak rozległym taborem i takim sprzętem jak grupa funkcjonująca jako część platformy składającej się z wielu wspólników. Analogicznie sytuacja ma się z wykwalifikowaną kadrą, oraz z kierowcami o wysokich umiejętnościach czy doświadczeniu.  MegaHol to znakomite zestawienie małych zakładów, które równocześnie się wspomagają działając jednocześnie w pobliżu zdarzenia i dysponując wyjątkowym wyborem taboru i oczywiście sprzętu.


Bazę oferowania naszych usług definiuje dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie z tego powodu. Dotrze konkretnie do was najlepiej wyszukana formacja zawodowców, zapewne z lokalnego zakładu w którym łączą ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na natychmiastową współpracę naszej pajęczyny.


Nie posiadamy cennika gdyż dowolne wezwanie oceniamy odrębnie, ale takie podejście tworzy proste odbicie w nierzadko mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia które regulujemy osobiście z ubezpieczycielem, czyli przeprowadzone z OC względnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


To jest MegaHol – na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Liczący na Twój kontakt przyjaciel z Bełchatowa.



SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: