LAWETA OŻARÓW MAZOWIECKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych OŻARÓW MAZOWIECKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien mieć tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak przecież zawsze jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne zadanie. Zawsze klienta postrzegamy jak przyjaciela zatem w taki sposób podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel potrzebuje nie patrząc jakie gabaryty ma jego auto. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza główna usługa, ale oddziały rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to by poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Usterka samochodu jest w stanie zaskoczyć cię w dowolnej chwili w prawie nie prawdopodobnym punkcie. Zawsze w takiej sytuacji nie trać czasu na poszukiwanie pomocy tylko od początku wybierz numer do MegaHol, w okolicy Ożarowa Mazowieckiego to pierwsza z najlepszych pomocy drogowych. Holowanie właściwie nie każdorazowo bezwzględnie jest potrzebne. Zawsze może się wyklarować, iż jedyne co potrzeba to usługa mobilnego serwisu wsparta wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zajścia na pewien czas objawi się profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, a w ten sposób wygospodarujemy czas i obniżymy wydatek na usunięcie usterki.


Jakąkolwiek awarię jesteśmy gotowi wyeliminować W zasadzie do tej chwili każdorazowo zamykaliśmy szczęśliwie kłopoty, nabraliśmy zatem zaufania do naszych rozwiązań. Zdecydowana większość awarii jakie utrudniają kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się banalnymi do usunięcia. Nasze załogi zainteresują się każdą drobnostką zatem absolutnie nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony dlatego, że pod naszą opieką będziesz bezpieczny na drodze.


Staraj się by  to mieć w pamięci. Jeżeli jesteś z daleka, tylko nie martw się jak należy nam wyjaśnić w którym miejscu miałeś kolizję, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Znamy tu każdy kąt więc nie jest istotne, w którym miejscu utkwiłeś z własną awarią my zaraz cię znajdziemy. Ściągaj pomoc drogową o jakiejkolwiek porze dnia czy nocy. Zjawimy się na miejscu na pewno bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tak już mamy.


24 godziny na dobę zawsze możesz na nas oczekiwać:

  • Lawetowanie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wydobycie go na jezdnię
  • Dowóz paliwa czy usuniecie paliwa błędnie wlanego
  • Usługi w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Nasza oferta jest tutaj zaprezentowana w detalach toteż będziesz mógł rozwiać obiekcje. Ale tu w Ożarowie Mazowieckim jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie oznacza to jeszcze, że nasze lawety lub autolawety nie mogą być dostosowane do transportu innych aut. Więc mimo, że tanią strategią przewozu uszkodzonego samochodu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to jednak polecalibyśmy skorzystać z zawodowej pomocy.


Wydaje się być parę powodów dla których warto odczytać tą poradę poważnie. Doświadczenie i profesjonalizm są obligatoryjne dla bezpieczeństwa przy holowaniu. Zawodność pospolitych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy podobnej usłudze. Teraz gdy wszystkie wyprawy w olbrzymiej skali odbywają się po drogach szybkiego ruchu lub autostradach istotną informacją jest fakt, iż holowanie na tych drogach na pewno jest wzbronione. Zatem w tym wypadku dokładnie bezwzględnie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety i autolawety dobrane do transportu dowolnego typu pojazdów, i podróżnych. W rejonie lokalizacji wypadku zjawimy się prawie natychmiast zapewniając stosowny sprzęt do pewnego odtransportowania waszych aut oraz pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Ta działalność nas zajmuje. Przewóz aut ciężarowych jak i ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w których przewidujemy być najskuteczniejsi. Zapewniamy wartościową propozycję i wytrawne wykonanie prac. Z zepsutym TIR-em zatykającym jezdnię spotkał się zapewne nawet nie doświadczony kierowca. Kilometrowe zatory będą mogły się tworzyć choćby i na trasie dwupasmowej jeśli wykluczymy z ruchy jeden pas. Jest też jasne, iż wynik potrafi być nawet szkodliwszy w skutkach na ruchliwej, bocznej trasie. Musi się w tej sytuacji zauważyć ekspertów od reperacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia oraz profesjonalnego transportu aut.


Kiedy musi się unosić TIR-a z parowu i umieścić go na kołach musisz rozporządzać ciężkim, specjalistycznym sprzętem, jaki zawsze jest praktycznie w posiadaniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, i dodajmy, że wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy też sztywny hol. Awaryjnie sparaliżowanego TIR-a umiemy w tej sytuacji umiejętnie przetransportować w miejsce w którym będziemy potrafili go bezkolizyjnie zreperować. Szybko i bezawaryjnie dostarczymy pełen kalejdoskop masywnych pojazdów w tym: autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu w naszych brygadach czuwa zawodowa kadra będąc także gwarantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Nie raz potrafi się wyklarować, iż absolutnie nie będzie zlecenia na holownik no i niskopodwoziówkę. Awarię będą mogli skasować mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w lokalizację zdarzenia dojedzie znacząco sprawniej.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy zabezpieczeni na wiele wariantów awarii od wulkanizacji opon po naprawy silnika. Próbujemy wcześniej sprecyzować podstawę usterki i dlatego przeprowadzamy konkretny sondaż w czasie otrzymywania zlecenia,  dzięki takiemu modelowi nasi mechanicy wyjeżdżają wcześniej zorganizowani. W każdym przypadku posiadamy sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na przypadek jeśliby sprawna reperacja okazała się iluzoryczna.


Najczęściej udaje się nam do zleceń podchodzić bardzo indywidualnie gdyż mamy jasność co do tego, że każdy epizod musi być oryginalny. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich potrzeby i sugestie. Luksus realizacji zadań zapewnia nam znakomicie zaopatrzone zaplecze, w związku z tym wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy    

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, w związku z tym daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie naszej palety usług o fracht maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych. To absolutnie rozsądna decyzja, bowiem użytkuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i pojazdów, i tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zmniejszenie opłat kluczowych prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do masywnych choć niedużych wózków widłowych, wszelkie samochody jesteśmy wstanie przewieźć w granicach Polski lub zagranicę. Obiektem tejże usługi mogą być również ładunki ponadnormatywne czy przewozy dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i frachty dostarczane w zakresie realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas bezpieczne, ale dodatkowo każdorazowo ubezpieczamy przewozy. Każdy fracht, zwłaszcza niestandardowych ładunków domaga się pozwoleń, upoważnień czy też sprawdzonej specyfikacji, ale absolutnie nie obciążamy kontrahenta załatwieniem tych formalności.Dlaczego my?

Lecz czemu nie? Niech, więc będzie, że MegaHol. Wolno nam sobie tutaj zapisywać, iż jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto tak pisze rzecz jasna nie umniejsza kompetencji innych. Ciężko sądzić, iż coś nie działa prawidłowo w domenie pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej gdy naprawdę dużo takiego standardu warsztatów rozwija się w branży.


Powinno się jednak odmiennie na ten problem popatrzeć. Nasza siła tkwi w platformie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co jest trudne dla indywidualnego warsztatu. Rzecz jasna nie odmiennie ma się sytuacja z załogą o wysokich kompetencjach oraz z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  MegaHol to wyjątkowe zespolenie małych zakładów, które wzajemnie się wspierają działając synchronicznie w pobliżu zdarzenia i dysponując wyjątkowym doborem zespołu pojazdów i sprzętu.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, jaka stanowi podstawę świadczenia naszych usług legitymizuje się dokładnie dlatego. Zapewne z usługą dotrze mała, rodzinna drużyna specjalistów, ale wzmocniona siłą naszej firmowej platformy.


U nas nie korzystamy z cennika bo jakiekolwiek zamówienie szacujemy indywidualnie, a to posiada swoje odzwierciedlenie w niejednokrotnie mniejszych cenach niż zwykle się spodziewacie. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w limicie ubezpieczenia.


MegaHol, absolutnie nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być faktycznie taka. Przyjaciel z Ożarowa Mazowieckiego, który umożliwia Ci dobrą drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: