LAWETA ZELÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZELÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba obiektywnie zaznaczyć, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, zasadniczo to nie oznacza, iż odmawiamy realizacji odmiennych wezwań, a nawet przeciwnie administrując profesjonalnie wyposażoną infrastrukturą potrafimy  obsłużyć parę zleceń równolegle. Wszystkich kontrahentów traktujemy tak jak przyjaciół, a to pierwszy krok do zapewnienia pomocy także tym którzy poruszają się zdecydowanie mniejszymi wozami. Podkreślamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, ale oczywiście wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są tak zaopatrzone by sprostać jakiemukolwiek działaniu w odpowiedni sposób.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na drodze. Absolutnie w podobnej sytuacji nie marnuj czasu na poszukiwanie porady jedynie od razu wybierz numer do MegaHol, w rejonie Zelowa to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Powinno się zadać tymczasem pytanie – Czy też natychmiast trzeba samochód holować? W naszych warsztatach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i doskonale wykwalifikowaną kadrą. W takim razie, być może rozwikłamy defekt na miejscu zajścia.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy gotowi wyeliminować W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś utwierdza nas w przekonaniu, że podejmujemy słuszne decyzje na etapie finalizacji pozyskanych zleceń. Niejednokrotnie jest tak, iż przeciętna niesprawność udaremnia dalszą drogę, natomiast dla pomocy drogowej drobna naprawa bezpośrednio w miejscu zdarzenia nie powinna być kłopotem. Zawsze jesteśmy zdecydowani zająć się dowolną drobnostką czy to może będą wycieraczki bądź raczej nieodpalający motor, rozerwana opona lub brak paliwa, jako pomoc drogowa prędko to zlikwidujemy.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale z tyłu głowy. My śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj dotrzeć nawet z krańca Europy. Przyjaciel cię nie zawiedzie, potrafi rozpoznać w tym mieście wszystkie zakątki i znajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie masz awarię. Wzywaj nas o jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada wielu przyjaciół i na pewno żadnego nie zawiodła. To stały model na życie.Możesz zaplanować naszą współpracę 24 godziny na dobę:

  • Wydobycie pojazdu na drogę albo stawianie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Pomoc w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co ukrywa pełna propozycja jeżeli dalej nie czujesz ufności. Jednak na przyjaciół z Zelowa jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą wszystkich naszych usług jest ciężarowa pomoc drogowa, ale oczywiście nasza baza lawet czy autolawet jest gotowa do przewozu dowolnego samochodu. I choć powszechną metodą przejazdu zepsutego auta osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to my jednak radzilibyśmy skorzystać z fachowej usługi.


Jest to pozytywne z kilku powodów. Decydujące są doświadczenie oraz kompetencję ważne przy realizacji tej usługi. Niezwykle ważny wydaje się być sprzęt z którego wówczas korzystamy bowiem zwykła linka holownicza często bywa niesolidna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zakazane. I w tym wypadku akurat powinno być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Będące w naszym taborze lawety lub autolawety zezwolą nam na przetransportowanie każdego rodzaju auta. O dowolnej porze umiemy, niezmiernie prędko przywieźć na miejsce kolizji stosowny transport i bezawaryjnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do określonego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta specjalizacja nas interesuje. Od początku kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie samochodów ciężarowych oraz w ciężarowej pomocy drogowej. Podobnie w propozycji usług jak i w wartości ich wykonania. Kierowcy doskonale kojarzą jak kłopotliwą może być na drodze usterka TIR-a. Niesprawność na szosie dwupasmowej jest w stanie odłączyć z ruchu pojedynczy pas i być przyczyną tasiemcowych zatorów. Bliźniacze, bądź na pewno gorsze rezultaty jest zdolna taka kolizja rozniecić na drugorzędnej, jednakże ruchliwej trasie. Należy w tej sytuacji zauważyć profesjonalistów od reperacji bezpośrednio w miejscu zdarzenia no i fachowego przewozu samochodów.


Jeśli potrzeba unosić TIR-a z dołu , a następnie umieścić go na kołach musisz operować ciężkim, branżowym sprzętem, który na sto procent jest bezpośrednio w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a uzupełniają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a możemy w tej sytuacji skutecznie przetransportować w rejon w którym będziemy mogli go bezkolizyjnie wyremontować. Kompletny wachlarz dokuczliwych aut: Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, skutecznie i bezpiecznie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod uzgodniony adres.


Lecz marka naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez fachową załogę czuwającą w naszych zespołach przez 24 godziny oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik i niskopodwoziówka nawet nie będę teraz użyteczne. W okolicę awarii zdecydowanie szybciej przyjedzie mobilny serwis no i nawet na autostradzie, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają oczekiwanej reperacji..


Tak samo czy to będzie sprawa wulkanizacji opony czy pomocy przy niedużych usterkach silnika, zawsze musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Mechanik mobilnego serwisu rusza kompletnie zorganizowany dzięki obszernemu rekonesansowi, który prowadzimy w trakcie uznania zlecenia. Może zdarzyć się, iż zwiad telefoniczny jest niepełny i zespół mobilnego serwisu jednak nie może dokonać błyskawicznej reperacji, nie jest to przecież problem gdyż w zapasie w każdym przypadku wyczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas wyjątkowy przypadek gdyż każda awaria jest inna. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, odpowiadamy na podpowiedzi, ponieważ są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Takie nastawienie jedynie wspiera nas w komforcie pracy bowiem pewność gwarantuje nam wyśmienicie wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Posiadając w zdolności technicznej faktycznie poważną bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników normalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. To jak najbardziej mądra decyzja, gdyż czerpie z potencjału swoich zawodowych kierowców i sprzętu, a tym samy redukuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na obniżenie cen wyjściowych prac.


Absolutnie nie planujemy utrudnień, w Polsce czy też zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Oraz frachty ponadnormatywne czy też ładunki dłużycowe.


Będąc w naszych rękach zawsze już będą absolutnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak regularnie ubezpieczamy ładunek. Jakikolwiek przerzut, tym bardziej niekonwencjonalnych towarów domaga się pozwoleń, upoważnień czy sprawdzonej dokumentacji, ale przenigdy nie zarzucamy kontrahenta uzyskaniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Tylko czemu akurat nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Nigdy nie planujemy deprecjonować umiejętności innym, jednak również nikt niczego podobnego nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Prawdopodobnie sprawdzają się w efektach pracy potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek jest ich w sektorze bardzo dużo.


Odważ się wszakże wgryźć w ten temat. Nasza kompletna platforma warsztatów to grupa łącząca wielu kooperantów, co daje nam pozwolenie by proponować w ofercie o wiele bardziej rozległy tabor niż oferta indywidualnego warsztatu. To samo sprawdza się przy wyborze profesjonalnych kierowców i wykwalifikowanych mechaników.  Funkcjonujemy niczym naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały czuwające w strefie wypadku współpracują ze sobą, aby na miejsce wysłać maksymalnie profesjonalnie skomponowaną załogę.


Przede wszystkim z tego powodu potwierdza nam się znakomicie, jako opoka oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przypuszczalnie z usługą przyjedzie lokalna, zaprzyjaźniona obsada fachmanów, jednak wspomagana mocą całej firmowej sieci.


Niejednokrotnie stawki za zlecone nam prace mogą być niższe niż oczekujecie, a bierze się to z tego, iż u nas nie opieramy się na taryfikatorze, bo wartościujemy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. Zdecydowanie przeprowadzamy potencjalne wezwania z OC i Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


To MegaHol – jest jasne, że nie tylko ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Przyjaciel z Zelowa, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: