LAWETA KRAŚNIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KRAŚNIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy. Posiadamy niezawodną licencję na pomaganie


Jeśli to kolizja lub odmienne drogowe doświadczenie losowe przywiodło Cię w to miejsce, to w strefie Kraśnika trafiłeś najlepiej jak to możliwe. Efektywnie pomożemy, a jeżeli będzie trzeba zajmiemy się holowaniem. TIR-y, inne auta ciężarowe oraz dostawcze w tej usłudze raczej nie kryją dla nas tajemnic. Raczej nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. LawetyMegaHol umożliwiają taki stopień jakości oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Wybierz nasz numer! w tej chwili nie trać już czasu na czytanie gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Jednak kiedy twoja gościna jest spowodowana tropieniem zaufania. Uzyskania trwałej gwarancji pomocy w przyszłości. w takim razie to jest właściwy moment na rozpoczęcie konsultacji. Możesz nabrać ufności co do decyzji o wyborze MegaHol. To ogólnopolska platforma zakładów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o bardzo różnorodnej ofercie znacznie pełniejszej niż usługi holowania. Tutaj będzie to konwersacja wirtualna, ale z przyjemnością podyskutujemy z Tobą telefonicznie lub bezpośrednio.


Zaczniemy od MegaHol:Jak działa MegaHol?


MegaHol pod własne skrzydła wziął liczną społeczność zespołów, które parają się ciężarową pomoc drogową, jednak nie zawężają działalności tylko do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi dostarczają względem jakichkolwiek samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i dodatkowo dla samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Absolutnie nie wyznaczamy sobie granic dlatego lawetujemy i małe pojazdy i motocykle, holujemy pojazdy osobowe, a także świadczymy frachty lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nawet nie zaskoczymy informacją, że wśród przedstawianych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się dodatkowo przewóz trudnego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy specjalizacją pomocy drogowejTIR-y, a w flocie grupy są stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Sporo lat temu zaczynaliśmy od regionalnej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a dziś działamy w całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasz oddział w Kraśniku to wynik ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Kraju.


W całej Polsce będziemy otwarci szybko.Co proponuje platforma kierowcom?


W trakcie 24h na dobę absolutną gwarancję wysokiej klasy i zaufania usługi. Jeśli dyskutujemy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zazwyczaj wycena usługi ma spory wpływ na nasze decyzje, jednak zdecydowanie mniejszy w przypadku usług pomocy drogowej. Właśnie platforma pozwala ciężarowej pomocy drogowej MegaHol przybyć w rejon kolizji szybciej. Sieć MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje konkretnych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde wezwanie łatwiej nam traktować indywidualnie i wysyłać tam obsadę odpowiednio zaaranżowaną do tej pracy. Zdarzają się usterki wymagające uniwersalnych mechaników lub, co właśnie w MegaHol jest możliwe, paru mechaników z odrębnych specjalności. No powiedzmy ekstra ekipę serwisu mobilnego plus specjalny ciągnik siodłowy, który powiedzmy wydobędzie TIR-a z dołu, oraz przyślemy lawetę o właściwych parametrach. To sieć zabezpiecza nas w sprzęt o który ciężko by było lokalnej, indywidualnie działającej firmie nie bacząc na to jak wysokiej klasy są jej usługi.Czy jest dostępny cennik usług?


To normalne iż ma prawo się pojawić sytuacja, że potrzeba będzie podejmować czynności, których tym razem nie potrafiliśmy zaplanować dlatego stworzenie stałego cennika usług w przypadku pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. Zawsze zaczynamy od zdefiniowania wyjściowej ceny absolutnie na poziomie aprobowania zamówienia. Istnieją informacje, znaczące dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie pozyskać wręcz na poziomie składania zlecenia. Powiedzmy typ pojazdu, jego stopień uszkodzenia w diagnozie klienta, trasy jakie będziemy musieli pokonać, a na tej podstawie realna jest również decyzja o wyekspediowaniu najlepszej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. To wystarczy, aby tymczasowo oszacować cenę zamawianej usługi. Jednak w przypadku wydarzeń losowych jest jak najbardziej realna rewizja kalkulacji wprost na miejscu zdarzenia. Jednakże często stawki za nasze usługi są niższe niż u drobniejszych usługodawców i wynika to głównie z sieciowego profilu naszej marki. Istnieje jeszcze jeden bodziec zwrócenia się po pomoc do MegaHol. Mianowicie możliwość rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z racji na liczne umowy łączące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Co takiego proponujecie poza holowaniem?


 • MegaHol na skutek działania w sieci wykorzystuje znaczny repertuar usług.
 • Holowanielawetowanie pojazdów jest opoką naszych usług.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z ofertą przerzutu na przykład do 6 osób jadących wcześniej transportowanym autem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych samochodów ciężarowychdostawczych, ale również osobowych.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę wykonująca tę usługę również dla aut osobowych.
 • Usługa frachtu aut ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Usługa frachtu pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Usługa transportu wszelkich pojazdów niestandardowych, autobusów, przyczep, tramwajów itp.
 • Dla budownictwa, energetyki, leśnictwa czy też ogólnie dla przemysłu, świadczymy usługi transportu dłużycowego.
 • Sprawne wyciągnięcie aut z ciężkiego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Gwarantując pomocy drogowej pełną możliwość działania potrafimy, dzięki istnieniu w sieci, równocześnie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na świadczenie usług przewozowych. Sankcjonuje nam to liczba i wachlarz lawetautolawet, a także naczep niskopodwoziowych o różnorodnym zastosowaniu. Moc platformy przenosi się także na możliwość rozpoczęcia wielu zamówień jednocześnie zdecydowanie nie mając strat na jakości oraz bezpieczeństwie prowadzonych usług. Wszelkie usługi ponad pomoc drogową oferujemy w granicach całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, ale również 24h na dobę każdego dnia.Jak zapewnić dla siebie taką pomoc?


Normą naszych usług jest błyskawiczny dojazd na dowolne wezwanie jedyne co konieczne to fakt, że do nas zadzwonicie. Tylko uprzednio zapamiętajcie nasz numer. Dzięki możliwościom sieciowym MegaHol jest nie zastąpioną firmą świadczącą pomoc drogową nie wyłącznie zleceniodawcom indywidualnym, ale też obsługującą kontrahentów flotowych. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy korporacja taksówkowa to nasi możliwi usługobiorcy flotowi z którymi podpisujemy stałe umowy na opiekę. Również tu w Kraśniku. Umowa zapewnia kontrahentom nasz prędki przyjazd na miejsce kolizji. Dodatkową zaletą stałej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest też dobra wiedza na temat taboru funkcjonującego w dyspozycji klienta co ma wpływ na efektywniejsze skomponowanie firmowych kadr i sprzętu do wykonania wezwania. Na przykład serwis mobilny. Jeśli jest wcześniej przygotowany do pracy z danym taborem to znacznie wzrasta i sprawność i marka usługi, a co za tym idzie będą mniej dokuczliwe straty kontrahenta. Ograniczenia ryzyka strat przez podpisanie z MegaHol umowy mogą dopiąć zdecydowanie nie tylko firmy z rejonu MIASTA, ale na identycznych regułach firmy, których tabor systematycznie porusza się w naszym obszarze. Zaufana pomoc drogowa od ręki to komfort w momencie usterki.


Holowanie tylko w okolice sukcesu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: